Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Ми като цяло всичко е точно, в смисъл че го гледам клипчето, но като "местя" секундите наистина е по-бавно от другите клипчета. Нз, пак ще го сваля :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Аз вече бях гласувал за теб, така че не мога :D

 

Допълнително Добавено Kогато си тръгна от срещата, Георги ни каза на всички да гласуваме в темата "мистър уарез ру" за Борето, а.k.а. PSYCHOSIS.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще е следващото събиране или още чакате спомените от последното до изледнеят:)

Link to comment
Share on other sites

Аз не че имам право много на глас, ама ще си кажа - не смятам, че тия срещи трябва да се правят през 2/3/4/68 седмици, за да не си омръзнат хората или да не стават прекалено близки или не знам защо... Та когато искате, аз съм навитак, щото ми беше много гот.

Link to comment
Share on other sites

Аз не че имам право много на глас, ама ще си кажа - не смятам, че тия срещи трябва да се правят през 2/3/4/68 седмици, за да не си омръзнат хората или да не стават прекалено близки или не знам защо... Та когато искате, аз съм навитак, щото ми беше много гот.

 

Споко, big brother (afx) гледа ;) ще е след официалната уарез среща.. тъй като пак ще се видим там с някой от вас. Така че.. стига да не вали.. пак ще се събрем :D

Link to comment
Share on other sites

Споко, big brother (afx) гледа ;) ще е след официалната уарез среща.. тъй като пак ще се видим там с някой от вас. Така че.. стига да не вали.. пак ще се събрем  :D

 

Ние след толкова много срещи направо на изсут ще се научим ;)

Link to comment
Share on other sites

Ние след толкова много срещи направо на изсут ще се научим ;)

 

теб наизуст та знаем така, че е все тая ;) нема страшно да ни са пуашиш уа !

Link to comment
Share on other sites

Познавам се с доста от членовете на клуба така че да се впиша и аз, ако не е запълнена бройката разбирасе :D

 

Димитър на 23 годинки не женен и неосъждан (все още :P )

Завърших ВИХВП сега УХТ

 

Интереси: Метъл, предимно немски (макар че не разбирам и бъкел от него) ;Juventus и доста други неща.

Като че ли се чувствам най - добре когато съм сам, но и от добра компания не се отказвам.

Снимка на профила.

Link to comment
Share on other sites

Познавам се с доста от членовете на клуба така че да се впиша и аз, ако не е запълнена бройката разбирасе  :D

 

Димитър на 23 годинки не женен и неосъждан (все още :P )

Завърших ВИХВП сега УХТ

 

 

Место има ....

 

Па за неосъжданото ... ари не са скатавай, а си признай всички та знаим къф хулиган си и колко пъти са та прибирали на топло ...

 

"Неженен" - браво бе аз деца чакам да имаш, а то с чакането ще си остана ....

Link to comment
Share on other sites

pyroman - тебе те знаем ;) вече си официално вписан

 

хмм.. ето едно правило: ако някой си хване гадже.. с ритници вън от клуба :D

хаха

 

(във сферата на шегата разбира се)

Link to comment
Share on other sites

хмм.. ето едно правило: ако някой си хване гадже.. с ритници вън от клуба :D

хаха

 

(във сферата на шегата разбира се)

Е аз к'во, трябва да си отрежа и двете ръце за да остана в клуба?! :P

 

Казвайте кога ще е следващата среща, че яко ми се простее! :D

Link to comment
Share on other sites

Каква специалност си завършил? Моля те кажи Биотехнологии, поне да знам, че има завършване!  :bgrin:

стига с тез биотехнологии бре мой :> хахаха има завършване тази специалност, познавам 4-5 човека дето са я завършили .. познавам и разни докторанти/ки от тази специалност, най-лошото е че на дипломирането заедно с китапа ти дават и жълта книжка.... му-ха-ха-ха.

хайде като правите следващата среща да бъде в събота, защото е неделя не мога, пътувам.

Link to comment
Share on other sites

Каква специалност си завършил? Моля те кажи Биотехнологии, поне да знам, че има завършване!  :bgrin:

Топлотехника

Link to comment
Share on other sites

Ияк! :(

Още не съм си я зел! Сори за оффтопика ама не можах да се сдържа.

 

Няма страшно, нали все пак сте членове на клуба.. пък и си имаме индекс :) няма как да се изгубим в морето от офтопик :D

Link to comment
Share on other sites

Някой свободен и с желание за по бира-две има ли? :confused

Днес си взех последния изпит, обаче колегите се разотидоха и няма с кой да отпразнувам. :(

Очаквам оферти. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нищо против, още повече, че днес си взех най-трудния изпит...Ама съм на работа до 23:00 :(

И ще съм скапан...

Link to comment
Share on other sites

Ох.. имам още 2 изпитчета.. поне един да взема.. и сам ще призова всички за алкохолизиране :evil

Link to comment
Share on other sites

Абе тея дрещи небяха ли за оплакване от любовни разорачования и запознанства, щото аз мога и вкъщи да си пия :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...