Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

и смисъла е че трябва да има нфо файл, а въпросния ъплоудър не е намерил нфо на някоя рилийз група и сам е направил такъв(предполагам). а ако искаш да видиш песните там където пише num files и са даени броя на файловете, под него има see full list от там можеш да видиш имената на файловете (освен ако не са 01track и т.н.)

много ти благодаря не го знаех това :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

А има ли възможност за слагане на обложки към линковете,както е в арената, примерно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе тва Share Ratio добре ли е?

Share ratio 20.118 :woot

Изобщо, шера ще има ли някво значение или ще си е просто колкото да има? Ще слгате ли някви правил с които да се стимулира ъплоуда? Ще има ли нещо като рикуест форум или нещо подобно? Знам че всичко е още в няква pre-alpha версия обаче дайте малко повече инфо?

Link to comment
Share on other sites

абе момчета поне като ъплоадвате нещо, най-вече музика, пишете изпълнители и песни в албума. е преди малко гледам OST Be cool и в nfo фаила пише Be cool soundtrack, е къв е смисъла като, аз го виждам още в началото тва :confused

Ееее.. на 1 торент да забравя да сложа траклист и вече съм виновен :unsure:. Добре поне че каза, та да го оправя. На всички торенти съм сложил, само на 2 Unlimited не съм, защото са Track**.mp3 :)

и смисъла е че трябва да има нфо файл, а въпросния ъплоудър не е намерил нфо на някоя рилийз група и сам е направил такъв(предполагам). а ако искаш да видиш песните там където пише num files и са даени броя на файловете, под него има see full list от там можеш да видиш имената на файловете (освен ако не са 01track и т.н.)

Еми торента като съм го свалил от арената, а там всички НФО-та ги показва като картинки, няма как. Сам си го правиш инфото.

Link to comment
Share on other sites

я кажете с какъв е-майл се регистрирахте ? аз опитах с битех.бг и уахоо и двата не ми върна отговор. Кажете някой изпробван е-майл ?

Link to comment
Share on other sites

На абв.бг получих доклада на секундата. Ама не винаги е гаранция. Така като гледам на доста видове пощи го има този проблем. Въпрос на късмет. :P

Link to comment
Share on other sites

На абв.бг получих доклада на секундата. Ама не винаги  е гаранция. Така като гледам на доста видове пощи го има този проблем. Въпрос на късмет. :P

 

На hotmaila nikakvi griji

Link to comment
Share on other sites

Еми торента като съм го свалил от арената, а там всички НФО-та ги показва като картинки, няма как. Сам си го правиш инфото.

има си отделен нфо, а и дори това може да се копира и да го пейстнеш в notepad и си готов

Link to comment
Share on other sites

я кажете с какъв е-майл се регистрирахте ? аз опитах с битех.бг и уахоо и двата не ми върна отговор. Кажете някой изпробван е-майл  ?

yahoo

най якия маил е тва

ся е дори 1гигабайт, кво повече ...

виж само да не ти го е преместило в булк папката

аз с yahoo се регнах на секундата се получи

абв и маил.бг са смотани много

Link to comment
Share on other sites

yahoo

най якия маил е тва

ся е дори 1гигабайт, кво повече ...

виж само да не ти го е преместило в булк папката

аз с yahoo се регнах на секундата се получи

абв и маил.бг са смотани много

 

При него, както пише, не се е получило.

 

Walla е 2 ГБ. Mail.ru е неограничено.

 

Yahoo е пълен с мизерни реклами, бавен е.

 

Yahoo sux

Link to comment
Share on other sites

При него, както пише, не се е получило.

 

Walla е 2 ГБ. Mail.ru е неограничено.

 

Yahoo е пълен с мизерни реклами, бавен е.

 

Yahoo sux

ша ма извинявате за офтопика

 

така е да има големи реклами

ама аз изобщо не ги виждам тях де защото съм с myie2/maxthon тва нещо има луд ads blocker най различни видове - така че от гадните реклами почти нишо не остава ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам Проблем не мога да Upload малко инфо защо не мога

Еми дай някво по-подробно описание на проблема,то така можем само да гадаем закво става въпрос :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ако нямаш готов NFO файл, същата работа върши и .txt файл. Добре е той да съдържа допълнителна информация за торента. Например ако е музика е добре да се напише списъка с песните, което улеснява останалите потребители.

Link to comment
Share on other sites

Реших да ви дам едно линкче където пише как се прави торент нфо файл и други полезни неща за торент сървърите.

 

 

Торент

Link to comment
Share on other sites

Проблем!

Вчера се регистрирах в сайта и така не ми прати потвръждение на пощата ми в mail.bg :(

Днеска пробвах отново да се регистрирам - и ми написа че съществува такъв акаунт с тази поща :(

Така или иначе не мога да се логна с име и парола която написах .

Ко стаа!

Link to comment
Share on other sites

Всичко работи идеално, АМА АКО ИСКАТЕ ДА ВЪРВИМ НАПРЕД ЗАПОЧНЕТЕ ДА СИЙДВАТЕ СЛЕД КАТО ИЗТЕЛИТЕ ЖЕЛАНИЯ ОТ ВАС ТОРЕНТ :excl:

Link to comment
Share on other sites

Всичко работи идеално, АМА АКО ИСКАТЕ ДА ВЪРВИМ НАПРЕД ЗАПОЧНЕТЕ ДА СИЙДВАТЕ СЛЕД КАТО ИЗТЕЛИТЕ ЖЕЛАНИЯ ОТ ВАС ТОРЕНТ :excl:

 

Dam nqma da e losho :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...