Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
12 дни, 4 месеца...блазе ви...моя си тръгва края на юли и няма да го видя сигурно 1 или повече години. Та през август не ще се напивам, ами направо клуб на Явните Алкохолици ще основа. Дано само си заслужава, щото...ох..какво ли пиша....нищо немога да напиша като пия мамка му...

Извинявай за прекалено директния и личен въпрос, но ти не си ли женена? Не знам защо, но си мисля, че четох някъде твое мнение и останах с впечатление, че и дете си имаш! :D Бъркам ли?

Link to comment
Share on other sites

....Занимавам се и с деца....

Хм...явно е метафора! :D

By the way, Grimjaur, аз те видях на центъра на концерта на ВМРО(Габана,Епизод), но ти нали не ме познаваш - тъпо щеше да е да ти се обадя - най малкото нямаше да се сетиш кой съм. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами да се беше обадил - нямаше да ми стане тъпо, споко :)

С мен бяха pyroman и Lord_Gudo :)

 

И не е метафора - кака Снежко наистина се занимава с деца.Както и аз.

Link to comment
Share on other sites

И аз викам да се включа, белкем няокойЯ ме излъгала :lol:

 

Иво Катрафилов

на 21

снимка сега съм късокосмест.

Интереси: зоология, херпетология, брахология, палеонтология, малко ентомология и орнитология, таксономия, фотография на животни...

Лични данни: уча простотии, немога да се занимавам с това което обичам, всички ме мразят (най вече роднините), никога не съм се влюбвал (най-малкото, защото няма в кого). Абе с две думи живота ми е една постоянна депресия с която сме добри приятели.

Link to comment
Share on other sites

Аз ида заедно с Гримьора и Йозо май ке дойде ... усещам че ша са събирем :P ама кат гледам коч-компания ша бъде.

Link to comment
Share on other sites

И така неразбрах, къде ще се ходи.

Вземи прочети някоя от предните страници.. мисля че имаше само едно предложение.

 

ама кат гледам коч-компания ша бъде.

Е хайде ти пък сега и претенции.. За какво са ти жени бре :devil

Link to comment
Share on other sites

Ша са напиим кат гъзове и после сеир ша става ... дет са вика ще бъде като масовките, но не ми пречи това :) надявам се да няма толкоз простотия която има по масовките,а да бъдем по-цивилизовани.

Link to comment
Share on other sites

Е хайде ти пък сега и претенции.. За какво са ти жени бре  :devil

Е,ами добре...аз още се чудех дали да се мерна...

;)

Link to comment
Share on other sites

@RiMy_SuN вярно че сме все кавали но не се притеснявай да дойдеш ... официално си поканена ;) (за да няма после оправдания че никой не те е поканил)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...