Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Аз сигурно ще закъснея! Предполагам че ще сте на обичайното място в Рахата, нали? Значи направо там! :beerchug

 

Ами.. оказа се че срещата ни съвпада със официалната.. така че ако искате да не се бутаме.. може да измислим някоя друга кръчма.. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
Ако не дойдеш, наистина няма да те видим.  :) За това - ела.  :bgrin:

Физически ми е невъзможно, а и се подготвям психически за скорошната интервенция.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой случайно смята да закъснее.. има половин час да ми прати телефона си на PM за да го предупредя ако случайно не сме на Рахата :)

 

edit: Time's up :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, hypocricy - земи отвори клуб "хитрите лисици" или нещо от сорта - за псевдо-остроумните хитри лисици. Да си леете липсата на остроумие там...

Link to comment
Share on other sites

Абе, hypocricy - земи отвори клуб "хитрите лисици" или нещо от сорта - за псевдо-остроумните хитри лисици. Да си леете липсата на остроумие там...

Що бе...на моменти е наистина забавен с оттенъци на злокобност. Кефи. Пък и постовете му са кратки.

Link to comment
Share on other sites

Touche!

Жоро, срещата беше на завидно ниво. Смях и положителни емоции - в промишлени количества.

За следващата събота ми се ще да направим една последна (поне за мен) среща, че след това до отлитането ми за Шопия няма да имам възможност, а не знам кога ще се върна, кога ще имам възможност, пък и там едва ли поне за месец-два ще имам комп/нет.

(Тамън някои охлюви да си починат от мен)

Link to comment
Share on other sites

Хайде, измислете нещо, с вас съм... досега имам участие само на една от сбирките и то скромно, защото ми се налагаше да си тръгвам рано. Ще ми се да ви видя по-задълго. Пък и аз също ще ходя в Шопландия от другия месец :cry

Link to comment
Share on other sites

Хайде, измислете нещо, с вас съм... досега имам участие само на една от сбирките и то скромно, защото ми се налагаше да си тръгвам рано. Ще ми се да ви видя по-задълго. Пък и аз също ще ходя в Шопландия от другия месец  :cry

Ами айде една последна срещичка ако искате този уикенд за да изпратим окончателно псевдо-шопите ;)

Пък след това.. като планината не отива при Мохамед...

Link to comment
Share on other sites

Ами айде една последна срещичка ако искате този уикенд за да изпратим окончателно псевдо-шопите ;)

Пък след това.. като планината не отива при Мохамед...

 

Май имам разни занятия утре в Университета и ако свърша съм на линия ;)

Link to comment
Share on other sites

Май имам разни занятия утре в Университета и ако свърша съм на линия ;)

Супер, значи срещата може да се проведе, след като има поне двама налични ;) Мен не ме бърка дали ще пия бира със един човек или със десет, така че заповядайте ;) Не се срамувайте...

 

Проблемът е че утре съм на работа до към.. 18:30 - 19:00.. така че не е ясно кога ще свърша точно, така че часът ще го доуточним ;)

 

Едит: ако искате, вие си харесайте час.. пък аз ще позакъснея.

Link to comment
Share on other sites

Да взема и аз да се включа в клуба и да дойда утре, но ще бъде по-късничко осем и половина, или нещо такова, щото трябва да се свършат някои неотложни неща след работа :bgrin:

 

п.с. хем да се вида и с The`ScorpioN, че вече няма как да се засичаме в университета :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Утре цял ден съм в София и ако успея да се върна до 20.00 ще дойда да ви видя мутрите за малко.

Link to comment
Share on other sites

Колко хора могат да дойдат в 18.30? Предпочитам да е по-раничко...

Аз пък вечерта ще се изпращам и с други приятели :) Ако не - 19.30..

 

П.П. ANGELIZER, Тошо т'ва ти ли си ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...