Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Мога ли да попитам на кой му дойде "гениалната" идея снощи да ползва акаунта на адаша @LifeFeel и да ме банва? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да попитам на кой му дойде "гениалната" идея снощи да ползва акаунта на адаша @LifeFeel и да ме банва? :angry:

Стига мрънка, аз за 6 месеца бях баннат и нищо не казах :D

Link to comment
Share on other sites

Стига мрънка, аз за 6 месеца бях баннат и нищо не казах :D

 

Много ясно че ако ме бяха баннали за това което ти напрви нямаше да кажа и дума.Ама ей така за спорта без да съм направил нищо е тъпо при положение че имам обява в Купувам/Продавам и може да съм бил на зор!!

Link to comment
Share on other sites

Сега се сещам да погледна темата :) снощи аиляк главата сутринта беше на 6 :) Иначе единия чадър е моя :) а Йозо ... нали знаиш колко та обичам тряяше малко се погаврим с хората особено като не дойде ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми пуснете му П.М. нещо и може да ви каже не че аз немога ама неискам да го издавам доброто дете :D

Link to comment
Share on other sites

останаха 2 чадъра

шише водка

2.5л пиринско

голям чипс един

 

Всичко е Продадено - може да затваряте темата

Link to comment
Share on other sites

:angry:

Васко, пиленце, май е най-добре лично ти да не ми припарваш в дома!

Бива простотийка, ама твоето на нищо не прилича - гледам още от миналата година лайна ти - колкото искаш - сядаш и пипаш

ами пиле иди си удари една чикия или колкото там трябва - та дано почнеш да мислиш :(

 

много е елементарно - на твоето се вика осрано доверие

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мисля да поизчезна от форума за неопределено време. Който иска.. знае как да ме намери.

 

На останалите - успех!

 

xmd5a

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Много бих бил благодарен, ако някой от някогашните членове на клуба ме снабди със снимки. Моя архив го загубих преди време при един нелеп инцидент...

Link to comment
Share on other sites

Леле... просълзих се... на места от смях. Гудо! Лелееее... А и аз какво съм ренде... Ай ся съпоставете снимката по-горе с тази... Приличаме си, нали?

 

Сърдечно благодаря за снимките!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

И аз загубих всички снимки и клипчета от малкото срещи, на които бях...дали някой може да ми съдейства в намирането...

Много ми е скъпо!

Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Можеш да потърсиш d9thc, a.k.a. afx. Само дето не съм сигурен, че все още чете/пише във форума. Май му имах и някакво ICQ, но не съм сигурен доколко ще е коректно да го разпространявам...

Link to comment
Share on other sites

И аз загубих всички снимки и клипчета от малкото срещи, на които бях...дали някой може да ми съдейства в намирането...

Много ми е скъпо!

Предварително благодаря!

Аз пазя всичко, пиши ми на лично ще ти ги дам, но в нета няма да ги качвам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Сега съм с по-голяма глава :devil :D

То е за сметка на това, дето е вътре, нали знаеш - природата винаги се стреми да балансира нещата. :bgrin: :devil

 

Майтапът настрана, благодаря за снимките - ще взема да си ги изтегля всичките да си ги имам. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ето още един глас за темата :)

 

Име: Валентин (Valko) , роден 1980 Уча Топлотевхника във УХТ Пловдив, почти завършил :) / тва за подтикване да завърша по скоро и да не се влача/ . Живея в Пловдив близо до центъра. Основна работа - занимавам се с електротехника

Интереси: музика -ретро , Латино, обичам да чета разни книжки, не съм фен на класиците. Обожавам да се разхождам по гребната и да си потичквам по мъничко за здраве :). Друго което обожавам - планините, мило и драго давам да се спася от града и да отидем с приятели някъде на високо , на чист и свеж въздух :) Компютрите ми са хоби . Обичам пътуванията :) и общо взето това е :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...