Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

10х, стана. За сега е кротко. Само един път ми се появи за Permit. Дано повече да не го видя това. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам едно предложение и то е следното:

В графата Profile има едно Info(намира се над е-мейла)!Та там всеки да напише дали е на ЕК или на ггбит,просто пишете ЕК или ггбит и така се получава следното:

най-отдолу!!Това може само да ни помогне!

Link to comment
Share on other sites

С кой клиент create-ваш торрента?

bitcomet 0.57

 

ina4e kato browser Opera

Version 7.54

Build 3869

Platform Win32

System Windows XP

 

Java Java not installed

VoiceXML Plugin not available

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам едно предложение и то е следното:

В графата Profile има едно Info(намира се над е-мейла)!Та там всеки да напише дали е на ЕК или на ггбит,просто пишете ЕК или ггбит и така се получава следното:

най-отдолу!!Това може само да ни помогне!

И с какво ще ти помогне това? Ще знаеш дали си заслужава да го теглиш ли. Ами ако се нуждаеш от това, искаш или не ще теглиш. :evil , макар и бавно. Това не ти е DC++. Колкото хора се закачат след това, по-бърз ще бъде и ъплоуда.

Link to comment
Share on other sites

И с какво ще ти помогне това? Ще знаеш дали си заслужава да го теглиш ли. Ами ако се нуждаеш от това, искаш или не ще теглиш. :evil , макар и бавно. Това не ти е DC++. Колкото хора се закачат след това, по-бърз ще бъде и ъплоуда.

Добре и кво му пречи на всеки да го направи тва!А пък който не го кефи да не гледа а ми направо да си сваля!

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам едно предложение и то е следното:

В графата Profile има едно Info(намира се над е-мейла)!Та там всеки да напише дали е на ЕК или на ггбит,просто пишете ЕК или ггбит и така се получава следното:

най-отдолу!!Това може само да ни помогне!

и също ако са на евроком да пишат тарифата

Link to comment
Share on other sites

Добре де. Ама незнам вас с какво ще ви улесни това? :) Да не би да се откажете да сваляте. Сега в момента, аз единствен сийдвам един файл. И един сега незнам защо ама пича го дърпа от мен с около 1-6 КВ, въпреки че за момента съм pause-нал другите. Като няма от къде и това е добре.

ЕDIT: Аха, разбрах. Просто е тръгнал да сваля 6 файла наведнъж. :) Май тая нощ няма да му спи компютъра.

Link to comment
Share on other sites

bitcomet 0.57

 

ina4e kato browser Opera

Version 7.54 

Build 3869 

Platform Win32 

System Windows XP 

 

Java Java not installed 

VoiceXML Plugin not available

Надали проблема е в Operaта, но все пак пробвай с IE>

Link to comment
Share on other sites

Аз все си мисля,че торентът няма да заработи добре,при положение,че има ДЦ++,просто всички са супер хищни и гледат да свалят за възможно най-малко време.Айде да спрат хъба и да видим кво ще стане с торентите-ще хвръкнат според мен.Аз що днес свалях с 4-5кб един албум?Ми щото искам да го имам.Това е положението-когато искаш нещо,ще го сваляш ако трябва и с 1кб.Другото е излишна лигавщина

Link to comment
Share on other sites

Аз все си мисля,че торентът няма да заработи добре,при положение,че има ДЦ++,просто всички са супер хищни и гледат да свалят за възможно най-малко време.Айде да спрат хъба и да видим кво ще стане с торентите-ще хвръкнат според мен.Аз що днес свалях с 4-5кб един албум?Ми щото искам да го имам.Това е положението-когато искаш нещо,ще го сваляш ако трябва и с 1кб.Другото е излишна лигавщина

Абе не е така. Може ли един филм да го сваляш цялата седмица с по 3кб скорост и то не постоянна. Що не ни върнеш в зората на интернета за още по-интересно. :wacko: . Просто трябва според мен, леско да се засили ъплоуда като компенсиране за по-бавната скорост, но само тука. Например аз от дата.бг дърпах един филм с 400кб. Тука няма да стане това, защото по-вечето дърпат и бягат. Затова трябва да има правила и файла, който си го свалил да се сийдва поне 2 седмици. И пак ще има недоволни, които имат малки дискове. ;)

 

Един въпрос имам, ако свалил съм нещо с торента нали така. И после в тази директория съм солжил два филма, но не съм ги свалил от торента. Тях ще ги сийдвам ли?

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос имам, ако свалил съм нещо с торента нали така. И после в тази директория съм солжил два филма, но не съм ги свалил от торента. Тях ще ги сийдвам ли?

Не. Сийдваш си само файловете, които съдържа торент файла. Освен ако филмите не са от друг торент. Тогава просто си оказваш директорията и си ги сийдваш. B)
Това нестабилната ли версия е? :blink: Уж вчера си изтеглих най-новата от сайта на биткомет (0.57), пък то каква се оказа.
Link to comment
Share on other sites

Един въпрос и от мен... :

Значи по -това което съм чел като инфо,хелп и т.н. следва ,че след като сваля примерно 3 торент файла , след което ги отворя и т.н. и вече съм свалил въпросните неща които съм искал , ако изтрия торент файловете , не мога да сиид-вам , така ли ?

Ако е така , мога ли да ги местя примерно в други директории ?

 

Малко тъп въпрос , ама ..... :)

Link to comment
Share on other sites

признавам си не прочетох цялата тема и ме извинете , ако се повтарям - как да се справя с това съобщение

 

Upload failed!

 

invalid announce url! must be <b>http://bt.evrocom.net/announce.php</b>

Според мен е от това, че не си написал тракера или си написал друг. Там като натиснеш на Make Torrent има за тракера настройки. Announce Url: трябва да ти е http://bt.evrocom.net/announce.php. Виж ако си написал друго. По default е http://

 

Тука няма да стане това, защото по-вечето дърпат и бягат. Затова трябва да има правила и файла, който си го свалил да се сийдва поне 2 седмици.

Трябва да има правила. Не може така. Всички свалят и бягат. Като се свали нещо трябва да се сийдва. И по-горе съм споменал че има много Snatched 1+, а сийдъра си е само 1, щото тоя дето го е свалил не го сийдва :angry1

Един въпрос имам, ако свалил съм нещо с торента нали така. И после в тази директория съм солжил два филма, но не съм ги свалил от торента. Тях ще ги сийдвам ли?

Не. Трябва да направиш торента наново. Просто на сайта няма да ги показва, нищо че са ти в директорията на торента.

Link to comment
Share on other sites

абе момчета поне като ъплоадвате нещо, най-вече музика, пишете изпълнители и песни в албума. е преди малко гледам OST Be cool и в nfo фаила пише Be cool soundtrack, е къв е смисъла като, аз го виждам още в началото тва :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз все си мисля,че торентът няма да заработи добре,при положение,че има ДЦ++,просто всички са супер хищни и гледат да свалят за възможно най-малко време.Айде да спрат хъба и да видим кво ще стане с торентите-ще хвръкнат според мен.Аз що днес свалях с 4-5кб един албум?Ми щото искам да го имам.Това е положението-когато искаш нещо,ще го сваляш ако трябва и с 1кб.Другото е излишна лигавщина

Ми хайде да ви спрат торента пък да оставят дц++ :sayjin

Link to comment
Share on other sites

И според мен трябва да се въведат правила, защото така този сайт няма да се развие. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз все си мисля,че торентът няма да заработи добре,при положение,че има ДЦ++,просто всички са супер хищни и гледат да свалят за възможно най-малко време.Айде да спрат хъба и да видим кво ще стане с торентите-ще хвръкнат според мен.Аз що днес свалях с 4-5кб един албум?Ми щото искам да го имам.Това е положението-когато искаш нещо,ще го сваляш ако трябва и с 1кб.Другото е излишна лигавщина

Ми то от нас,юзърите,си зависи торента да заработи добре,разбира се трябва да има и общовалидни правила,но това си е работа на администраторите.

Трябва да дадеш за да получиш,са казали хората,ако следваме тоя принцип,торента шсе развива добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре , ама то не става е така.. прас и най якия торент.

Все пак това сигурно е доста работа (на доброволни начала , предполагам) , която не е за подценяване.

Едва от 3 дена май май работи тоя торент , така че.... Easy всичко ще си дойде да мястото.

 

Аз питах питах , пък на горния ми въпрос си отговорих сам :)

Link to comment
Share on other sites

абе момчета поне като ъплоадвате нещо, най-вече музика, пишете изпълнители и песни в албума. е преди малко гледам OST Be cool и в nfo фаила пише Be cool soundtrack, е къв е смисъла като, аз го виждам още в началото тва :confused

и смисъла е че трябва да има нфо файл, а въпросния ъплоудър не е намерил нфо на някоя рилийз група и сам е направил такъв(предполагам). а ако искаш да видиш песните там където пише num files и са даени броя на файловете, под него има see full list от там можеш да видиш имената на файловете (освен ако не са 01track и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

да обаче правете по пълнички нфо-та /ако няма иначе направо ги копирайте!!!

поне стила да пише денс,техно,метал... да не свалям 3 часа нещо дето няма да ми трябва...

хубаво ще е да се допълнят да има обложки, знам че няма да е лесно ама все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...