Jump to content
BulForum.com

DC++ проблеми


break

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Абе народе я отворете малко слотове!!! Особено абонатите на ggBit - отворили само по 1 слот и са прават на ударени. Изнервящо е така :D Командата за промяна на броя слотове е /slots като след това нещо пишете броя на слотовете. Примерно /slots 5. Отваряйте по 3-4 поне :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От около седмица вече има нова версия на програмата. Това е 0.6811. Можете да си я изтеглите от тук или от първия пост в темата. Също така, файлът за превод на БГ, който беше за предишната версия е валиден и за тази. ;) Програмата няма особено големи промени, освен улеснението за тези които са зад firewall (ruter).

 

Само още не мога да разбера защо след като съм се пуснал Active, виждам само Active-ните, а като се пусна Pasive виждам всички. Някой ако разкрие загадката да свирка. :)

 

EDIT: Взех че разбрах защо е така. :) Като съм Pasive ми дава всички както са се пуснали. Тези които са Pasive си ми ги дава като такива, обаче не може да се сваля от тях. А като се включа Active, ми дава абсолютно всички като Active. Явно при новата версия, човечетата с тухлите означават, че не може да се сваля от тях.

Link to comment
Share on other sites

защо от мене теглят с много неска скорост-15-20к и аз също от някои тегля с толкова?

Ти 100% си на Евроком - на нас ни е толкова ъплоуда. По същата причина максималната скорост, с която даунлоудваш е 32К (но не и от потребители на Евроком).

 

Един въпрос от мен. Някои международни хъбове искат регистрация, за да може да се тегли от тях. Така и не открих как става самата регистрация :confused :cry . Въпросният хъб е MetalGods

Link to comment
Share on other sites

Ти 100% си на Евроком - на нас ни е толкова ъплоуда. По същата причина максималната скорост, с която даунлоудваш е 32К (но не и от потребители на Евроком).

 

Един въпрос от мен. Някои международни хъбове искат регистрация, за да може да се тегли от тях. Така и не открих как става самата регистрация :confused :cry . Въпросният хъб е MetalGods

а как тогава на международните торенти ъплоада ми е 30-40к :blink:

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам, ако повтарям нечие питане. Проблемът ми е, че от известно време когато стартирам DC++, хъбовете на дата и евроком не се зареждат автоматично, както беше преди, а трябва да ги пускам ръчно. Някой може ли да помогне? :unsure:

Влизаш в Favourite Hubs. Горе от жълтата звезда. Там трябва да ги има добавени хъбовете на евроком и дата. Ако ги няма ще трябва да ги добавиш. След това слагаш по една отметка пред имената им. Така при стартиране ще влизаш във всички хъбове на които си сложил отметка.

 

Един въпрос от мен. Някои международни хъбове искат регистрация, за да може да се тегли от тях. Така и не открих как става самата регистрация :confused :cry . Въпросният хъб е MetalGods

Напиши адреса за да погледна.

Link to comment
Share on other sites

A някой да ми каже дали можете да влизате във warezbg.com:411 хъба. От около седмица и нещо вече не ме пуска. :confused Дава ми че се канектвам и веднага след това ми изписва връзката спряна.

Не съм баннат, защото нито ми изписва че е така, нито съм правил нещо за да ме баннат. А и на bghub като се опитах да влезна беше същото.

Link to comment
Share on other sites

metal-gods.dyndns.org

 

Мерси предварително :)

YOU CAN ONLY CONNECT TO REGISTERED USERS IF YOU ARE REGISTERED IN THIS HUB!

 

To be a registered user, follow the instructions below:

 

1. YOU MUST COMPLETELY FOLLOW ALL OF THE HUB RULES! TYPE +rules IN MAIN CHAT TO READ THEM!.

If you have any questions, ask in main chat.

IF YOU CANNOT FIGURE OUT HOW TO READ THE +rules, THEN YOU CANNOT BE REGISTERED HERE.

 

2. YOU MUST HAVE A CLEAN MUSIC SHARE THAT CONTAINS AT LEAST 15GB METAL.

THE METAL/ROCK IN YOUR SHARE NEEDS TO BE EASY TO FIND!

IF YOUR SHARE IS MESSY, THEN DON'T EXPECT THAT WE WILL REGISTER YOUR SORRY AND LAZY ASS!

 

3. TYPE +regme IN MAIN CHAT.

 

4. VISIT http://unknown.metal-gods.org/regme

READ THE INFORMATION THERE, TO SEE THE REST OF THE PROCESS.

 

Thanks for your continued support.

 

The OP/VIP team

Link to comment
Share on other sites

кажете някакви хъбове освен еврокомския нещо дата тва онва

 

mbox.tv

dc.data.bg:411

dc.bol.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Все пак не разбрах какво значи да си passive. Мен ме мързеше да попълвам всичко и т.н., затова се оставих да съм пасивен (тва звучи гадно :lol: ), пробвах и успях да намеря и сваля една песен, шернах 2 ГБ други... Не разбирам какво губя от това, че съм пасив. Другите не могат да свалят от мен ли, какво?

Link to comment
Share on other sites

Все пак не разбрах какво значи да си passive. Мен ме мързеше да попълвам всичко и т.н., затова се оставих да съм пасивен (тва звучи гадно :lol: ), пробвах и успях да намеря и сваля една песен, шернах 2 ГБ други... Не разбирам какво губя от това, че съм пасив. Другите не могат да свалят от мен ли, какво?

Няма да можеш да теглиш от други хора които са "passive". Единия от двамата трябва да е "Active" за да може да се осъществи връзката.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Моля ви някой ще ми обясни ли от къде да си видя тези TCP и UDP портове, за да ги попълня в полето. И нужно ли е това вобще?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...