Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
Биоинженерче и двамата с къдравия сте готини и не виждам за кво са драпате  :(

Как така биоинженер? Да не е завършил Биотехнологии, щото аз т'ва уча!

Сори за офтопика! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой какво дължи ама ако някой хора не дойдат визирам:

AuReOluS, The`ScorpioN има и други но ме мързи да ги напиша ... ша раздавам правосъдие :P

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой какво дължи ама ако някой хора не дойдат визирам:

AuReOluS, The`ScorpioN има и други но ме мързи да ги напиша ... ша раздавам правосъдие :P

 

Такива постове са несправедливи спрямо тези който не си изброил. Или всичко или нищо майна. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не се страхувам. Мен никой от присъстващите не ме знае къде живея. Уверен съм, че и Grim няма да може да се ориентира до нас, въпреки че е присъствал на прословутите ми рожденни дни :)) За съжаление снимките липсват, там където ги бях Ъплоад-нал... Беше голяма кретения :)) Особено Мирко(както винаги).

Link to comment
Share on other sites

Мен пък никой от присъстващите на въпросната среща не ме попита кой съм, и съм доволен ;)

 

@био, другия път ела :)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък никой от присъстващите на въпросната среща не ме попита кой съм, и съм доволен ;)

 

@био, другия път ела :)

 

Ами като ти гледам сигнатурата и мисля че се сещам кой си :)

Link to comment
Share on other sites

Вечерта беше много добра - хареса ми.. Е.. можеше и по-добре ама.. кой както си я направи...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, така или иначе присъствах на една среща...

 

Аз съм Весо, интересувам се от музика, дигитална фотография, обичам да чета книги и да пия черно Бакарди из разни клубове в цяла България.

Ето снимка, който беше дошъл на срещата на 26ти, ще ме познае (предполагам).

 

wtf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз, без да имам права като непълноправен член на клуба, съм много доволен. Неочаквано за мен говорихме за важни и интересни неща и то на добро ниво. Моето говорене не се брои...нищо, че заемо 67% от общото... После пак...

Link to comment
Share on other sites

На мен лично много ми хареса яко си прекарахме .. вярно 3-мата глупаци дет се събрахме си направихме шоу и стана весело имаше и малтретиране на момиченцата със снаряди ... но това е друга тема ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен лично много ми хареса яко си прекарахме .. вярно 3-мата глупаци дет се събрахме си направихме шоу и стана весело имаше и малтретиране на момиченцата със снаряди ... но това е друга тема ;)

Гуууудоооооо !!! Идиот, пийраз, кретен! Остави ме без слънчеви очила бе! На официалната среща на форума си ги искам. Ако не - ще си ги взема с главата ти :Р

Иначе срещата беше номер едно. Искам пак! :Р

Шефа (аp4ix) тряа да ни организира пак :))

Link to comment
Share on other sites

тъпо... сигурно ще обидите, но по-добре се замислете!

отваряте тема "Самотно сърце - да си намерим полвинка", после няколко човека слагат инфо за тях, но почти всички си имат гаджета... накрая се заформя дълга дискусия къде да се видим, която естествено ще убие желанието на хората да четат... среща, която при организирането най-често срещах думите 'да се напием' - може би това в заглавието на темата трябва да се тълкува като да си намерим полвинка - полвинка гроздомицин, защото той лекува самотата (да ама не)...

 

може би се очакваше да пишат хора които си търсят гаджета... че да им се и помогне...

 

абе добър пример - държавата ни е виновна, правителството ни е виновно, предизборни обещания - рокенрол :punk

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще се обидиш, LifeFeel, но принципно форумите може би не са най-правилното място да "се помага" на хората, които "си търсят гадже".

Проблемът с тълкуването на израза "да се напием" е в твоя телевизор, защото от това, което видях, "да се напием" в този случай не означава нищо различно от принципното значение на израза, а именно - да се съберат някаква група хора, с най-различни интереси, които да разменят най-различни виждания, за най-различни неща на по 1-2-3 бири.

По този начин се завързват контакти. И ако си "търсиш" гадже (каква програма ползваш???), тези контакти може и да ти помогнат.

Нейсе...

Link to comment
Share on other sites

Кой каквото иска да си коментира - срещата на 'клуба' беше супер и всеки присъствал според мен би потвърдил.

Link to comment
Share on other sites

"Идеята не е тук да се превръща в "Лична Драма", в културно място за запознанство. wink.gif

Не е задължително да става въпрос за нещо повече от приятелство, а просто възможност за по срамежливите от вас да намерят сродни души. tongue.gif"-първоначалната идея..и не само.

 

А сега ще се обърна към Психара,щото съм забелязал,че за него подобни срещи са поле за изява на пълния идиотизъм и простотия,на които е способен даден човек.Не мисля,че тук идеята е точно такава.Тъпо е да си на всяка манджа мерудия;)Не се обиждай,но още първото ти изречение в поста говори точно за това

Link to comment
Share on other sites

hypocrisy, не си оцелил човека на когото да говориш ала 'твоя телевизор'...

:laughing:

точно аз съм най-върлият противник на алкохола :lol:

постигнал съм наистина много познанства и приятелства точно през този форум... гаджета също - има хора, които ще кажат че са се запознали през тук

... а и последните ми ~4 гаджета са изцяло чрез интернет...

 

иначе простено е, че не си ми схванал иронията - много хора така... ама проверявай с кого спориш първом :lol:

 

Godspeed

 

edit:

изобщо първата ми мисъл, с която прочетох абс. цялата тема е - да се запозная / срещна с нови хора...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...