Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
Готини, как мина срещата? Началото беше доре, кажете за развръската :)

Ами.. :) Пихме бира. Изпратихме (най-сетне) скорпиона за софия-та.. за голяма радост имаше и дамско присъствие от страна на jane_doe, която ни уважи.. за разлика от дамите които бях поканил лично, а не дойдоха.. :angry1 те си знаят кои са. Следващият път - повече ;)

 

иначе... хм.. ми пихме бира :)

Link to comment
Share on other sites

Аз така...малко...пропуснах... Бях там де, ама не баш. Ама ми се обадиха моите хора, с които не се бях виждал отдавна. Другия път ще трябва да съм на линия...ама кой знае...

Link to comment
Share on other sites

Абе къде са снимките?

 

Заради мързела на шефа още ги няма :bgrin: Аз съм ги качил само той трябва да направи галерията ама каза че го мързи :)

Link to comment
Share on other sites

Заради мързела на шефа още ги няма :bgrin: Аз съм ги качил само той трябва да направи галерията ама каза че го мързи :)

Еее.. човек един Heroes не може да направи от вас... След малко като рестартирам под Slackware обещавам да ги кача :)

 

Едит: готово.. http://alien.dowling.edu/~aph3x/coppermine...ls.php?album=34

Link to comment
Share on other sites

Пиро добре ли си, гледам на снимката бая си се згънал нещо :bgrin:

Незнам защо, но на снимки изглеждам отврат, в огледалото не съм толкова смотан (явно трябва да си сменя огледалото).

Съжалявам, че неможах да остана повече, аз губя :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ау направо не издържах като прочетох тая тема - трябва и мене да ме има в протокола

 

Име - Радостина Илиева

Егн - ?? На 12.12.2005г. ще навърша 16 :D

Снимка- това на аватара съм аз

Нещо за мене - уча фризьорство, ама тая професия изобщо не ме влече, проклети да са майка ми и баща ми ( не в буквалния смисъл :D ), задето ме набутаха в такава паралелка, много говоря, много пуша, и малко пия..

 

:woot

Link to comment
Share on other sites

Шефа на клуба нещо е banned. Май ще Ви е необходим нов организатор.

Мда ... :) баннат е перманентно ;) за нов организатор не знам дали ще искате да има то въобще дали ще има кой да дойде на тез срещи ? Ако има хора аз съм съгласен да стана организатор ... ако има и друг желаещ да пише и да се пусне едно гласуване кой да изберат.

Link to comment
Share on other sites

Оф, заради модераторите на евроком ни излиза лошо име на модераторите като цяло... Баш апчих за к'во са го разкарали?! Малее... ужас народе, оставих тоя форум за 1 месец и глей к'во става... Иначе събирате ли се още??

Link to comment
Share on other sites

Оф, заради модераторите на евроком ни излиза лошо име на модераторите като цяло... Баш апчих за к'во са го разкарали?! Малее... ужас народе, оставих тоя форум за 1 месец и глей к'во става... Иначе събирате ли се още??

Абе има за кво ... който и друг да го беше направил туй едва ли щеше да му се размине без бан :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за Гудо да е баш бабаита.А иначе Пешо - недей така.Има и къде по-калпави модератори от нас ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ау направо не издържах като прочетох тая тема - трябва и мене да ме има в протокола

 

Име - Радостина Илиева

Егн - ?? На 12.12.2005г. ще навърша 16 :D

Снимка- това на аватара съм аз

Нещо за мене - уча фризьорство, ама тая професия изобщо не ме влече, проклети да са майка ми и баща ми ( не в буквалния смисъл :D ), задето ме набутаха в такава паралелка, много говоря, много пуша, и малко пия..

 

:woot

Въпроса девойко е какво пушиш :confused Дали е това което трябва или се тровиш като сички нас с никотин !

 

EDIT : не че аз не съм един от най-големите почитатели на другото и на още много неща, ама неска направих някав хибрид между 3 ХЕ(химични елемента) и цял ден говора и пиша простотии(даже и мисля простотии).А като се сетя и че събота съм на парти,за кво изтрещяване ще става въпрос...ама само бомбонки!!!!!!!

 

EDIT 2 : сега видях, че съм възродил една доста стара и забравена тема, общо взето се чувствам от една страна горд с себеси !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ам тя темата беше затворена по искане на "Шефа" и после по негово такова отключена преди да му сложат бан.От тогава има няколко месеца си е отключена :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аре да се съде...опа да се съберем!И да пийнем по чайче, биричка, коняче, ром, водка или там каквото лочи вся осталная сволоч :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:) Хмм.. явно клубчето не може да просъществува много без мен...

 

Дълго мислех какво да пиша тук, затова просто ще предложа.. ако все още някой има желание за бирени срещи с цел - културни разговори и след това.. мокри сънища породени от красотата и обаянието на съфорумничките ;) (все пак сме с ratio 10:1 в полза на пръчовете) .... (много дълго стана това изречение.. (с много скоби..))

 

... да "свирне" в темата, за да се преброим ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...