Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

Ами то това е и идеята на торента. :) Поне да се посъберат малко повече хора, пък може по-нататък и наказания да има. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

знам, че темата не е такава, но друга няма. Според мен (май и някои друг беше псал в началот) трябва да се отвори някаква тема за заявки, все пак да се знае какво да се качва.

Link to comment
Share on other sites

Всичко работи идеално, АМА АКО ИСКАТЕ ДА ВЪРВИМ НАПРЕД ЗАПОЧНЕТЕ ДА СИЙДВАТЕ СЛЕД КАТО ИЗТЕЛИТЕ ЖЕЛАНИЯ ОТ ВАС ТОРЕНТ :excl:

Мда,и сийдвайте големите торенти,няма смисъл торенти от по няколко МБ,че и по-малки да се сийдват от няколко човека,само и само да се каже,че сийдвате :excl:

Link to comment
Share on other sites

Бе като за начало е добре всеки да си сийдва торентите които е качили. Видях едно доста доволно количество торенти без сийдъри. Ще е хубаво в скоро време да се определят някакви правила, че с анархията която е настанала в момента нищо няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже като се уплоудва с azureus трябва ли да се избере publish или не щото гледам че и с него и без него се получава. Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Според мен сийдването си е много добре даже. Доста хора качват какви ли не неща с голяма доза ентусиазъм и логично сийдват. Проблема е, че почти нищо не се сваля. На ден се качват десетки торенти, които биват свалени 4-5 пъти. Дано страстите се поохладят по-скоро :).

Link to comment
Share on other sites

Бе като за начало е добре всеки да си сийдва торентите които е качили. Видях едно доста доволно количество торенти без сийдъри. Ще е хубаво в скоро време да  се определят някакви правила, че с анархията която е настанала в момента нищо няма да стане.

 

Дам, пак на моето дойдохте. Също така трябва да се появят онея големи ъплоудъри, нашите и да видите как ще се дърпа от там и ще се сийдва като за световно. :rolleyes: Другото, което е предлагам, но незнам как ще стане е като свалиш нещо преди да го изтриеш от твърдия си диск, да си го сийднал най-малко еди колко си часа или дни, което е по-добре. :love

Link to comment
Share on other sites

bt9ht.png

 

... "не пей ми се, не смей ми се"

няма к'во да се лъжем. торента е пълна скръб! след като няма интерес (вече не знам колко време) и след като нещата поради това се теглят супер мудно, смисъл "йок". според мен най-добрата ще бъде с request-и ... и без това новите неща се качват по другите торенти.

.. а, и още нещо. (просто лично мнение) не знам дали някои от тези, които "качват" правят разлика между "upload на tracker" и "upload на http/ftp server" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Също така трябва да се появят онея големи ъплоудъри, нашите и да видите как ще се дърпа от там и ще се сийдва като за световно

Да бе,то така беше мнооо лесно,имаше варез и големи ъплоудъри,зареждаш флашгета и пей сърце.Ма ся тряа си мръдне пръста някой,за да потръгне работата,кво пречи и сега да се сийдва като за световно,ми щи кажа,пречи тва,че някой кат си свали нещо и си заминава,затва не вървят нещата :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Или най-добре е да се направи като арената. Без да сийдваш да не можеш да получиш достъп до http на японците. Да видите как доста хора ще се вразумят. :)

... "не пей ми се, не смей ми се"

няма к'во да се лъжем. торента е пълна скръб! след като няма интерес (вече не знам колко време) и след като нещата поради това се теглят супер мудно, смисъл "йок". според мен най-добрата ще бъде с request-и ... и без това новите неща се качват по другите торенти.

Все пак е от скоро. Пък и не се качват много интересни неща, за да се интересува някой. За това е добре да има рекуест тема (браво на capone).
Link to comment
Share on other sites

Или най-добре е да се направи като арената. Без да сийдваш да не можеш да получиш достъп до http на японците. Да видите как доста хора ще се вразумят. :)

ахаххххх ти се изсказа бе

правиш ли разлика м/у ЕК и арена :confused

ако тва стане (а то никога няма да стане) ще си изгубят и малкото останали клиенти ще останат само 100 човека на Д да си отварят пощата :woot

 

предпочитам да турпам активи в арена или дори дата торент - нали си нямам локален, с тия 20к ми е все тая от къде ща влача, само дето последните 2 са много по населени :)

 

дори сега като ще спитар фрее-тата (уж) проблема с бърз локален е много по ясно изразен, еми това е колкото и да ми е неприятно - модемче -> suxxx

Link to comment
Share on other sites

Забелязах следното: http://bt.evrocom.net/details.php?id=225&dllist=1#seeders

Тук ме пише, че не съм connectable. Да ама съм си форварднал прилежно порта през NAT-а а и доста от връзките ми с пиъри са изградени от тях.

 

 

Отговор: Трябва да се направи ръчно Hashcheck след ъплоад.

Link to comment
Share on other sites

Да бе,то така беше мнооо лесно,имаше варез и големи ъплоудъри,зареждаш флашгета и пей сърце.Ма ся тряа си мръдне пръста някой,за да потръгне работата,кво пречи и сега да се сийдва като за световно,ми щи кажа,пречи тва,че някой кат си свали нещо и си заминава,затва не вървят нещата  :sayjin

 

Така ще има интерес, като има големи ъплоудъри. Инак нищо няма да стане. Ако се направи една разбивка на всеки филм от японците да се направи на торент файл, ще видите какво ще стане. Това е най-доброто решение на проблема. Рано или късно пак ще дойде на моето, въпроса е кога ще узреете. :D :D :D

 

Ми тогава, какво се чудите що не върви. Явно незнаете. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Забелязах следното: http://bt.evrocom.net/details.php?id=225&dllist=1#seeders

Тук ме пише, че не съм connectable. Да ама съм си форварднал прилежно порта през NAT-а а и доста от връзките ми с пиъри са изградени от тях.

Пробвай да си смениш порта. Или си избери друг случаен порт за слушане от настройките (понеже си Биткомет), понякога заради това също се получава така.

Deathzone стига вече си се правил на умен. То на всички им е ясно това. Не сме се събрали тук един куп малоумници.

Link to comment
Share on other sites

breakneck, 12371 не е в черния списък и няма да го сменям щото не ми се рови по нат-а излишно. Ако тракера на евроком го е забранил тоя порт си е друга работа. Писал съм че проблеми с връзките към мен няма. Нито на този тракер, нито на арената, нито на международните.

Темата е

w proces na razrabotka

reportwaite bugowe.

затова го и пускам този пост.

 

Порта ми е редиректнат и по tcp и по udp и firewall-а си го пуска.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах следното: http://bt.evrocom.net/details.php?id=225&dllist=1#seeders

Тук ме пише, че не съм connectable. Да ама съм си форварднал прилежно порта през NAT-а а и доста от връзките ми с пиъри са изградени от тях.

 

 

вместо да си играеш да правиш форуардинги отиди на настройките на кометата,виж в конекшън и отметни първите три опции-мисле че са точно за това.

пък може и да се оправи проблема :)

 

.. "не пей ми се, не смей ми се"

няма к'во да се лъжем. торента е пълна скръб! след като няма интерес (вече не знам колко време) и след като нещата поради това се теглят супер мудно, смисъл "йок". според мен най-добрата ще бъде с request-и ... и без това новите неща се качват по другите торенти.

.. а, и още нещо. (просто лично мнение) не знам дали някои от тези, които "качват" правят разлика между "upload на tracker" и "upload на http/ftp server" wacko.gif

 

 

проблема идва оттам,че ъплоуд скоростта ни е ниска :)

 

нека да имам 60-70-80 ъплоуд,пък да видим дали ще куца тракъра

пък освен тва фриитата още ги има,нека умрат първо,тогава ще доидат истинските времена на торентите

Link to comment
Share on other sites

вместо да си играеш да правиш форуардинги отиди на настройките на кометата,виж в конекшън и отметни първите три опции-мисле че са точно за това.

пък може и да се оправи проблема :)

 

Аз ли не съм го написал или всеки дава акъл без да вникне в проблема :P

Link to comment
Share on other sites

хора защо не мога да се регистрирам в сайта. Пише ми т'ва:

Sorry, you're not qualified to become a member of this site.

Що така? моля ви помогнете!

Link to comment
Share on other sites

хора защо не мога да се регистрирам в сайта.  Пише ми т'ва:

Sorry, you're not qualified to become a member of this site.

Що така? моля ви помогнете!

Защото не си попълнил/а всичко при регистрацията. Има и едни чекове за чекване.

Link to comment
Share on other sites

breakneck, 12371 не е в черния списък и няма да го сменям щото не ми се рови по нат-а излишно. Ако тракера на евроком го е забранил тоя порт си е друга работа. Писал съм че проблеми с връзките към мен няма. Нито на този тракер, нито на арената, нито на международните.

Темата

еw proces na razrabotka

reportwaite bugowe.

затова го и пускам този пост.

 

Порта ми е редиректнат и по tcp и по udp и firewall-а си го пуска.

 

 

Аз ли не съм го написал или всеки дава акъл без да вникне в проблема :P

Хубаво де. Само не ни се карай. Всеки гледа да помогне както може, не да се караме. ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблем!

Вчера се регистрирах в сайта и така не ми прати потвръждение на пощата ми в mail.bg :(

Днеска пробвах отново да се регистрирам - и ми написа че съществува такъв акаунт с тази поща :(

Така или иначе не мога да се логна с име и парола която написах .

Ко стаа!

Прочетох цялата тема - регистрирах се с ново име и парола чрез yahoo.com адрес - ми много хубу - пак не получих съобщение?

И кво? Да си създам още една поща - да напиша 3 юзер и парола - и пак ли да не стане/ чесно казано - като се прави нещо се прави като хората - а не колкото да се кажи "направих го" - дреме ми - ако щете лепете още warn!

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де. Само не ни се карай. Всеки гледа да помогне както може, не да се караме. ;)

 

 

Не се карам. Злобея. :angry: Значи трябва да се пусне ръчно hash check след ъплоад и се оправя бозата.

Link to comment
Share on other sites

Аре някой да лийчва. То просто няма смисъл от тоя торент, ако така ще работи. Всички качват никой не сваля. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...