Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

Signup failed

Sorry, you're not qualified to become a member of this site.

Вероятно не си цъкнал чековете...

 

За seedването - ако се качва нещо трява да се сийдва постоянно поне първите няколко дни. Иначе какъв е смисъла? Ако е нещо голямо и ви е бавна връзката и пускате пц-то за 3 часа на ден то човека трябва да чака 2 седмици за да свали въпросното голямо нещо. Затова или е постоянно, поне през деня и вечерта или според мен няма смисъл въобще да се качва даден торент.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Само може ли да ви помоля някой да пробва един торент че един приятел каза че нещо неможе да сваля а е на ЕК

Lineage II C2 Patch.Благодаря предварително Оправих го проблема е бил причинен от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де направих торент качих го с инфо файл ама пише че е Dead как да го оправя това и да стана сийдър все пак е мой файл??

Link to comment
Share on other sites

Тъй като никой админ не ми отговаря, аз пак ще питам:

1. На един сийдър, колко лийчира може да има?

2. Гледам в класацията за страни, че има и много чуждестранни. Това означава ли, че нашият торент е международен?

Link to comment
Share on other sites

1. Може да има доста. Днес например видях на един сийдър, че се бяха накачорили 8 лийчъра. Но за максимума незнам.

2. Това за страните е пълна фалшификация. :D Можеш да си го променяш от профила. Аз например в началото бях от афганистан, след това не ми хареса и се преместих в Русия. :P

Link to comment
Share on other sites

Добре де направих торент качих го с инфо файл ама пише че е Dead  как да го оправя това и да стана сийдър все пак е мой файл??

След като криейтнеш торрента (примерно с биткомет) след това той ти седи паузед. Ъплоудваш го и ... ънпаузваш.

 

Няма максимум в тракера. Ако има максимум и единствен сийдър той се определя от сетингите на сийдъра, но другите си точат помежду си така, че трансфер на практика винаги има ;)

Link to comment
Share on other sites

няма ограничение на броя лийчъри на един сийдър. Единствения проблем е, че ако лийчърите са с кофти ъплинк ще падне средната скорост на даунлоуд ..

Link to comment
Share on other sites

Вече втори ден не мога да вляза в сайта.Получих мейл с потвърждение, но когато се опитам да се логна, получавам следното:"Not logged in!

Error: The page you tried to view can only be used when you're logged in.

Note: You need cookies enabled to log in."

 

И това е и с Firefox и с Internet Explorer

Link to comment
Share on other sites

След като криейтнеш торрента (примерно с биткомет) след това той ти седи паузед. Ъплоудваш го и ... ънпаузваш.

 

Файла е направен с Жабата(Azureus) и вече е ъплоднат казва се D-Devils.Trance ама изглежда е все още паузд как да го ънпаузна дай малко инфо че ми е за севте

Link to comment
Share on other sites

Отговора се крие в грешката която ти дава. :)

 

Да, обаче cookies са включени (разрешени) и този проблем го нямам на другите сайтове, които имат също изискване за cookies enabled

Link to comment
Share on other sites

Да, обаче cookies са включени (разрешени) и този проблем го нямам на другите сайтове, които имат също изискване за cookies enabled

Виж си firewall-a, ако си със зонеаларм ънчекни всички които са свързани с кукиис.

Link to comment
Share on other sites

Файла е направен с Жабата(Azureus) и вече е ъплоднат казва се D-Devils.Trance ама изглежда е все още паузд как да го ънпаузна дай малко инфо че ми е за севте

Десен бутон върху него/force re-check

Link to comment
Share on other sites

logwai se bez confirmation oprawih go

и аз искам, че още като видях заглавието от бързане да се регна в тракера направих глупостта да дам имейл на мейл.бг, без да прочета до края темата.юзърнейма ми е lubb бях дал имейл lubb@mail.bg .

Link to comment
Share on other sites

Направих тоя файл дет съм качил наново но този път му казах автоматично да започне да се сийдва в Azureus(програмата с която направих файла)ми пише че има 1 копие и би трябвало да се сийдва само че по долу на тракър ми пише че има грешка ето я и тя:Error(port 6881 is blacklisted)сигурно затва неще да тръгне за да го сваляте и някои да го сийдва дайте идея от каде е тая грешка.Направил съм торент файла по описание от дата.бг също и инфо файла.

Link to comment
Share on other sites

Направих тоя файл дет съм качил наново но този път му казах автоматично да започне да се сийдва в Azureus(програмата с която направих файла)ми пише че има 1 копие и би трябвало да се сийдва само че по долу на тракър ми пише че има грешка ето я и тя:Error(port 6881 is blacklisted)сигурно затва неще да тръгне за да го сваляте и някои да го сийдва дайте идея от каде е тая грешка.Направил съм торент файла по описание от дата.бг също и инфо файла.

Това беше казано и по-рано в тази тема. Смени си порта! Макар, че можем да ги unlacklistнем.

 

Тествай сега... трябва тези ограничения да ги няма, или поне с този порт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...