Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Няма ли да е по-лесно ако е на БГ??Иначе е яко аре постепенно ще го направим най-пълния торент сайт! :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да е по-лесно ако е на БГ??Иначе е яко аре постепенно ще го направим най-пълния торент сайт!  :P  :D  :)

споко Казаха да не вярваме на всичко което пише (и че скоро всичко ще е на 6+) :D оставете малко админите да си починат.... работите нестават за 1 ден :P

Link to comment
Share on other sites

Хора, знаете ли, че постепено всичкото, което го има на нашите хора ще мине тука. :D И онея след време ще изчезнат от там. :) Обаче, на всеки файл да направиш торент, лелеее колко работа е това за админите. :P

Link to comment
Share on other sites

a kak se stwa uploader

 

kato izqwish zhelanie za takuw i imash namerenie da slagash za upload interesni neshta, ne naprimer abiturientskata na baba ti w kolaj ot cherno-beli snimki

 

Няма ли да е по-лесно ако е на БГ??Иначе е яко аре постепенно ще го направим най-пълния торент сайт!  :P  :D  :)

 

Skoro moje i na bulgarski... wsichko postepenno

Link to comment
Share on other sites

Браво,но още не съм получил регистрацията,колко време трябва да се чака? :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора, знаете ли, че постепено всичкото, което го има на нашите хора ще мине тука.  :D И онея след време ще изчезнат от там. :) Обаче, на всеки файл да направвиш торент, лелеее колко работа е това за админите. :P

Що уе може да крадем! :lol:

Не става ли да земеш торент файл от арената например и да го качиш тук!?

Link to comment
Share on other sites

Браво,но още не съм получил регистрацията,колко време трябва да се чака? :punk

 

po princip stawa wednaga,

kakuw ti e emaila ?

sumnqwa me che ako e wuw abv.bg moje da ima maluk problem

Link to comment
Share on other sites

Аз имам желание да стана ъплоадър, ако може... имам интересни работи :)

 

ako si kajete usernames wuw bitorenta moje i da stanete...

miro123 - gotow si...

Link to comment
Share on other sites

ako si kajete usernames wuw bitorenta moje i da stanete...

miro123 - gotow si...

 

Аз също имам желание да стана ъплоудър, но няма да шервам нови неща ами това което си имам, малко фимчета (хубави, правени от мен :D Властелинът и тем подобни), програми, музика и така. Но не мога да осигурявам нонстоп да ми е включено пс-то, защото ходя и на работа. Но след време сигурно ще искам да стана уплоъдър. Така, че при тези обсотятелства мога ли да стана? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tanass@mail.bg :punk

Няма проблем с мейл.бг. Аз се регнах с него и получих. Виж си спам фолдъра примерно.

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем с мейл.бг. Аз се регнах с него и получих. Виж си спам фолдъра примерно.

И аз всичко е 6.Браво супер сте го направили :punk Естествено трябва да почакаме за доработка още малко.

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем с мейл.бг. Аз се регнах с него и получих. Виж си спам фолдъра примерно.

Добе,изключих спам защитата,нещо друго трябвали да направя,че не получавам регистрациата

Link to comment
Share on other sites

едва ли това ще е начина но засега- и аз имам желание за уплоадър, ника ми е както тук. мерси

едит: сори за офтопика, вече съм

Link to comment
Share on other sites

Аз пък получих регистрацията веднага и даже вече дърпам без проблем :punk . Още не съм му свикнал с тоя битторент, ама се оправям. Нещо свалям малко по-бавно от обикновенно, ама се трае. Ако има повече ъплоудъри, ще го направим тоя торент да се пука по шевовете. :D

Link to comment
Share on other sites

weche wsichki sa uploaders, samo che wnimawaite kakwo kachwate

za tezi koito kachwat gluposti shte ima "ponijawane w rang" :)

 

 

mafiot: pusnah ti registraciqta

 

INFO: ne dawaite emails wuw abv.bg zashotto prowerqwat mailsendera za reverse dns a toi nqma i zatowa weroqtno rejectwat pismata...

Link to comment
Share on other sites

10X От мене само мр3 и софтуер, колко ще наблъскам :D пък може и някоя друга игра. Кофти, че не ми е голяма скоростта на ъплоуд, ама колкото повече станат сийдърите, толкова по-бързо ще става за в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...