Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

Estestveno oburkah!!!Opitah se da ka4a torent fail na Adobe Photoshop 8.0 + crack.zip ama nz kvo stana i se ka4i nqkvo si 0.03kb.Poneje sum na4inae6t 6te moje li da mi obqsnite kak to4no da napravq torent i da go pusna.Chetoh v data.bg kak stava ama nali vi kazvam-oburkah ne6to.Izpolzvam Bitcomet.

 

Blagodarq

 

като начало може да си делнеш първия

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Kak i ot kude?

 

Mai nqkoi go e mahnal ili az go mahnah.

Аз го махнах, и двата. В първия при едит имаш мисля опция reupload torrent. Не е нужно да пускаш абсолютно нов upload.

 

На юзъри, които качват торенти и не си ги сийдват ще им бъдат премахвани правата за ъплоуд, както и на такива, които не могат да се оправят със системата.

Link to comment
Share on other sites

На юзъри, които качват торенти и не си ги сийдват ще им бъдат премахвани правата за ъплоуд ....

 

всичко може да се случи. все пак т'ва е верига, която може да се прекъсне поради "външни обстоятелства" :excl:

Link to comment
Share on other sites

Важното е да не се случва начесто това "прекъсване". Ако някой не може да изпълнява правилата и отговорността, която му е дадена по-добре да му се отнема това право, защото така губят само останалите юзъри.

Link to comment
Share on other sites

и аз имам проблем при регистрацията - не ми праща е-майл.

 

user: mortimus

 

датох майл в bitex.bg - може и там да има проблем

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали тук му е мястото, но искам да попитам как се прави торент файла, защото искам да кача някой нещица.

Link to comment
Share on other sites

Аз го махнах, и двата. В първия при едит имаш мисля опция reupload torrent. Не е нужно да пускаш абсолютно нов upload.

 

На юзъри, които качват торенти и не си ги сийдват ще им бъдат премахвани правата за ъплоуд, както и на такива, които не могат да се оправят със системата.

 

Колко часа на ден трябва да се сийдва?

Link to comment
Share on other sites

errmm... Firewall-а пречи ли да се дърпа от мойто PC, щото имам някакво такова чувство?

 

Не! Поне аз досега не съм забелязъл да имам такъв проблем, така че вероятно и при теб трябва да е така. :)

Link to comment
Share on other sites

Vsichko e 6 :D Imam samo edno malko predlojenie: dali shte moje upload-a na vsichki koito sa na dostypna da se povishi pone malko (da se izravni pone s download-a), dori i samo kym http://bt.evrocom.net ili vyv vytreshnata mreja; zashtoto i az imam dosta interesni neshta, no pri tozi upload ne vijdam kak shte se teglqt ot men (shte trae dni nared).

Podkrepqm i ideqta za sekciq requests vyv foruma, zashtoto imam i mnogo neshta na CD-ta i ako nqkoi poiska neshto moga da go kopna na harda i da seed-na.

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли как се добавят чрез интерфейса на Bitcomet фаворити към Web? Имам предвид примерно да се добави този на bt.evrocom.net?

Защото аз сега се справих като ръчно едитнах xml файла, който отговаря за това, но за всеки URL ръчно да едитвам файла не е работа, макар, че едва ли всеки ден ще го правя :P . Аз поне не намерих опция за това в Bitcomet.

Link to comment
Share on other sites

Е какво се оплаквате. На Д+ съм, 30к ъплоуд. Като теглите и двамата, много ясно, че ще е по 15к :). За John Williams - Star Wars Episode III: Revenge Of The Sith OST (2005) говора.

 

Няма да е лошо да качат само ъплоуда :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...