Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Дааа,и аз блягодаря за снимките и клиповете/последния от които свалям в монета/.Добре си прекарах аз,другия път-пак :D

Link to comment
Share on other sites

Василе...ще бъдеш ритуално екзекутиран следващия път.... :devil

Ше вкарваш компромати,а..?!Ще я видим ние тая работа... :D :D :D

Искам адски много да благодаря на всички,които дойдохте..много сте готини..абсолютни свежари...заредих се....пре..дори... :D

Искам също така да се извиня...така и не млъкнах значи... :D

Беше зверско....нека им на тея дето не дойдоха...

ПС:Козата AuReOluS е обидена на Aquila...за кофти тенекията дето ни върза.. :devil

Link to comment
Share on other sites

Благодарим на vasil088 отново за предоставения снимков материал  :D

Да, наистина! :D Клиповете са страхотни!

Това бе едно прекрасно начало! Respect! :punk

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че отсъствах, но имам да взимам един тъп, приравнителен изпит. Обещавам, че след трети ще съм на линия.

Link to comment
Share on other sites

С Риск да се повторя - срещата мина на много добро ниво. С риск да си навлека справедливия гняв - не държа тези срещи да се превръщат в кретен-фест. Не отричам, че аз ставам дейна фигура в горепоменатите събития, но предпочитам да има подобни събирания, на които да се забавляваме по-културно ;]

Link to comment
Share on other sites

Да, добре си беше.

Psihara^^ моите извинения, но дори аз и Пешо се сдържахме да не креенеем.Наитина е по-добре да има и по-сериозни събирания.

Аз съм много доволен от срещата.

Link to comment
Share on other sites

като има среща някой да ме подсети, че от няколко месеца не чета активно форума... ето тази тема закъснях да я прочета...

Link to comment
Share on other sites

Баси като ва гледам май повечето (ако не всички) са познавате, а аз съм никому неизвестен юзър със 30 мнения на кръст(повечето от които сигурно глупави) и ми е малко спек дали ще ме приемете сред вас.Но в крайна сметка нали тряа да са почне от някаде.

Име:Цветан Илиев

Дата на раждане:17 юни 1987

Уча в електротехникума където беше и Gudo до тая година така че можете да си представите картинката горе долу.Е малко по-добре съм от него :P

Хммм ми хоби нямам ако не се брои слушането на музика, гледането на филми, игрането на игри.Музиката главно метъл-Metallica, Maiden, Nightwish, Edguy, HammerFall, Guns 'n Roses, Сигнал, БТР, Ахат, Епизод... и т.н.

За самотата, миии свикнал съм с нея даже понякога си ме кефи.

Толкова от мен ако решите да ме включите ще се радвам, ако не едно изчезвай ще свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Баси като ва гледам май повечето (ако не всички) са познавате, а аз съм никому неизвестен юзър със 30 мнения на кръст(повечето от които сигурно глупави) и ми е малко спек дали ще ме приемете сред вас.Но в крайна сметка нали тряа да са почне от някаде.

 

 

Именно.Добре дошъл.

Link to comment
Share on other sites

а аз съм никому неизвестен юзър със 30 мнения на кръст

 

 

Аз също, но това не ми попречи да си изкарам добре на срещата, при условие, че дори не знаех каква точно среща ще е това ;)

Link to comment
Share on other sites

Хапливостта ми във форумите е предимно във форумите. Изглежда компютъра ме избива на агресия. На живо доста рядко ставам толкова хаплив.

Отворени сме към нови хора (предполагам и другите ще ме подкрепят) и не сме запечатано общество. Добре дошъл, dark_wonderer, и дано се видим на нови евентуални срещи :))

Link to comment
Share on other sites

Описи да направя ли?

 

Можете спокойно да си добавяте свои коментари към снимките из цялата галерия.

Ако държиш да са тук в темата.. никой не те спира, Грим ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интерсно през колко време ще ги направим тея срещи или когато ни е на кеф :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интерсно през колко време ще ги направим тея срещи или когато ни е на кеф  :confused  :confused

 

Когато насъберем повечко депресия и мъка в себе си... :devil

Link to comment
Share on other sites

Когато насъберем повечко депресия и мъка в себе си...  :devil

Ми... хубаво, айде аз ще чакам! Депресирайте се колкото ви е нужно! :zzz

Ако мога да помогна с нещо - кажете ми! :P

Link to comment
Share on other sites

Когато насъберем повечко депресия и мъка в себе си...  :devil

Бе то е достатъчно да погледнете снимките с мен и още утр ще има среща, ако тва е критерия :P

 

@jozo: Не казвам че са стряскащи, а че са депресиращи ;)

 

Бтв-само на мен ли на първото клипче ми дава "File is corrupted. Seeking will be slow."? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Бе то е достатъчно да погледнете снимките с мен и още утр ще има среща, ако тва е  критерия :P

 

Е ние те гледахме на живо и не се изплащихме та едни снимки ли ще на сплашат! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...