Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

Клубчето отново се събира идеално просто!!Надявам се това което стана е минало и сега всичко да е наред :)

:punk То като се замислиш... то кой знае кво е станало :bgrin:

Просто ще изчакам малко да се активизира темичката и да определим дата за нова среща ;)

ще се радвам на нови лица :devil :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply
А всъщност какво е станало?

(Женско съм, любопитно съм:))

И аз не знам точно... :D чакаме jozo да обясни :)

Женско си - идвай на срещата :devil .. да не говорим че ти всъщност си членКА на клуба...

Link to comment
Share on other sites

А всъщност какво е станало?

(Женско съм, любопитно съм:))

 

Неискам да пиша точно тук какво мисля по този въпрос ако имаш реален интересн пусни ми П.М да ти обесня :)

Link to comment
Share on other sites

Кога, къде, какво? :confused

Пак са отворили старата кръчма "При afx", дерзай народе!

Кога ще се събираме бре, началство???

 

Edit: Мдаа, до тук с анонимността в интернет! :angry:

Link to comment
Share on other sites

А, супер. От около седмица обмислям да пусна някаква тема, алтернатива на Самотния Ректум, да продължим събиранията ни - мисля, че стават по-готини от масовките :]]

А и ми се ще да се виждаме по-често, като за последно, че като замина за село, както няма влакове, а автобуса е 9лв в едната посока, едва ли в началото ще се връщам кой-знае колко често...

Link to comment
Share on other sites

едва ли в началото ще се връщам кой-знае колко често...

За сметка на това ние ще идваме на свиждане от време на време за да ти пречим да се развиваш като студент :) (тоест ще ти изпиваме бирата :D ) :devil

Link to comment
Share on other sites

Драги членове на клуб "Самотно сърце" предлагам да направим срешичка на клуба тази събота 20.08.2005 г :) Ако има желаещи моля обаждайте се в темата.Благодаря за вниманието :)

 

П.С.Аве аз съм ставал за депутат ;)

Link to comment
Share on other sites

Познай, дали има желаещи... Пиши една бройка от мен. То аз вече съм свръх зает и свръх свободен. За тоя повод ще е второто.

Link to comment
Share on other sites

Драги членове на клуб "Самотно сърце" предлагам да направим срешичка на клуба тази събота 20.08.2005 г :)

 

 

Бройте ме и мен.Стига да е малко по-късничко срещата - колкото да ви видя, все ще имам време.

Link to comment
Share on other sites

Я? Темата е отворена и даже среща сте насрочили - Браво :)

Събота, за сега съм свободен така, че ме очаквайте.

 

Обещавам този път да се държа прилично :P

Link to comment
Share on other sites

Така.. значи мислим си за утре.. събота 20 Август 2005 от 18:30 на стандартното място пред часовника на пощата. После.. разбира се в Рахата ;) Освен ако някой няма по-добра идея.

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Айде и аз да се запиша тука, че да не оставам по-назад :)

 

Име: Велко Райчев

Години: 20

За мен: весел човек, обичащ забавленията, ценител на красивото, прекланящ се пред мъдрото :) Имам известни успехи в разни спортове, например съм 2ри дан по кикбокс (от 3), два пъти републикански и един път балкански шампион по ловно-спортна стрелба (юноши, беше преди време...). Уча в НБУ, специалност "Политически науки". Точно наполовина софиянец съм (с което не се гордея кой знае колко...) :rolleyes: Това за сега, който го интересува да пита B)

Снимки: Тук

Link to comment
Share on other sites

здравейте приятели,

много ме натъжи следната тема

Пречи ли възрастовата разлика?

със голяма част от изказванията там...

 

то едно бегло замисляне показва, че аз не трябва да се вясвам на вашите срещи :cry

 

я кажете... не трябва да идвам, а? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

здравейте приятели,

много ме натъжи следната тема

Пречи ли възрастовата разлика?

със голяма част от изказванията там...

 

то едно бегло замисляне показва, че аз не трябва да се вясвам на вашите срещи  :cry

 

я кажете... не трябва да идвам, а?  :unsure:

 

Адаш как така няма да идваш?? :confused Ние няма да се женим за теб та да не дойде на срещата!!Идвал си и друг път и не съм виждал проблем в това че си там!!Така че имаш официална покана от мен :)

Link to comment
Share on other sites

здравейте приятели,

много ме натъжи следната тема

Пречи ли възрастовата разлика?

със голяма част от изказванията там...

 

то едно бегло замисляне показва, че аз не трябва да се вясвам на вашите срещи  :cry

 

я кажете... не трябва да идвам, а?  :unsure:

Хахахаха...ти си номер едно...

Link to comment
Share on other sites

Ние няма да се женим за теб ...

 

Ти като не искаш, не значи че и други не искат !!!

Аз например го намирам за много привлекателен :love . Ела, бате ,ела :D

Link to comment
Share on other sites

Тамка ке съ оди ази сиурну там напрау ки додъ но не всите гу ришаам ази такъ чи тряя сте солидарни с мен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...