Jump to content
BulForum.com

DC++ проблеми


break

Recommended Posts

Най-добре първо си свали ДС++ и си направи настройките точно така както е описано по-горе. След като му свикнеш се пробвай със Strong DC. Явно нещо не правиш както трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Вероятно софт проблем или някакъв временен глич - случвало ми се е

Ползвайте ++! Нищо другои вече не отварям аз за търсене.

И!

Не бъдете егоисти -шервъйте за да получите! В 45 хъба съм /над 40 гб шеър/ - от пиле мляко се намира

Link to comment
Share on other sites

Вероятно софт проблем или някакъв временен глич - случвало ми се е

Ползвайте ++! Нищо другои вече не отварям аз за търсене.

И!

Не бъдете егоисти -шервъйте за да получите! В 45 хъба съм /над 40 гб шеър/ - от пиле мляко се намира

Кажи си хъбовете, които ползваш, щот ас знам само 2-3, а на мен ми трябва не от пиле мляко, а от котка - пилешко мляко, под вол - теле ми трябва и който търси - намира ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

Кажи си хъбовете, които ползваш, щот ас знам само 2-3, а на мен ми трябва не от пиле мляко, а от котка - пилешко мляко, под вол - теле ми трябва и който търси - намира ми трябва.

 

Да и при мен има такова тарсне, само че рядко намирам това което тарся! Така че препоръчвайте hub-ове и ако може да кажете колко шеар искат! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам един проблем с DC++ - не мога да търся в никой hub, изобщо.Цъкам search, пиша каквото смятам да търся и нищо не излиза.Няколко пъти реинсталирах програмата и пак нищо.Помощ.

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем с DC++ - не мога да търся в никой hub, изобщо.Цъкам search, пиша каквото смятам да търся и нищо не излиза.Няколко пъти реинсталирах програмата и пак нищо.Помощ.

и при мен се случи преди време това.пробвай с друга версия на дс-то.аз успях с по стара,новите нещо се сбъгясваха

Link to comment
Share on other sites

Кажи си хъбовете, които ползваш, щот ас знам само 2-3, а на мен ми трябва не от пиле мляко, а от котка - пилешко мляко, под вол - теле ми трябва и който търси - намира ми трябва.

 

Вече съм шеърнал над 120 гиги

 

My DC++ hubz

 

Това е една част, не се хващат всички на екрана :punk

Link to comment
Share on other sites

тъй като почти не ползвам тази програма, въпроса ми може да ви се стори малко глупав.

оказа се, че един изпълнител, който издирвам може да се намери само в dc++ и то из руските хъбове. та, как да сортирам хубовете по местоположение? освен това public hubs ми прави някакви проблеми. дава ми, че не може да установи връзка с актуален хъб лист ... откъде да си взема такъв?

Link to comment
Share on other sites

Вторият изпълнител има бая резултати - поне при мен.

 

Първото - подозирам че е сбъркано името - не мога да поврявам да ми дава нула.

 

Провери ТОЧНО как се пише името и ми пиши.

 

Ако си добро момче ще ги сваля и ще ти ги пратя (през ICQ за предпочитане)

Link to comment
Share on other sites

Вторият изпълнител има бая резултати - поне при мен.

 

Първото - подозирам че е сбъркано името - не мога да поврявам да ми дава нула.

 

Провери ТОЧНО как се пише името и ми пиши.

 

Ако си добро момче ще ги сваля и ще ти ги пратя (през ICQ за предпочитане)

 

аз си я намерих ... точно така се пише - Тамара Гвердцители (Tamara Gverdciteli) ;)

 

дай идея за public hub-овете що се получава така ...

Link to comment
Share on other sites

Нямам отговор, но не е постоянно. И при мен МНОГО често хъблиста не зарежда - я таймаут ми дава, я неосъществена връзка. В моето ++ има само 2 адреса за хъбове и както вече казах - и двата често не зареждат.

Явно трябва да се дебне и това е...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

*** Connecting to dc.find-bg.com...

*** Connected

<Find-Bg Guardian> This Hub is running version 0.9.8c (Tue Mar 8 11:00:00 CET 2005) of VerliHub (RunTime:7hours 47min ).

<Find-Bg Guardian> This hub is enhanced by plugman for Verlihub.

<Find-Bg Guardian> Banned.

Vie imate BAN v tozi hub. Zamislete se zashto ?

Reason:

Permanently.

IP: 84.252.44.0-84.

Nick: _rangeban_

IP Range :84.252.44.0-84.252.50.0

 

*** Disconnected

 

 

:blink: :blink: :blink: :allien

Link to comment
Share on other sites

dc.evrocom.net:1111

[02:57:39] <VALKNUT> Connection timeout

[02:57:39] <VALKNUT> Disconnected

[02:59:40] <VALKNUT> Connection timeout

[02:59:40] <VALKNUT> Disconnected

[03:01:41] <VALKNUT> Connection timeout

[03:01:41] <VALKNUT> Disconnected

[03:03:43] <VALKNUT> Connection timeout

[03:03:43] <VALKNUT> Disconnected

Link to comment
Share on other sites

да ви питам има ли хъб mbox.tv??? защото преди имаше а сега въобще не ме пускам да влизам вътре

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Значи ползвам СтронгДС++ и съм зад файъруол..

Не мога да се свържа към всички потребители, за да видя какво споделят.. свързвам се само към тези, оцветени в синьо, предполагам т.нар. активни. а към пасивните в червено не мога да направя връзка

Някакви идеи за решение на този неприятен проблем ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Добре де, защо не иска да ме свърже с нито един хъб? Шернал съм към 5 Гб, оставил съм 10 слота за сваляне, написал съм правилно имената на хъбовете и ми излизат следните съобщения:

[15:22] *** No connection could be made because the target machine actively refused it.

[15:25] *** A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Насъбрал съм на DC++ от години, откакто осраха табовете в интерфейса :angry1 . До едно време беше ОК, но от една версия нататък осраха работата, и работата с табовете стана трудна. Особено затварянето им.

Викам си айде, рядко я ползвам програмата, пука ми. Ама вече и един път в месеца да се наложи, се нервирам много, защо нещо като работи, трябва да го осират и развалят, НЕ ЗНАМ.

Сега ъпдейтнах до 0.770 (последната) с надеждата че ще имам поне close бутончета на табовете, ако не Ctrl+W да кажем. На скрийншотовете в сайта на ДЦ++ има червени клозе бутони на табовете.

Аз НЯМАМ.

Що така? Опция не виждам никъде, а проверих 10 пъти. Бахти мизериите. Добре че не бутам често софтуери и да се сблъсквам постоянно с нови и нови и техните мизерии и глупости. (Трол: То закво избягвам вече често да пробвам някой нов линукс, щото там макар да се оправят лека полека някои дразнещи неща, все още е далеч, за мен).

Та сега единствения начин с който затварям табове е с десен върху таба, и избор на Цлосе. Мизерия!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...