Jump to content
BulForum.com

DC++ проблеми


break

Recommended Posts

Еми заема му ъплоуда...макар че RottenBrain си е "виновния", защото го е шернал. Иначе пробвай с force attempt, не съм го ползвал, но звучи логично.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
От няколко дни насам един малоумник от хъба на дата бг се опитва да свали МАМЕ от мен. Нищо лошо до тук. Проблема обаче е, че МАМЕ-то е 4ГБ а пича сваля с 6-7кб/с. Какво да направя за да му попреча да сваля точно това или изобщо да му забраня да сваля от мен? Дадох Close Connection, но след 1-2 минути типеца продължава да сваля. Пробвах и с Remove From Queue(което незнам за кво е), но пак не стана.

mi mahi go ot share i gotowo

Link to comment
Share on other sites

Бе то хубаво ще го махна но...шернал съм си направо цялото D:. Има ли начин да ъншерна само фолдъра с МАМЕ-то, че аз такава функция намерих?

 

@Botev1912 еми пречи ми щото имам 3 ъплоуд слота. След като ми се включи тоя с мейма ми останаха два. Проблема е обаче че вчера ми се върза още един за мейма и ми остава един слот. То добре поне, че втория пич беше разбран и се спря.

Link to comment
Share on other sites

Направи си го скрит. С десен бутон върху папката/ пропъртис/ ометка на Hiden. Ще те пита дали само за папката или за всички файлове в нея. Мисля че няма значение за теб, ама давай на всички.

По дефалт в ДС++ не споделяш скритите файлове. Провери си дали не си оставил отметка за споделянето им в File/Settings/Sharing.

Айде честито B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

линка за кирилизацията не работи.

ако може ми го пратете на dioxin@abv.bg

мерси предварително

и между другото като търся нещо не ми изкарва никакъв резултат?

това защо може да е?

Link to comment
Share on other sites

Вече работи. Качил съм си го при мен така че няма опасност да изчезне вече. ;) Жалко само че не направих Copy и Paste на сайта. Беше много добре обяснено всичко.

между другото като търся нещо не ми изкарва никакъв резултат?

това защо може да е?

И на мен като съм Active е същото. Направи се Pasive и няма да имаш проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
А някой може ли да ми каже къде мога да видя колко още ми остава да свалям...

DC-то показва приблизителното оставащо време само за файлове, които в момента сваля.

breakneck имаш право...

Ще е добре, ако разработчиците добавят и тази екстра (оставащо време за цели директории) :) ...

Това ще доведе до излишен трафик, но можем да им пратим едно писмо :P

 

@офтопик: усетихте ли невероятната двусмислица в последното изречение

:D :D :D :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nqkoi ima li predtsava 6to DU Meter-a mi ot4ita skorost 125k/s a dc++ 180 ?

При dc++ понякога има компресия на файловете които се прехвърлят ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

              ВНИМАНИЕ!!!

Не шервайте следните папки: "C:\Program Files" и "C:\WINDOWS".

Появил се е ЗЪЛ HACKER/CRACKER , който разкодирал някакви файлове и причинявал неприятности...

Наскоро позати споделиха за откраднати пощи и дуги акаунти(регистрации).

Link to comment
Share on other sites

Нека, нека. Тъкмо ще научи хората да не си шерват С:/ директорията и раличните инсталирани игри и програми. :devil Ако иска дори, да се обади. Ще му кажа още няколко човека.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Значи незнам дали се оправя това, но супер много ме дразни.Програмата ми е в C:// .Когато свалям, свалям в D:// защото имам повече място.Но при свалянето ми прави копие в Incomplete в директорията на прграмата.Има ли някакъв начин да избегна това.Изобщо никъде да не прави копие, а да си сваля само 1 път файла.

И не да преместя мястото където трябва да се сваля копието...пфф дано някой да ме разбра! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не може да го направиш както си мисля, че искаш да е. ;) Можеш само да преместиш директорията за незавършени свалки там където ще се свали и самия файл. Можеш да си го променяш от Настройки/Свалки (така поне е БГ варианта). Но щом като сваляш директно в Д: това би трябвало да го знаеш.

А и в другите настройки не съм видял такива опции.

Link to comment
Share on other sites

Такам...значи някой път точно си намеря нещо и ми изписва No Slots Available, като се опитам да тегля.Има ли някакъв начин да се избегне това?

Link to comment
Share on other sites

Такам...значи някой път точно си намеря нещо и ми изписва No Slots Available, като се опитам да тегля.Има ли някакъв начин да се избегне това?

Да като не теглиш от този човек. :) А ако си почнал вече, можеш да отвориш списъка за сваляне и върху файла който чака за сваляне да дадеш десен бутон и натискаш на "търси за алтернативи". Лошото е че ако има доста хора които имат същия файл, започва едно голямо теглене на файл листата и ако не ги прекъснеш ще продължаваш да си ги теглиш. А това взима от даунлоуд скоростта.
Link to comment
Share on other sites

Да като не теглиш от този човек. :) А ако си почнал вече, можеш да отвориш списъка за сваляне и върху файла който чака за сваляне да дадеш десен бутон и натискаш на "търси за алтернативи". Лошото е че ако има доста хора които имат същия файл, започва едно голямо теглене на файл листата и ако не ги прекъснеш ще продължаваш да си ги теглиш. А това взима от даунлоуд скоростта.

 

ММм...мойто DC++ е на английски. :bgrin: Аз това ще си го намеря, обаче вчера си намерих една песничка и я имаха само 5-6 човека и на всичките ми изписваше това. :cry

Link to comment
Share on other sites

Еми значи отиваш на шестата икона от горното меню (папката със зелената стрелка и часовбика) и си намираш файла. После с десен бутон върху него и се пада надписа най-горе в менюто, мисля че беше Search for alternatives (логично :) ). Ама щом никой няма слотове, тогава просто ти остава да чакаш. Отвреме на време може да натискаш и Force attempt (свързване на сила), за да не те изпревари някой друг ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...