Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
bitbucket-upload - Не захапва , не може да се ка4ват аватари :)

И с UPLOAD-ването кой ще се занимава ?

 

fixed

 

6to ima wait time ? az v momenta nemoga da probvam ni6to poradi wait time-a :/

 

fixed

Link to comment
Share on other sites

Не знам за WAIt-time , ама нещо не може да се дърпа :) Пробвах клипа на Bennasi Bros , но няма никой :confused Нормално ли е заради тестовия вариант или не :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Admin (или някои друг потребител) моля като ти остане време да напишеш FAQ на БГ или да направиш във форума една статия как се бачка, защото това ще е нужно на всеки :D

п.с. какво ще рече: "Also, you should have at least 2MBit upload bandwith."

Link to comment
Share on other sites

При мен за сега се получава един малко глупав, но все пак проблем и нямам идея на какво се дължи. Регистрирах се преди около 10 мин. но все още не съм получил писмо на e-maila за да си подвърдя регистрацията. Понеже до сега не ми се е случвало подобно нещо като се регистрирам към някой тракър(следователно не би трябвало да е от пощата) реших да драсна два реда тук. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

emi zna4i 4e triabva da ima6 pone 2MBit-a upload vrazka koeto 6te re4e 4e 2024kbps go razdelia6 na 8 i polu4ava6 skorosta

извинявай ама как ще направим такава скотост като сме на ЕК Достъпна :confused

п.с. моя уп лоад е 7-8к/с мах

Link to comment
Share on other sites

emi neznam moje da sa namislili evrocom-a ne6to  :ghost  :P

к'во ЛАН мрежа ли?

аве имам още едно питане ся като сваля нещо аз какво го правя? шервам ли го или става мой торент? как мога да качвам мой работи при тези изисквания?

----------------------------------

едит:

моля за още 2 неща :D

от каде да си сваля този БИТТОРЕНТ (аз се мъчих с неква програма с една ДЖАБА ма нещо не заебава)

и откаде да си сваля програма дето да ми цепи файловете на .РАР

----------------------------------

едит2:

май си намерих откаде да сваля тоя БитТорент :D ПРОЧЕТЕТЕ FAQ и правилата не са за изпускане :punk

Link to comment
Share on other sites

Защо не можем да пускаме торенти не мога да разбера? Каква тая работа? Аз имам нещо искам да го направя достояние на всички. И условието е някаква космическа скорост. :ghost Срамота! :excl:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми вади грешка, че немога да свалям, щото нямам ----часове от създаването на акаунта. Какво е това? Не може ли да го махнете.

Link to comment
Share on other sites

na trackera pak mi vika 4e ima wait time

 

На мен ми вади грешка, че немога да свалям, щото нямам ----часове от създаването на акаунта. Какво е това? Не може ли да го махнете.

Тоя път наистина е fixed waiting тайм и в анонса.

 

Не вярвайте на всичко във FAQ-а. Доста неща от него ще бъдат премахнати. Waiting times, ала бала... колко е нужно за да сте ъплоудъри и т.н. Ъплоудър вероятно ще бъде ВСЕКИ, който изяви желание.

Link to comment
Share on other sites

Тоя път наистина е fixed waiting тайм и в анонса.

 

Не вярвайте на всичко във FAQ-а. Доста неща от него ще бъдат премахнати. Waiting times, ала бала... колко е нужно за да сте ъплоудъри и т.н. Ъплоудър вероятно ще бъде ВСЕКИ, който изяви желание.

 

Супер, трай бабо за хубост :love

Link to comment
Share on other sites

Браво бе. Айде честито. :punk Супер. Само ако се премахне и лимита за ъплоуда, ще е идеално. Може тези на Д да са с 8К ъплоуд, ама ако има повечко ще стане още повече. Никой не е за изхвърляне. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...