Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Що уе може да крадем!  :lol: 

Не става ли да земеш торент файл от арената например и да го качиш тук!?

 

когато се създава torrent-а в него се указва tracker-a и затова май не може да се взима torrent от един tracker и да се качва на друг, макар че веднъж ми се мерна в един форум някой се хвалеше че го правел

 

някой знае ли нещо по въпроса ?

Link to comment
Share on other sites

когато се създава torrent-а в него се указва tracker-a и затова май не може да се взима torrent от един tracker и да се качва на друг, макар че веднъж ми се мерна в един форум някой се хвалеше че го правел

 

някой знае ли нещо по въпроса ?

 

VNIMANIE !

 

izrichno preduprejdawam ne kachwaite torrenti ot drugi trackeri

koito go naprawi da bude siguren che nqma da moje da uploadwa torenti sledwashtite 1-2 meseca na tozi server !!!!

Link to comment
Share on other sites

VNIMANIE !

 

izrichno preduprejdawam ne kachwaite torrenti ot drugi trackeri

koito go naprawi da bude siguren che nqma da moje da uploadwa torenti sledwashtite 1-2 meseca na tozi server !!!!

 

Добре, защо да не го прави? Какво пречи, вместо да се логваме там и нали има ограничение от потребители, да си ги дърпаме от тука :huh:

Link to comment
Share on other sites

Какво означава

ne kachwaite torrenti ot drugi trackeri
Само име.торрент, или целия торент? Примерно съм свалил Lemony.Snickets.A.Series.Of.Unfortunate.Events.DVDRip.XviD-DVL от АренаБГ и си правя папката на торент и указвам адреса "http://bt.evrocom.net/announce.php". Нали като създаде торент си го качваме и готово?!
Link to comment
Share on other sites

Какво означава Само име.торрент, или целия торент? Примерно съм свалил Lemony.Snickets.A.Series.Of.Unfortunate.Events.DVDRip.XviD-DVL от АренаБГ и си правя папката на торент и указвам адреса "http://bt.evrocom.net/announce.php". Нали като създаде торент си го качваме и готово?!

Да, говори се тука за торрент файлове. Ти каквото си свалил, можеш да си го правиш на торренти каквото си искаш, стига ти да си ги направил, а не да си свалил торент от арена и тоя файл да го качиш тук.

Link to comment
Share on other sites

Да, говори се тука за торрент файлове. Ти каквото си свалил, можеш да си го правиш на торренти каквото си искаш, стига ти да си ги направил, а не да си свалил торент от арена и тоя файл да го качиш тук.

 

Добре де, какво пречи да се качи файла тука. Това си е пряк път. Това е все едно, че имаш сайт и ти да дадеш директно линка за сваляне до офис пакета, в место да влизаш в сайта на Майкросфт и да го търсиш там. Имам в предвид какъв е смисъла от тази забрана, защото на мен не ми ясно? :confusedНяма да го правя, но ми е любопитно да знам :D

Link to comment
Share on other sites

ОК, тогава въпроса по друг начин - ако аз създавам torrent, може ли така да се направи че да бъде качен на 2 различни тракера и да е видим за user-ите и на двата ? Или трябва да си имам отделни torrent-и за всеки тракер и съответно програмката дето ми ги seed-ва да seed-ва от всеки по 2 пъти.

 

Deathzone: смисъла е че в самия torrent е указан тракер сайта и ако се качи тука torrent от друг сайт, всеки който го изтегли, като си го зареди в клиента, клиента ще се връзва към другия тракер а не към нашия

Link to comment
Share on other sites

mIRCata

spamm@mail.bg - неще да ми прати писмо

 

da poqsnq ne polzwaite mailowe wuw @mail.bg za torrent registraciqta...

poqsnih odewe sus primer za abv.bg zashto.

Link to comment
Share on other sites

Veno - добре, ама ми махни стария опит за регистрация, че сега ми казва,че ника ми се ползва и немога да се регна

 

Edit: 10x

Link to comment
Share on other sites

Veno - добре, ама ми махни стария опит за регистрация, че сега ми казва,че ника ми се ползва и немога да се регна

 

logwai se bez confirmation oprawih go

Link to comment
Share on other sites

sorry no ne pro4etoh tuk i se regnah s lud_canar@mail.bg usera mi e canar40 (ako iskate v nqkoi drug torrent go bqh vidql pod email v registraciata napi6ete naprimer "ne se preporu4vat emaili v abv.bg mail.bg i t.n")

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за NFO-къде могат да се открият подобни неща и възможно ли е да се сложи вместо тях един txt файл с описание/говоря най-вече за музика/?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за NFO-къде могат да се открият подобни неща и възможно ли е да се сложи вместо тях един txt файл с описание/говоря най-вече за музика/?

Като няма нфо - слагай txt без притеснения.

Link to comment
Share on other sites

целта на тея торенти не е ли да се слагат само неща, които са нови ... или по заявка?!

май сега всеки е тръгнал "да се пробва" на новата придобивка :D

Link to comment
Share on other sites

А защо ме отхвърля? Вижте какво ми показва битторента.

torent-problem.jpg

Какво, да не би да няма от кой да го сваля, че ме отхвърля тракера.

Link to comment
Share on other sites

А защо ме отхвърля? Вижте какво ми показва битторента.

torent-problem.jpg

Какво, да не би да няма от кой да го сваля, че ме отхвърля тракера.

Прочети текста и ще разбереш (жокер: последния ред). Просто го смени в опциите и ще е ок. Във faq-а пише измежду кои не трябва да е/да са.

Link to comment
Share on other sites

Супер. Благодаря ви и на двамата. Потегли. Бавно, но славно. :) Съжалявам, може да е бил тъп въпроса, ама днес реших да си инсталирам битторента и съм още в процес на разучаване.

 

ЕДИТ: Ама наистина го пише във FAQ, точно по същия начин. :blush:

Link to comment
Share on other sites

едно въпросче-колко юзъра ще подържа тракъра?

и едно малко предложениице-раздел за рикуести във форума?

щото на мен примерно хардеца ми е мъничък,ъплоуда и тои и ще ми е по-лесно да шервам разни хави по рикуест,отколкото като катеря 300 торента докато налучкам на кои кво му се гледа.

пък и мисля че и на останалите ще е от полза.

бтв-този трякър само за ЕК юзъри ли ще е,или ще се вижда и от другите пиирове?

 

едит-няма да е зле и да има списък със юзърите онлайн :)

Link to comment
Share on other sites

... обложки/covers? има ли такава опция или аз не съм наясно как се слага?  :confused

 

Има но в момента таговете нещо не са в ред

Link to comment
Share on other sites

и едно малко предложениице-раздел за рикуести във форума?

щото на мен примерно хардеца ми е мъничък,ъплоуда и тои и ще ми е по-лесно да шервам разни хави по рикуест,отколкото като катеря 300 торента докато налучкам на кои кво му се гледа.

пък и мисля че и на останалите ще е от полза.

 

Мда,мисля,че това е доста добро предложение.Ще е удачно да има една такава тема,и всички,които имат желание да upload-ват да правят опис на това което имат,и ще се качват неща само по заявка.А и за админите мисля,че ще е полезно,защото ще следят какво предстои да се качва,и ако имат забележки,да можем да се коригираме,преди да сме го качили.

 

Какво ще кажат администраторите по въпроса ?

Link to comment
Share on other sites

Estestveno oburkah!!!Opitah se da ka4a torent fail na Adobe Photoshop 8.0 + crack.zip ama nz kvo stana i se ka4i nqkvo si 0.03kb.Poneje sum na4inae6t 6te moje li da mi obqsnite kak to4no da napravq torent i da go pusna.Chetoh v data.bg kak stava ama nali vi kazvam-oburkah ne6to.Izpolzvam Bitcomet.

 

Blagodarq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...