Jump to content
BulForum.com

DC++ проблеми


break

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Та прочетох всичко в темата и разбрах, че без реален IP адрес няма да имам връзка през DC+.

Има ли все пак някаква версия на програмата, която да върви зад локален прокси сървър (с HTTP или със SOCKS4 поне)?

Link to comment
Share on other sites

Щом като не си с реално IP, трябва да се включваш като Passive. Тогава би трябвало всичко да е нормално. :huh: В ДС++ е необходимо поне една от страните да има реално IP.

Link to comment
Share on other sites

Не става и така, breakneck, въобще не ми излиза връзката зад проксито. Забелязах, че в DC+ няма настройка за HTTP Proxy. Такива имам за Emule v0.44b, FTP Voyager, Reget deluxe и така нататък.

Link to comment
Share on other sites

Не става и така, breakneck, въобще не ми излиза връзката зад проксито. Забелязах, че в DC+ няма настройка за HTTP Proxy. Такива имам за Emule v0.44b, FTP Voyager, Reget deluxe и така нататък.

Имаш ли някакъв начин да направиш port forwarding на рутера?

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли някакъв начин да направиш port forwarding на рутера?

Не. Мога да разрешавам само някои портове и връзки през Proxy+, но скоро ще ме засекат ако го направя за моята машина.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли някаква идея, защо от мене теглят с около 300к, а аз от другите със макс. 15? На гигабитски интернет съм на ниската тарифа.

@breakneck Благодаря за отговора ;)

Link to comment
Share on other sites

Защото може би теглиш от хора които са на ЕК ниската тарифа. Пробвай се да теглиш нещо от човек на ггбит и ще теглиш нормално, че може би дори и с МВ-ти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Става нещо много странно...

По принцип съм Актив, ИП-то ми е написано, портове някакви също, обаче програмата "се държи" така все едно съм Пасив!?! Не мога да тегля от хора Пасив и те не могат, не мога да търся, абе... странна работа и изобщо не знам какво е станало и как да го оправя... ако някой знае, моля да се обади :D

Link to comment
Share on other sites

Погледни да не би да си сбъркала нещо в номера на IP-то. Преди време бях объркал една цифра от IP-то си и беше по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Ne moga Da razbera edno ne6to :

 

Kakvo ima v hab-a mbox ili tozi na evrocom ili po-to4no kazano kakvo se spodelq ot userite? Tova e vaprosa

A otgovara e NI6TO Ama samo nqkakvi bozi i ne6to ot predi 1 -2 godini koito vseki e gledal ili slu6al.Nqma ni6to novo.Vseki koito si nameri ne6to po-interesno ot nqkade drugade si go darji za nego i ne go puska i drugite da razberat za kakvo stava duma

Link to comment
Share on other sites

Погледни да не би да си сбъркала нещо в номера на IP-то. Преди време бях объркал една цифра от IP-то си и беше по същия начин.

 

Не, IP-то е вярно, проверих. Освен това и не само на Дц ами и на Емуле ми излиза проблем, че съм с Low ID и не мога да се кънектна към никой сървър... тва да не е нещо от н ета, че вече не знам кво ще ги направя ония :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ne moga Da razbera edno ne6to :

 

Kakvo ima v hab-a mbox ili tozi na evrocom ili po-to4no kazano kakvo se spodelq ot userite? Tova e vaprosa

A otgovara e NI6TO Ama samo nqkakvi bozi i ne6to ot predi 1 -2 godini koito vseki e gledal ili slu6al.Nqma ni6to novo.Vseki koito si nameri ne6to po-interesno ot nqkade drugade si go darji za nego i ne go puska i drugite da razberat za kakvo stava duma

 

Глупости, много малко са хората които крият нещо ново. Бих казал, че повече са тези които влизат колкото да си изтеглят нещо и лефтват :angry1 Точно пък за това има безброй Хъбове :) а вече има и бая Български :wub: Да са ни живи и здрави пичовете които ги поддържат!

Link to comment
Share on other sites

Кое е глупост. Че gufef, bastun4no и компания нямат най-новите филми и игри ли :laughing: ?

 

Ако се отнася за мен този пост нещо не го разбирам :confused

 

А някой знае ли от къде да си дръпна фаилчето за български език на DC++?

Link to comment
Share on other sites

ми за теб се отнася. Казвам, че локалните ни сайтове са шернати и във въпросните юзери. Така, че дори сега си имаме най-новите игри и филми, качени в сървъра.

Link to comment
Share on other sites

ми за теб се отнася. Казвам, че локалните ни сайтове са шернати и във въпросните юзери. Така, че дори сега си имаме най-новите игри и филми, качени в сървъра.

 

Че къде съм казал обратното? @longjohn е човекът с който трябва да спориш той казва обратното.

 

оф да обърках. Една буква по малко да прочетеш и така става

 

Нищо, случват се и такива работи :)

Link to comment
Share on other sites

ne moga da razbera za6to izob6to go polzvate tva dc+.Malko rezultati,kofti skorosti,problemi sas svarzvaneto...i tn..

probvajte:

 

windoze

http://kceasy.com/

svarzva se kam:

openft

gnutella(bearshare,limewire)

Ares(ares,warezp2p)

i sa zaplanuvani o6te mreji...

 

za linux:

http://apollon.sourceforge.net/

openft

gnutella(bearshare,limewire)

Ares(ares,warezp2p)

Fasttrack(kazzaa)

i vsi4ki ostanali plugin-i na GiFt daemon-a

 

Basi,dori muleto e po-dobro ot dc++.Kojto o6te polzva dc++ (...pokriva se s torba sre6tu domatite,koito politat...) e bunak.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da popitam kakvi sa tezi slotove? kakvo e tova i za kakvo sluji? Zashtoto na niakolko mesta ne me puska vav hub-a zashtoto imalo 1 slot a a triabvat 2 ? kak moga da napravia tova za da ima 2 ili poveche slotove?

Link to comment
Share on other sites

ne moga da razbera za6to izob6to go polzvate tva dc+.Malko rezultati,kofti skorosti,problemi sas svarzvaneto...i tn..

Aз пък до сега всичко съм си намирал. И дори с доста резултати. Но аз най-често търся mp3-ки. Но и дори да не е песен пак има доста работи. Зависи къде влезнеш и какво по-точно търсиш. Има хъбове доста. ;) А я кажи какво представлява тая KCeasy.

Iskam da popitam kakvi sa tezi slotove? kakvo e tova i za kakvo sluji? Zashtoto na niakolko mesta ne me puska vav hub-a zashtoto imalo 1 slot a a triabvat 2 ? kak moga da napravia tova za da ima 2 ili poveche slotove?

Като влезнеш във File/Options/Shared най-долу в дясно пише с колко слота си, т.е. колко човека позволяваш да дърпат от теб едновременно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...