Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

За да бъде изобщо, трябва да се сберем. Аз нямам много против да се появя и това е точният израз... Вие му мислете...ако има нещо за мислене изобщо...

Link to comment
Share on other sites

През седмицата е кофти, а този уикенд е Гергьовден, така че малко криво се получава :( Петъка лично аз ще изпращам колеги заминаващи за USA на бригада.. (говори Бе че под 400 грама няма да даваме заверки :-D) Неделята.. може би повече хора от вас ще искат да изтрезнеят с бира, така че в рамките на тази седмица това е единствения вариант.. ако не.. по нататъка :-P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе преди няколко дни се засякох с laury75....та той ме набеди за по-сериозен :D -идеята е да идем да пием по някоя друга бира някоя вечер.К'во ще кажете,младежи и девойки?

Link to comment
Share on other sites

За момент си помислих че в момента само аз съм си член на клуба :D

 

Работата е там че първоначалната цел на клуба (егоистичната: да се запозная с нови хора и официалната: вие а се запознаете едни други) са вече изпълнени. Особено след като разбрах че това е досущ махленски форум в който всеки познава всеки.. което на моменти е малко.. кофти :)

 

Но тъй като съм либерален шеф :evil винаги подкрепям всеобщото пиене на бира и обсъждане на неща от всякакъв тип. Така че ... само да минат малко изпитите и мооооже да организираме срещичка :)

 

Stay tuned...

Link to comment
Share on other sites

Избрах ново logo на клуба :) надявам се да ви хареса.. ако не ви харесва - сори, ама такова е решението на журито в членство:

- afx

- тва е :devil

 

Ето Ви и останалите номинирани лога, които отпаднаха :D

 

http://www.decodog.com/inven/doghd/hd25729.jpg

http://www.iranian.com/History/June97/Marl...ages/Image4.jpg

http://www.oldsoftware.com/cables/9pinmf.jpg

http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/im...llsize/9885.jpg

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За момент си помислих че в момента само аз съм си член на клуба :D

Какъв единствен член бре майна? Нали вчера се събрахме главните мембъри :D

Link to comment
Share on other sites

миии ... тъй както виждам ТЯ - то много липсва....,та викам да дам една ръка ЗА...

и отсега казвам ( ЗА КОГОТО ....) - Няма да танцувам!!!!! :devil

 

ПС: за Aphexxxx4oooo ... що на логото и WC не сложи...да се знае , то не всеки обича да гадае мн мн..., а пък кой луд като мен ... символи да търси .... :unsure: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ПС: за Aphexxxx4oooo ... що на логото и WC не сложи...да се знае

Окей айде... easter egg: щракни на логото :devil

Link to comment
Share on other sites

Румянкееее,по несвързано не си говорила никога.Убий ме,но нищо не разбирам.

Не е нужно да разбираме жените... трябва просто да ги обичаме и да им се радваме :D

Link to comment
Share on other sites

Румянкееее,по несвързано не си говорила никога.Убий ме,но нищо не разбирам.

Така ще бъде ... като се забравяме старите дружки.... ;)

Их, какиноооо...има време...ше разбереш...,а след това още колко има да разбирааааааш...

:D

Link to comment
Share on other sites

Вече разбрах,че котките са разгонени-мяучат страхотно под прозореца ми.Остава да разбера и останалите неща.....каквито и да са те :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да разбираме жените... трябва просто да ги обичаме и да им се радваме :D
Ами те за друго нестават :love
Link to comment
Share on other sites

Ами те за друго нестават :love

Хммм... и тая работа ще я видим....те за какво стават и за какво не...

 

 

ПС: Стига, Ивански - душичке .... много бързаш BABY ... ! :woot

Хич не ме вземай насериозно...сега ми е просто бирено...лигаво...и олиго - всякакво...що можеш да се сетиш... :D

Link to comment
Share on other sites

Между другото ще припомня че на 26 Юни се навършва една година от основаването на клуба :P

 

Би трябвало това да се има предвид на предстоящата среща. Не се точете обаче за този уикенд че някои хора имат все още изпити и е редно да се съобразим с тях... аз по съвместителство също съм от тях но не ми пречи особено... бирата...

 

така че ориентирайте се за следващата седмица моля, за да няма сърдити :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Този викенд можете мен да ме забравите...имен ден, рожден ден...семейна работа. Иначе 26ти се явява понеделник и аз бих могъл да се навия. Предполагам, че всички ще пискат да е викендско, но така и така ще се виждаме вечерно, може да помислите и за седмично. За мен май няма значение...

Link to comment
Share on other sites

И аз нямам против да е през седмицата,но пък имам една идея за часа-нека не е супер рано в 18 или 19,защото просто ще се сварим,а примерно към 20:30.

Link to comment
Share on other sites

Хайдеде, казвайте кога (само да не е четвъртък).

 

Не че ми е домъчняло за вас, просто искам да се видя с един човек :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...