Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

Да и аз си свалих 1-2 филма, но много малко хора влизат и няма сеед. Щом на каталозите слагат линкове към други тракери мисля, че тожи е пред умиране :(

Мисля, че слагат линкове към други тракери, да можем поне да теглим игри и филми докато оправят тракера :)... И АРЕ ВЕЧЕ НЯКОЙ АДМИН ДА ПИШЕ КАКВО СТАВА ЗА БОГА, ДА ЗНАЕМ!!! СТИГА СТЕ СЕ КРИЛИ... :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Сега пък са го пуснали. :unsure: Е, аз си изтрих всички торенти от харда, които бях качил. Какво стана с тракера така и не разбрах.

Link to comment
Share on other sites

Да, работи отново тракера.

 

Причината мисля всеки я знае, а както знаем има избори, а преди избори историята е доста показателна за това какво се случва.

Link to comment
Share on other sites

както се казва по избори стават чудеса :woot асвалтират пътищата мият улиците и пускат ТРАКЕРИТЕ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гласувайте за кака Тони

Задължително! Ама вече е събота, та не трябва да се агитира ;) (за себе си говоря)

Link to comment
Share on other sites

Да върнато е името в DNS.

Който го е писал в HOST файла както бях писал по рано може да сложи # пред него.

 

127.0.0.1 localhost

#

#72.21.41.186 bt.wrzru.com

#

Link to comment
Share on other sites

Да върнато е името в DNS.

Който го е писал в HOST файла както бях писал по рано може да сложи # пред него.

 

127.0.0.1 localhost

#

#72.21.41.186 bt.wrzru.com

#

Върнато, ама май другия път :P .

С тази непостоянност на тракера, аз лично вече спирам да проверявам дали го има или не. Явно върви към изчезване, тъкмо беше започнал млко отм алко да се развива, но явно ще се ползва основно арена и замунда. Това е.

Link to comment
Share on other sites

Върнато, ама май другия път :P .

С тази непостоянност на тракера, аз лично вече спирам да проверявам дали го има или не. Явно върви към изчезване, тъкмо беше започнал млко отм алко да се развива, но явно ще се ползва основно арена и замунда. Това е.

И аз повече не го ползвам и нЕ Смята да го Ползвам Pfff :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Защо не мога да си влезна с акунта си в торентите.Мисля си че акаунта ми е изтрит.Права си нов ама,пуска ми съощение в пощата и ми дава един сайт,с който трябва да си подтвърдя регистрацията.Цъкам върху този линк,ама уви,дава ми че страницата не може да бъде отворена.

 

 

 

 

 

Всичко се оправи!

:)

Link to comment
Share on other sites

Изтрих "бисквитите" и сега не ме разпознава като потребителско име и парола, няма и и бутон "забравена парола". Как да се оправя?

Link to comment
Share on other sites

http://bt.wrzru.com/details.php?id=7980 - на този май трябва да му се вземат uploader-ските права. вчера имаше навързани към 60 пиъра, които явно са се заблудили че това е новия филм на финчър.

освен това в каталога на @movies пак се слагат линкове към филми, които не са проверени дали са те, дали качеството отговаря на заявеното от uploader-а ... и хората вярват.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...