Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Реших да се възползвам от темата и да помрънкам...щот съм самотен. Жена ми заминава за Австрия след 9 часа. Ще се върне след около 12 дена. Гадно ми е. Точно ся имах нужда да сме заедно. Гадно ми е. Не че 12 дена са много...но ми е гадно. Ще ми е тъпо и сдухано...и гадно. Не искам съчувствие, и съвети не искам...искам жена ми да се връща по-бързо...щото ми е гадно. Няма да спра да пия...ще стана алкохолик...само за 12 дена обаче-щото след това ТЯ се връща...и няма да ми е гадно...обаче ся ми е. ГАДОСТ, ТЪПОТИЯ. Всичко е гадно. Имам нужда от любов...и нежност...а НЕЯ я няма. :cry  :cry  :cry

Човече незнам за теб , ама мойта нещо ми се фръцна и решихме половин месец да си дадем почивка и знаеш ли колко ми е спокойно, я марш по баровете ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
Реших да се възползвам от темата и да помрънкам...щот съм самотен. Жена ми заминава за Австрия след 9 часа. Ще се върне след около 12 дена. Гадно ми е. Точно ся имах нужда да сме заедно. Гадно ми е. Не че 12 дена са много...но ми е гадно. Ще ми е тъпо и сдухано...и гадно. Не искам съчувствие, и съвети не искам...искам жена ми да се връща по-бързо...щото ми е гадно. Няма да спра да пия...ще стана алкохолик...само за 12 дена обаче-щото след това ТЯ се връща...и няма да ми е гадно...обаче ся ми е. ГАДОСТ, ТЪПОТИЯ. Всичко е гадно. Имам нужда от любов...и нежност...а НЕЯ я няма. :cry  :cry  :cry

Малко са ти 12 дни... :angry: Така като те чета май си минал границата на зависимостта...

Я престани да хленчиш...и помисли за себе си....!

Губиш се в нея...осъзнай се....това не води до нищо добро...

Link to comment
Share on other sites

Малко са ти 12 дни... :angry: Така като те чета май си минал границата на зависимостта...

Я престани да хленчиш...и помисли за себе си....!

Губиш се в нея...осъзнай се....това не води до нищо добро...

 

Философски погледнато;)

Аз ще съм сама 4 месеца,самотно ми е,тъжно ми е,липсващо ми е...Та,може ли един такъв анализ-съвет и за мен?

Link to comment
Share on other sites

...Та,може ли един такъв анализ-съвет и за мен?

Аз те съветвам да се запознаеш с мен ;) По цял ден ще ти пея и свиря Nothing else matters! :D

Шегувам се естествено!

Но ако наистина търсиш съвет - моя е да не се затваряш във вас, а да се забавляваш но умерено - не прекалявай, за да не стане раздялата за повече от 4 месеца! Намери си хоби и му се отдай! Задай си въпроса какво не си можела да правиш, поради липса на време или нещо друго, до сега и се възползвай от създалата се ситуация, но пак казвам - внимавай!

 

П.С.

Кой ли пък ме е питал, че почнах да давам "мъдри и пре мъдри" съвети, но просто реших да споделя!

Link to comment
Share on other sites

Аз те съветвам да се запознаеш с мен ;) По цял ден ще ти пея и свиря Nothing else matters! :D

Шегувам се естествено!

Но ако наистина търсиш съвет - моя е да не се затваряш във вас, а да се забавляваш но умерено - не прекалявай, за да не стане раздялата за повече от 4 месеца! Намери си хоби и му се отдай! Задай си въпроса какво не си можела да правиш, поради липса на време или нещо друго, до сега и се възползвай от създалата се ситуация, но пак казвам - внимавай!

 

П.С.

Кой ли пък ме е питал, че почнах да давам "мъдри и пре мъдри" съвети, но просто реших да споделя!

Хахаха,благодаря ти,посмях се доста на първата част от поста :)

Всъщност моят(предишен) беше с леко ироничен подтекст,просто обичам прозорливостта на хората ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Така и така започнах да пиша в темата,нека и аз стана член на това общество на самотни/търсещи/чакащи души...

2. Спя на включено радио...

3. Хубави снимки просто нямам...има едно подобие в профила ми...

 

1. Добре дошла в клуба. :smile:

2. И аз така.. всяка сутрин си разплитам слушалките от врата :music

3. Подобие? Ти нямаш вкус бре :devil

 

А да.. и смятам до края на тази вечер да индексирам всички членове в топика по идея на RottenBrain :D

Link to comment
Share on other sites

edit:Хубави снимки просто нямам...има едно подобие в профила ми...

 

 

Мхм...няма да те издавам, айде :)

А иначе - аре скоро да се подберем дружинката и да пийнем,а?

Link to comment
Share on other sites

Мхм...няма да те издавам, айде :)

А иначе - аре скоро да се подберем дружинката и да пийнем,а?

 

Ами то.. това е идеяата всъщност. :D

 

Едит: Грим... идеята е добра. Само че не бързам с изказване тъй като целия съм изгорял (бях на плаж) и от 3 дни не съм излизал от стаята си (поради ограничена подвижност). Дано но няколко дни да се пооправя.. иначе ще ме носите на срещата :cry

Link to comment
Share on other sites

Мхм...няма да те издавам, айде :)

А иначе - аре скоро да се подберем дружинката и да пийнем,а?

Онези не се броят,те не са за масова употреба :)

Link to comment
Share on other sites

Онези не се броят,те не са за масова употреба :)

Ей сега вече ме заинтересува! Хм.... :rolleyes:

Да не би да става въпрос за...хм...по-специални снимки?

 

А, DA какво значи? Държавна агенция? Обичам загадки тип открй снимките в интернет!

 

/edit:Еиййй, голям съм Хакер беееее! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Е де.. има си ICQ за тази работа. Като искате да се видите - ето Grimjaur предложи да пиинем този уикенд.

 

Едит: така ще може да дойдат и тези които няма да могат на следващтата Warezzzzzzz среща на 2-ри юли :devil

Link to comment
Share on other sites

12 дни, 4 месеца...блазе ви...моя си тръгва края на юли и няма да го видя сигурно 1 или повече години. Та през август не ще се напивам, ами направо клуб на Явните Алкохолици ще основа. Дано само си заслужава, щото...ох..какво ли пиша....нищо немога да напиша като пия мамка му...

Link to comment
Share on other sites

Еми аре давайте дата за масовка :P

@AuReOlus: начи...никва граница на зависимост не съм минал. По скоро съм на вълни...а ся ми беше дошла музата за гушкане и подобни лиготии :love Иначе да, гадно ми е, но поста ми е малко преувеличен-беше ме ударило на лигня...и все пак ми е гадно. Все едно. Казвайте кога ще пием :D

Link to comment
Share on other sites

12 дни, 4 месеца...блазе ви...моя си тръгва края на юли и няма да го видя сигурно 1 или повече години. Та през август не ще се напивам, ами направо клуб на Явните Алкохолици ще основа. Дано само си заслужава, щото...ох..какво ли пиша....нищо немога да напиша като пия мамка му...

 

Айде Снежко, съградихме го клубето. Аз имам осигурени 5 години по 9 месеца минимум всяка в липса... Явни не ами явни...на мен така и така ми викат "битов алкохолик"...остава и явен да стана.

Link to comment
Share on other sites

Ок.. индексирането е готово. (благодаря на RottenBrain за идеята). Доволен съм много - за няма и 10 дни от съществуването на клуба - 13 човека. Супер Супер

 

Значи.. предлагам напиването с бира (от мъка ;)) да бъде събота вечер. За час.. някои хора от вас може да са на работа - затова очаквам предложения.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако обещая да се включа в клуба, може ли да ви накарам да сменим за неделя. Майка ми има рожден ден в събота и ще трябва да я уважа следизборно.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако обещая да се включа в клуба, може ли да ви накарам да сменим за неделя. Майка ми има рожден ден в събота и ще трябва да я уважа следизборно.

 

Ужас... в понеделник съм на изпит :cry

 

Ако наистина не сте съгласни в събота.. поне в неделя да е по-раничко...

Link to comment
Share on other sites

Е, не мисля, че в случая (след като само аз съм се обявил срещу съботата) е редно да уважим шефа на федерацията, а не някой си евентуален бъдещ член... Събота и толкова. Аз - друг път.

Link to comment
Share on other sites

Аз от DA по-масова употреба не мога да си представя...ама си трая айде...

Усещам критична нотка...

 

А иначе спирам да мрънкам,аз съм напълно облагодетелствана с тези 4 месеца,които ще използвам най-рационално за самоосъзнаване,самоусъвършенстване,потготвяне за изпити и блеене в монитора:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...