Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Айде,запърках от щастие:)

Имате пресни позрави от Борето :love

Скоро сигурно ще се мерне...

 

А иначе относно снимките,аз съм притеснителна,затова не ги показвам насам-натам,но това е,което ми харесва...:)Нека с това приключим темата за тях:)

Link to comment
Share on other sites

Е, не мисля, че в случая (след като само аз съм се обявил срещу съботата) е редно да уважим шефа на федерацията, а не някой си евентуален бъдещ член... Събота и толкова. Аз - друг път.

 

Стига глупости. Какъв шеф бре?! Неделя ще е, само нека да е малко по-рано за да не се прибираме по нощно време. Мисля че някъде.. 18:00 .. 18:30 ?! Как е?!

 

Пък и верно.. че в събота изборният ден ще ни провали мероприятието :devil (10x Mr_Vain)

 

Така че.. сега очаквам повечко от вас да подкрепят идеята. ;)

Link to comment
Share on other sites

Предложение:

Незнам колко от вас знаят къде е"Рибката"(май така се казваше), обаче има яка оферта там-голяма бира(май само Загорка) + цаца-1,50 лв

Иначе в събота и аз немога-неделя ми е перфектно. И изобщо-я вкарайте идеи къде ще се ходи, за да не се окажем изведнъж в така култовата Азия :D

Link to comment
Share on other sites

Ще мина без снимки. Който иска - ще намери начин да разбере как изглеждам :))

Петър Стоянов

7.11.1981 - след една година това ще е по-актуално от възрастта ми сега :))

Сигурно съм странна птица, защото доста хора са ми го казвали. На моменти съм съгласен, на други смятам, че съм най-обикновен човек. Затворен съм и трудно допускам хора до себе си, може би защото за близките си давам повече, отколкото давам за себе си. Това може и да е причината да съм 'самотен вълк' по природа. Лесно се влюбвам, трудно задълбочавам чувствата си. Обичам страстно и стихийно.

Много сериозни интереси в областта на физиката, метафизиката, астрономия, астрология, човешка психология и теология. Старая се да изучавам физиката на пара-нормалното и езотеричното. Вярвам в Бог, но по религия съм атеист. Често меня настроенията си и това дразни и мен, днес съм ведър и летя, утре съм мизантроп...

Зодия Скорпион или Орел. Асцендент Дева. По източния календар - Петел.

 

 

иначе съм 100% сигурен, че отговорих с лична информация, даже моя пост беше първия. Не знам защо сега го няма...

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости. Какъв шеф бре?! Неделя ще е, само нека да е малко по-рано за да не се прибираме по нощно време. Мисля че някъде.. 18:00 .. 18:30 ?! Как е?!

 

Пък и верно.. че в събота изборният ден ще ни провали мероприятието  :devil (10x Mr_Vain)

 

Така че.. сега очаквам повечко от вас да подкрепят идеята. ;)

Неделя..като идея бива... :D То в Понеделник и аз съм на изпит..сериозни студенте..,но мноогоо важно... :D :D :D

А да.."Рибката"..нищо не ми говори.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се ми се случва някое момиче да ме излъже викам и аз да се включа в клуба :)

 

Име:Георги

 

Години:19

 

Снимки : Ето тук!

 

Занимание:Сега в момента го давам кандидат студент щото викам да ставам учен човек ;)

 

Интереси:Най-голямата ми страст е да се занимавам с коли!!Точно по тази причина съм и фен на моторните спортове!!С компютрите обичам да се занимавам като ги разглобявам или зглобявам иначе да се занимавам с софтуер мразя :) Относно музиката мога да кажа че съм музикално прасе!!Слушам абсолютно всичко B)

 

А относно събирането ако ще събират хора за биричка и рибка аз съм там :)

Link to comment
Share on other sites

Неделя..като идея бива...

Етоо.. :excl: Лека полека се заформя отбора :D

 

 

Ако разбира се може да дойда и аз ?

Не майна.. забранено е за скорпиони :devil ;) :D

 

Тъй като се ми се случва някое момиче да ме излъже викам и аз да се включа в клуба  :)

Добре дошъл. Вече си включен в списъка. А... и между другото аз обичам израза "музикален помиар" но и прасе става :music

Link to comment
Share on other sites

Аре кажете времето и мястото на срещата,щото за разлика от Панорама,все още не са известни.Предполагам,че ще дойдат поне 5-6 човека,което е добър старт ;)

 

Скорпионите танцуват сами/НГ/,няма страшно,не хапят

Link to comment
Share on other sites

Ще се радвам да се видим поне с някои от вас,..гадини.... :D Мен не ме плашат Скорпионите..така че тук съм пас.... :D -въпрос на личен избор... Скорпи...(не е лошо да се видим преди да си "отлетял" :D

Link to comment
Share on other sites

Аре кажете времето и мястото на срещата,щото за разлика от Панорама,все още не са известни.Предполагам,че ще дойдат поне 5-6 човека,което е добър старт ;)

 

Ами аз предложих Неделя (26 юни 2005) от 18:00 на пощата (часовника там..) ако някой няма друго предложение - това остава...

 

То и двама да се съберем пак не е загуба ;)

 

Едит: между другото и аз съм скорпион, така че поста ми преди малко беше закачка и покана едновременно.

Link to comment
Share on other sites

Уф, няма да ходя на мач  :cry

Айде айде...ше го преживееш..... :devil :devil :devil

Като си замина можеш да си ходиш на мачове,колкото искаш....

А колкото повече се навият да дойдат...толкова по-яко...

И ..съгласна съм за 18:00 х под...часовника... :D

Link to comment
Share on other sites

aph3x,я спомени в първия си пост за тая среща,за да може всички да я прочетат без да се лутат в хиляди писаници

Link to comment
Share on other sites

В неделя може да намина,ако имам настроение...

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко от вас знаят къде е"Рибката"

 

 

Аз съм за.Заведението мяза малко на кръчме, ама е много добро.И дано да има места.

Link to comment
Share on other sites

Къде е тая Рибка бе,напъвам се и не мога да се сетя?Да не е като водолаза само,че ще трябва да си пристигам с ядене и пиене из джобовете и да си консумирам тайно;)

Link to comment
Share on other sites

Не е като Водолаза.Малко зад Военна болница се намира.Изглежда точно като квартална семейна кръчма.Но има над 30 вида риба ;)

И ме кефи много.

Link to comment
Share on other sites

Ехе знчи се заформя добра среща усещам :) В неделя 18.00 е идеално време за срещичка :punk

Link to comment
Share on other sites

"Рибката" се намира на гърба на Макдоналдс-а срещу ВСИ. Мога да ви запазя места ако ще ходите там ;)(вероятно без мен :().

Link to comment
Share on other sites

Ми ако ще се ходи там наистина ще е добре да се запазят някви места, че последния път беше фул. Ще е хубаво също така някой друг да знае къде се намира щото съм много зле с посоките :allien

Link to comment
Share on other sites

Ами няма да е зле да се организираме първо някъде и след това да се замъкнем всички вкупом.Защото повечето хора едва ли ще могат да се оправят само с едно голо описание :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...