Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Maiche teb te e strah ot nepoznatoto. Ot tova da si otvorish ochite i da se poglednesh ot drugiq krai na staqta.
Тук просто не мога да не се съглася. И моето мнение би трябвало да не спада към "незапознатите" и "профаните", щото съм пушил трева в продължение на една петилетка. И то по бая. И що годе мога да кажа какво е без, и какво е със. Предпочитам тревата да остава извън ежедневието ми, да остава извън начина ми на мислене и извън мирогледа ми. Щото вместо хоризонт имах гледна точка. И тя клонеше към нула.

 

И аз бях в период, в който тревата беше моя Бог и аз бях Нейния пророк. И аз вярвах, че ме възвишава, възвеличава, обожавах да изпадам в едни зелени височайшо-философски разсъждения,вярвах, колко много ме издига над човешкото стадо и т.н. и я докарах до там, че трябваше да се затворя за три дни в един манастир, само с чай и вода, за да мога да си стъпя на краката, да разбера какво става с мен и живота ми и да разбера защо всичко е с краката нагоре...

 

Но по наблюденията ми над няколко мои приятели, марихуанени пророци - надежда за афекс НЯМА!

 

Редакция: host, ти може и да очакваш, аз се надявам!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

цЕлата тема е за кошче :D Не разбирам въобще какво толкова му се позволява и тая тема да я обръща на парник за трева?Поне в авто раздела малко от малко се стараем да не правим от всяка тема говорилня и някаква основна цел на разговора да има, то тука стана :)

Всеки момент очаквам zlobil да все включи и да разгони фамилиите на всички.

Link to comment
Share on other sites

цЕлата тема е за кошче :D Не разбирам въобще какво толкова му се позволява и тая тема да я обръща на парник за трева?Поне в авто раздела малко от малко се стараем да не правим от всяка тема говорилня и някаква основна цел на разговора да има, то тука стана :)

Всеки момент очаквам zlobil да все включи и да разгони фамилиите на всички.

 

темата не беше за боклука преди да я направите такава. или по-скоро тези две мнения да я направят такава.

 

OMG trqbva i az da pusna edno mnenie tuka .....

 

 

Лелеле , тая тема как съм я изпуснал ума не ми го побира. :confused

Колко е сладкооооо , почти като в адрес 4000 (предаване което спряха понеже беше много тъпо).

Чакай и аз да постна една визитка.

 

 

Аз съм скромно момче . Висок съм към 1,80 малко под 100кг , косата ми е леко кестенява , учил съм в строителният техникум , даже го и завървиш сега следвам у ПУ-то да го е'а. Като цяло съм много възпитан и културен човек с ранима душа и голямо сърце.

До сега не съм имал връзка ама познавам един където брат му е виждал гола жена ако се брои де.

Търся дама до 40 години от Пловдив със собствено жилище , неземно богатство и абсурдно желание да задоволява всеки мой каприз , може и разведена с до 1 дете. Задължително условие е да е и красива , от крокодили ме е страх.

Където и да си любима моя аз ще те чакам в студиото на булфорум. :love

 

темата за тревата пак я отвори moderator: 'KILLIRINCHO' като нарече afx тревоманче. след това всички се изредихте да си целувате ръцете (к*ровете). знам, че вие сте най-великите пичове (все пак сте мои кумири с големи к*рове).

 

p.s. моля не ми триите к*ровете ... преди го бях написал курове, ама понеже знам, че сте чувствителни добавих *.знам аз разликата между ? и *. а вие сте с много у-у-у-у-у-у-у-у.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не разбрах какво написа точно освен че в главата ти се въртят някакви големи к*рове. Ако си женско е разбираемо, ако си мъжко не знам ама предполагам пак е разбираемо. Гладна кокошка за просо си мисли .

Link to comment
Share on other sites

" Предпочитам тревата да остава извън ежедневието ми, да остава извън начина ми на мислене и извън мирогледа ми. Щото вместо хоризонт имах гледна точка. И тя клонеше към нула. "

 

Е, това Е!!!! о)))))

 

 

Поклон!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Жалко е точката ти е клоняла към нула. Според моите наблюдения това се получава основно когато се практикува в компания защото почти в 100% от случаите всички винаги решават да се прави нещо безмозъчно :D

 

А самото правене на безмозъчни дейности клони мозъка до нула така или иначе. Също така вредното влияние на групата го има във това че тъй като тези хора са склонни по принцип на експерименти със себе си - доста по-лесно им е да прескочат мярката си. Което мен лично ме отблъсква, но всеки сам си преценява доколко му е силна психиката за да се самозащити от това наистина вредно въздействие.

 

Освен това искам също да отбележа използването на "гледна точка" в смисъла на нещо лошо. За да бъде човек добър в нещо по принцип на него му трябва именно да се концентрира в него... да се специализира а не просто да стои гледайки празно хоризонта на наистина огромния поток от информация. Тоест един такъв поглед може да бъде използван за нещо градивно стига човек тъй или иначе да иска да си се развива.

 

В последните няколко месеца даже бях приятно изненадан от наличието на хора които съчетават полезно за обществото съществуване със употребата което ме накара да се замисля реално къде се намира всъщност искрицата която кара даден човек да върви напред.

 

Както и да е идват празници. :)

 

Желая на всички да си изкарат приятно в компанията на близки и приятели... да не прекаляват с нищо ;) и поздрав със едно от последните ми творения: Obey your Master

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...