Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Примерно 1 юли?Около 20:30?
Нали ставаше дума да не е уикенда.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Мииии ... що не е утре...тъкмо след изпит ще бъда адски на кеф...,че няма да го взема няма...ама може и да ми бъде даден...кой знае.,... :D

Link to comment
Share on other sites

добрем...последно компромисно от мен...то както се и оказва ... утре и аз няма да съм много авейлабъл...,така че...понеже някои утре не могат, други не могат в Четвъртък...нека да е Петък...хем в Събота ще си отспа за всички мъки през тази седмица, а я има и опцията на който му се ходи на клуб...да си ходи след срещата...

Е...?Как ви звучи? :D

ПС: Алооооо, женската част, къде сте бееее???Няма начин да ме изоставите да кротвам цяло "стадо" мъже, или???? :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Абе историята с клуба е пунта мара,всъщност повече прилича на група хора,които пият някакви неща.Пък и аз не съм член,половин час рових из темата,за да съм сигурен,че съм прав.

 

Последно-дата и час?

Link to comment
Share on other sites

Абе историята с клуба е пунта мара...

Направи си отделна тема тогава. :blink:

 

За мен тази "незначителна" темичка ми помогна да се запозная с някои много точни хора (те си знаят кои са ;)) с които не сме преставали да се виждаме и до днес - така че...

Link to comment
Share on other sites

Охх,отново взимаш нещата прекалено навътре.Ако имаш желание,на място ще ти обясня кво имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

Последно-дата и час?

 

То се е видяло, че никой не се наема да ги определи, пък и толкова притенции...

Петък... събота... .петък... събота хвърлям монета и се пада..... ези => събота.

Сега за часа (смятам да мина и биз монета ) 20:00 на Пощата и от там където се реши.

 

 

Ако има недоволни, моля не ругайте, не псувайте и не мърморете много :)

Link to comment
Share on other sites

@pyroman - окей. ще го сложа в topic-а

 

И за да няма неясноти - по принцип са поканени всички които искат да дойдат.. никой няма да бъде изгонен. Идеята е че ставаш член на клуба .. именно като дойдеш на някоя от срещите, а не ако си писал в темата (това го премахнахме след 2-рата среща още миналата година.. мисля..) :P

Link to comment
Share on other sites

още малко и аз ще се почувствам поканен. и по кво да ва позная? в събота към 8 вечерта под часовника на пощата има толкоз много срещи и тълпички че е малко омотано. други чичковци освен мен има ли или сте все младежи?

Link to comment
Share on other sites

@mobo - разгледай снимките от предишните срещи и ще се ориентираш :) Препоръчвам да се ориентираш по pyroman-а... той е едно... високо момче :D

Link to comment
Share on other sites

Да и обикновенно едно друго очилато му чупи вратът :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Еднолично (и това е малко лъжливо, защото предполагам, че ще има доста съгласни с мен) узурпирам трона и сменям срещата за неделя, защото в събота има мачове от световното и са 1/4-финали и ще ги гледам(е). Ако някой се сърди, да се сърди. Ама по-добре да не се сърди...

 

Ванка, аз ти казах, че още тая вечер ще пиша...

Link to comment
Share on other sites

Неделя за някои от нас става леко неудобно. А защо се отказахме от петъка?

Link to comment
Share on other sites

Ами и петък ми звучи добре,щото тази вечер се видяхме с GeorgiK...и той ми напомни,че наистина има мачове в събота.Абе както реши мнозинството

Link to comment
Share on other sites

Неделя за някои от нас става леко неудобно. А защо се отказахме от петъка?

мии.. защото на пиромана така му показа монетата :)

 

ама хубаво де... петък петък... сменям датата на 30 юни.

Link to comment
Share on other sites

мии.. защото на пиромана така му показа монетата :)

 

Както каза карамана " да скирем стотинките на пиромана" :D

 

 

Хайде до петък

Link to comment
Share on other sites

Ми то в петък също има мачове. Айде вечерния мога да го прежаля да го гледаме заедно там, ама следобедния си го искам в домашна обстановка със салата и ракия...иначе не става.

Link to comment
Share on other sites

Айде вечерния мога да го прежаля да го гледаме заедно там

Не сме те виждали с месеци... ти ще ми гледаш мачове. Как не те е срам, а :)

Link to comment
Share on other sites

Опа,явно съм много залюхан,трябва някой да ме плесне зад врата.Както решите,и аз ще прежаля вечерния...ако може в петък,щото играят Италия-Украйна и няма да е много интересно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...