Jump to content
BulForum.com

Секс за една нощ


Бихте ли простили еднократната изневяра?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

offtopic: LPFC - наблюдавам развитието ти във форума от известно време и мога да заявя че ще ти е полезно да присъстваш на някоя среща (на по бира) най малкото за да разбереш че никой от хората тук не търси как да се заяде или да ти налива повечко акъл.

Форума не е за да налагаме личното си мнение а за да обсъждаме културно някакви теми. Ай със здраве.

Link to comment
Share on other sites

бих се включил в серията офтопици, с потвърждение на думите на afx, освен това и по срещите малко от малко виждаме кой е човека зад ония ник, и често виждаме, че представите, предразсъдъците, които сме си изградили относно този или онзи често са прибързани...

Link to comment
Share on other sites

Не съществува такова нещо като грешка. Съществува това, което правиш и това, което не правиш.

Оставам зад думите си.Мисля,че не Бте ме разбрали правилно--опитах се да кажа ,че не би трябвало някой да търси прошка,за каквото и да било,просто защото изневярата не е грешка,за която да се иска прошка--ти или я правиш или не я правиш...едва ли изясних нещо,но поне опитах.

offtopic: LPFC - наблюдавам развитието ти във форума от известно време и мога да заявя че ще ти е полезно да присъстваш на някоя среща (на по бира) най малкото за да разбереш че никой от хората тук не търси как да се заяде или да ти налива повечко акъл.

/оффтопик

ами,виж не знам дали ще ми е "полезно" и за какво по-точно да ми е полезно???аз нямам намерение да се издигам в нечии очи,пък чак и да излизам да пия бира.Сори,ама така седят нещата за мен на този етап,може би след време ще се променят.А може би не.И определено не го правя,защото човекът,който съм аз е друг от този,който пише тези букви сега.Един и същи сме,бъди сигурен!

 

едит:искам да ми разясните защо прозира липса на опит от горното ми твърдение и си мисля,че това разяснение не би било офтопик

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че не сте ме разбрали правилно--опитах се да кажа ,че не би трябвало някой да търси прошка,за каквото и да било,просто защото изневярата не е грешка,за която да се иска прошка--ти или я правиш или не я правиш...едва ли изясних нещо,но поне опитах.

Ако си бил на 5 ракии, може на сутринта да я отчетеш и като грешка и да ти се наложи да търсиш прошка дори.
Link to comment
Share on other sites

Виж, ракията ти премахва голяма част от задръжките. И ако изневериш пиян, означава, че въпреки всичко си го искал. Но в нормално състояние се сдържаш. Това според мен е не по-малко лошо. Когато съм верен на някоя - и пиян и трезвен аз съм и верен. А ако се напиеш до безпаметност, едва ли би могъл да го вдигнеш :))

Link to comment
Share on other sites

Виж, ракията ти премахва голяма част от задръжките. И ако изневериш пиян, означава, че въпреки всичко си го искал. Но в нормално състояние се сдържаш. Това според мен е не по-малко лошо. Когато съм верен на някоя - и пиян и трезвен аз съм и верен. А ако се напиеш до безпаметност, едва ли би могъл да го вдигнеш :))

Това е ключовото словосъчетание в твоето мнение.Тази част е достатъчна,за да съжаляваш на другата сутрин.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...