Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

когато цъфнат теменугите

и всичко тръгне зле

е*и им майката на другите

и гледай ти да си добре

е*и им майката на другите

и в себе си утеха потърси

ако и в себе си утеха не намериш

е*и си майката и ти

 

Все пак си говорим за клуб "самотно сърце", не класифицирам живота си като шибан, нито търся съчувствие. Края на живота ми ще настъпи когато ми е отредено, не разполагам със живота си, за да си позволя лукса и удобството, когато ми е криво да избягам от него като го прекратя сам. Болката е духовен растеж, приемането й е мъдрост. Прегръщането й - мой начин на съжителство с нея.

Установил съм, че когато пиша, и когато пишейки не крия нищо за/от себе си - тогава много често в процеса на писане си правя самоанализ и достигам до доста изводи, отговори, просветления, сатори... За това може би в момента правя впечатление на депресивен и сдухан. Не е това постоянното ми настроение, просто в момента, нещата които ме вълнуват са повече мрачни. Всичко е циклично, рано или късно слънцето отново ще изгрее, отново ще съм щастлив и по-малко ще се замислям, просто ще живея и ще дишам с удоволствие въздуха. Но сега, когато ми е паднало - мога да си позволя самоанализ, бил той и мрачен, защото в тъмнината са скрити тайните на космоса...

 

Edit: Не ми се сърдете, че съм мрачен. Необходим е мрак, за да се види светлината...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Darkness imprisoning me

All that i see

Absolute horror

I cannot live

I cannot die

Trapped in myself

Body my holding cell

 

Черногледството е полезно понякога - то те дърпа да слезеш на земята, а не да витаеш в облаците! Не всичко е розово и слънчево!! Много често хората са самотни дори и сред компания и това се случва, защото остават неразбрани, не оценени, не забелязани!

Link to comment
Share on other sites

значи .. защо не измислите .. нещо .. някаква идея .. да се прави нещо в този клуб .. а ? в смисъл, повечето пишете в "лирично отклонение", "любими моменти" .... измислете нещо, що за клуб е това .. хората се преставят .. алабала .. и това ли ще е само ..и се хапем тука на някакви теми .. кой сват кой кум .. тралалала.

Link to comment
Share on other sites

значи .. защо не измислите .. нещо .. някаква идея .. да се прави нещо в този клуб .. а ?

 

 

Ми аре да ходим в бившия Shadows да метаме бири и да философстваме над теорията за непорочното зачатие...примерно...

Link to comment
Share on other sites

значи .. защо не измислите .. нещо .. някаква идея .. да се прави нещо в този клуб .. а ? в смисъл, повечето пишете в "лирично отклонение", "любими моменти" .... измислете нещо, що за клуб е това .. хората се преставят .. алабала .. и това ли ще е само ..и се хапем тука на някакви теми .. кой сват кой кум .. тралалала.

Аз предлагам да има конкурс по красота за миските от клуба, включващ 3 кръга, вечерно облекло, бански костюми и еротично бельо. Поради това, че клуба все още няма собствена база, може да публикуват снимков материал, ние ще ги оценим ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше вече подобно идея...дамите няма да се навият ;)

Иначе аз нямам нищо против. :P

Link to comment
Share on other sites

Те момичетата хубаво - конкурс за красота, ами ние?

Аз предлагам състезание по надпиване с бира. И победителкатата от конкурса и победителя от състезанието печелят съвместна вечеря в ресторант. А средствата можем да набавим като обявим членски внос в клуба! :)

Съгласни ли сте? Щото аз не съм :) Но все пак не е много лошо като идея!

Link to comment
Share on other sites

Предложение към Афекс: що не сложиш в първия пост линкове към всяко "досие"? Доста по лесно ще се преглеждат.

Относно идеята на клуба: еми нищо не пречи, когато ни е изключително гадно или съответно изключително хубаво да го споделяме тук. Така в единия случай можем да намерим съчувствие(ако търсим такова) или в другия-да покажем на някой че живота не е чак толкова гаден(евентуално)

Link to comment
Share on other sites

Те момичетата хубаво - конкурс за красота, ами ние?

Аз предлагам състезание по надпиване с бира. И победителкатата от конкурса и победителя от състезанието печелят съвместна вечеря в ресторант. А средствата можем да набавим като обявим членски внос в клуба! :)

Съгласни ли сте? Щото аз не съм :) Но все пак не е много лошо като идея!

Аз пък предлагам висшия мениджмънт на клуба да осигури бирата и победителя от съзтезанието отива на вечеря с миската , осигурена така любезно пак от ръководството на клуба :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам състезание по надпиване с бира.

 

 

С две ръце ЗА!!!!

 

А иначе идеята на RottenBrain осмисля съществуването на клуба ;)

 

Ето аз почвам : вчера си полях предварително изпита, и като се прибирах се засякох с бившата си девойка.Хич не ми стана тъпо, а дори обратното - супер весело ми стана, щото забелязах, че тя не е щастлива от сегашната си връзка(малко иззлобях), за разлика от мен - аз съм си много доволен.

Освен това си взех изпита с отличен, въпреки че не бях учил, спеше ми се и ме болеше глава.Еми...живота е хубав понякога.

Link to comment
Share on other sites

Ми аре да ходим в бившия Shadows да метаме бири и да философстваме над теорията за непорочното зачатие...примерно...

С теб съм! :punk

А иначе идеята за клуба хич не е безмислена. Постовете тук показват кой е отворен към познанство с останалите и кой само се прави на отворен, критикува за да се намира на приказка, спамва и т.н. Ако ми трябва нещо бих се обърнал към хората от първият тип. И ще помоля останалите представители на втория тип хора да напуснат клуба преди да съм повикал охраната! ;)

Link to comment
Share on other sites

Изгарям от любопитство да разбера към коя категория спадам?

 

Редакция: Гузен негонен бяга :)) И май не важи само за мен :))

Link to comment
Share on other sites

Наско,бирите хубаво,съгласен съм/е,можем да сменим мястото,щото последно като съм бил в Шедоус-а не можех да чуя нищо/,ама темата как я избра-няколко по-вярващи като се съберат и ми чуят теорията и ще ме изгорят на клада :cry

Link to comment
Share on other sites

С теб съм! :punk

А иначе идеята за клуба хич не е безмислена. Постовете тук показват кой е отворен към познанство с останалите и кой само се прави на отворен, критикува за да се намира на приказка, спамва и т.н. Ако ми трябва нещо бих се обърнал към хората от първият тип. И ще помоля останалите представители на втория тип хора да напуснат клуба преди да съм повикал охраната! ;)

Тук мога да поспоря с теб. Хората измислят какви ли не закони за ограничаване на достъпа до личните данни и не мисля, че е особено разумно да ги публикувам, който иска да критикува решението ми. Какво значи, да се прави на отворен :confused Мога да ти кажа, че се смятам за доста контактна личност, но с изявлението си ти просто ме караш да се замислям дали е така наистина ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Наско,бирите хубаво,съгласен съм/е,можем да сменим мястото,щото последно като съм бил в Шедоус-а не можех да чуя нищо

 

Shadows вече не е Shadows.Друго е и се пуска даже реге.

Link to comment
Share on other sites

Ееей.. хора :D

 

Какво сте направили с темата бре.. пак го ударихте на анализи .. депресии.. черногледство.. надежди.. и не знам си какво ;)

 

А ме нямаше само два дни (бях на минералния плаж на Баня.. изгорях много яко и тази вечер ще спя на закачалката намазан с кисело мляко :devil )

 

Всъщност (може някои от вас пак да ме обвинят в нещо.. ще видим) идеята ми беше не ОТНОВО да се затваряме във виртуалния свят на форума. Така никой няма да стигне до нищо. Свалям шапка на хората които въпреки особеностите на Интернет се опитват да помогнат със разни съвети (by the way: тези написани на латиница изобщо не ги чета). Само че знаете ли какво.. в повечето случаи не вършат никаква работа! Няма как да стане.. влизат през едното ухо и излизат през другото.. и всичко си е по старому.

 

Идеята ми беше по някакъв начин това да е средство с което хора които по една или друга причина се чувстват сами да излезнат .. и да се видят.. извън матрицата. Пак повтарям.. не става дума за гаджета.. секс.. и неща в които ме обвиниха в началото.. Е ако се получи - супер, лошо няма :D

Нещо като .. Среща-Запознансвто но не масовка а някак си със друга цел ;)

Е да.. някой от вас се чувстват "самотни" по други причини, не точно тези за които намеквам. Все пак вярвам че да споделиш мислите си с някой друг които има по-голяма вероятност да те разбере (за разлика от тъпите п**ки които бяха с мен на басейна днес) ще доведе бързо до нещо по красиво.. я приятелство.. я секс.. аве.. каквото се сетите :P

 

:punk де да знам.. насока някаква

 

а и относно идеята на RottenBrain - много си прав! само че идеята ти няма никакъв смисъл ако престанете да флудите темата и се насочим към основната идея :love :rolleyes:

 

Корекция: тъпите п**ки се заменя със: "неориентираните 15-16 годишни момичета, специално тези с които не може да се проведе нормален разговор" .. не искам да остана неразбран ;)

Link to comment
Share on other sites

Ееей.. хора  Все пак вярвам че да споделиш мислите си с някой друг които има по-голяма вероятност да те разбере (за разлика от тъпите п**ки които бяха с мен на басейна днес) ще доведе бързо до нещо по красиво.. я приятелство.. я секс.. аве.. каквото се сетите

:punk Отново къртиш :punk

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че това е начина. Има хора, от форума (изкл. GRIMJAUR, с когото се познавам доста от преди да се регистрирам във форума) които са ми направили силно впечатление, и с които съм се виждал и на живо.

Ако искаш да видиш какво представлява някой извън рамките на монитора ти - има си едно бутонче ЛС/РМ.

 

Редакция: Но пък така се вижда кой не го е срам да споделя как вижда себе си и друг вид сравнително лична информация.

Link to comment
Share on other sites

Реших да се възползвам от темата и да помрънкам...щот съм самотен. Жена ми заминава за Австрия след 9 часа. Ще се върне след около 12 дена. Гадно ми е. Точно ся имах нужда да сме заедно. Гадно ми е. Не че 12 дена са много...но ми е гадно. Ще ми е тъпо и сдухано...и гадно. Не искам съчувствие, и съвети не искам...искам жена ми да се връща по-бързо...щото ми е гадно. Няма да спра да пия...ще стана алкохолик...само за 12 дена обаче-щото след това ТЯ се връща...и няма да ми е гадно...обаче ся ми е. ГАДОСТ, ТЪПОТИЯ. Всичко е гадно. Имам нужда от любов...и нежност...а НЕЯ я няма. :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Реших да се възползвам от темата и да помрънкам...щот съм самотен. Жена ми заминава за Австрия след 9 часа. Ще се върне след около 12 дена. Гадно ми е. Точно ся имах нужда да сме заедно. Гадно ми е. Не че 12 дена са много...но ми е гадно. Ще ми е тъпо и сдухано...и гадно. Не искам съчувствие, и съвети не искам...искам жена ми да се връща по-бързо...щото ми е гадно. Няма да спра да пия...ще стана алкохолик...само за 12 дена обаче-щото след това ТЯ се връща...и няма да ми е гадно...обаче ся ми е. ГАДОСТ, ТЪПОТИЯ. Всичко е гадно. Имам нужда от любов...и нежност...а НЕЯ я няма. :cry  :cry  :cry

По-добре се възползвай (не ме разбирай погрешно) от тези 12 дни. Излизай с приятели, пак си пий, лошо няма. Похарчи малко пари, удари го на живот. Може пък да не е чак толкова гадно ;)

Link to comment
Share on other sites

Реших да се възползвам от темата и да помрънкам...щот съм самотен. Жена ми заминава за Австрия след 9 часа. Ще се върне след около 12 дена. Гадно ми е. Точно ся имах нужда да сме заедно. Гадно ми е. Не че 12 дена са много...но ми е гадно. Ще ми е тъпо и сдухано...и гадно. Не искам съчувствие, и съвети не искам...искам жена ми да се връща по-бързо...щото ми е гадно. Няма да спра да пия...ще стана алкохолик...само за 12 дена обаче-щото след това ТЯ се връща...и няма да ми е гадно...обаче ся ми е. ГАДОСТ, ТЪПОТИЯ. Всичко е гадно. Имам нужда от любов...и нежност...а НЕЯ я няма. :cry  :cry  :cry

ами трябва да ти е доста гадно,тъй като употреби думата ГАДНО,мисля 20 пъти :blink:

я,карай по-спокойно,кво са 12 дни???

Link to comment
Share on other sites

12 дни ... голяма работа тъкмо ще си аиляк ... някои хора си мечтаят за подобно нещо ...

 

...баси хората реват за 12 дни раздяла а аз дет съм си винаги сам кво да кажа ... да ви имам проблемите !

Link to comment
Share on other sites

...баси хората реват за 12 дни раздяла а аз дет съм си винаги сам кво да кажа ... да ви имам проблемите !

 

Ъхъ. :angry: Така е, така е. Възприеми ги тези 12 дни като.. лека почивка. :devil Това не значи да почнеш да кръшкаш ;) Напий се там 2-3 пъти да ти мине мерака и си свеж като краставичка. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...