Jump to content
BulForum.com

DC++ проблеми


break

Recommended Posts

Моля ви някой ще ми обясни ли от къде да си видя тези TCP и UDP портове, за да ги попълня в полето. И нужно ли е това вобще?????

не е нужно ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

A бе тея докато не правиха нови версии, изведнъж за 1 месец излезнаха 5. :) Последната версия е 0.686 (.zip и .exe файл) от 13 февруари.

Новото, което е в нея е че в настройките на Personal information можете най-отдолу да изберете колко е upload скоростта Ви. Но незнам дали с това може да се ограничава upload-a или е просто като за информация за останалите потребители.

А в Connection Settings, под полето в което се вписва IP адресът, може да се постави отметка на "Don't allow hub/UPnP to override". Това е за да се ползва винаги IP адреса вписан в полето и да не се позволява на всеки UPnP или свързан хъб да го променят.

 

Бе явно хората са решили, че тази програма има бъдеще. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хмз много странно........,но като си спра dc++ и след това като го пусна нанова си губи настройките и трябва наново да ги вкарвам;(

защо така се получава?!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи на 1 приятел му се получава следния проблем... като влезе в някой хъб, който и да е, не може да тегли, търсачката не му показва нищо, не може да преглежда файл листата на юзърите, с 1 дума - нищо! Други могат да теглят от него. Преисталирах програмата от 2 различни места, но винаги е същото. Шернати са достатъчно количество файлове... някой... помощ?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно е коментирано вече над 200 пъти, когато не можеш да теглиш/търсиш, а от теб теглят, погледи малко по-нагоре в темата, но като цяло трябва да си оправиш connection settings ип и портове

Link to comment
Share on other sites

Зависи за кои хъбове става въпрос. Има такива които искат да се регистрираш, да добавиш хъба им във favorites, минимум да има шернато 25 ГБ и отгоре на това и пред ника ти да има някакъв допълнителен префикс. Например [HUN] и след него ника ти. И докато не го направиш просто забрави за екстри. Просто гледай и чети какви са им изискванията. Обикновенно като се свържеш и ги изписват в ляво, където е за чат. Или ако те отхвърлят също обикновенно се изписва каква е причинта.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

не мога да се сваржа с никой а интернета ми е на 6

цакам цакам и все connection timed out...

също и на търсачката нищо не ми излиза.примерно пиша morandi.mp3 и нищо не излиза

къде бъркам?

Link to comment
Share on other sites

connection timed out ти дава, защото явно отсрещния няма слотове. Ще трябва да чакаш няма начин. И не пиши morandi.mp3 в търсачката, защото това го смята като цяла дума. Напиши само morandi и дай да ти търси само аудио и ще видиш колко ще ти изкара.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вижте ся хора.Понеже съм много зле в тая област и питам тука:

1.Ако си сваля DC++ ще ми се забави ли нета

2.Някой може ли да ми даде линк към програмата и нужните там неща и да ми обясни как да си я направя за еврокомския хъб щото нищо не разбирам от първия пост :bgrin:

 

 

Абе хора опрайх са ама сега възниква проблема-как да тегля?

Като цъкна на някой отдолу ми пише Connection и после Connection Timeout?

Link to comment
Share on other sites

може да няма отсрещния свободни слотове а може и ако теглиш с друга програма да не ти достига трафика,пробвай и да промениш пасив-актив какъвто си се писъл напиши се другото

Link to comment
Share on other sites

ОК.Ся сичко ок.Оправих са.Ама като почна да тегла от някой и нали ми дава No slots avaliable как мога спра да тегля от тоя ;)

Link to comment
Share on other sites

ОК.Ся сичко ок.Оправих са.Ама като почна да тегла от някой и нали ми дава No slots avaliable как мога спра да тегля от тоя ;)

v "download queue" maha6 tova koeto ve4e ne ti trqbva

Link to comment
Share on other sites

Да оправих са с всичко и си тегля.Много яка програмка :) :punk как съм я изтървал до ся незнам.А въпроса ми е кога скоростта ми ще е по-висока.Аз до ся от двама човека пробах да тегля и се с 40к си тегля(на най-ниската еврокомска тарифа съм).Защо така?

Link to comment
Share on other sites

Да оправих са с всичко и си тегля.Много яка програмка :) :punk как съм я изтървал до ся незнам.А въпроса ми е кога скоростта ми ще е по-висока.Аз до ся от двама човека пробах да тегля и се с 40к си тегля(на най-ниската еврокомска тарифа съм).Защо така?

еми то тва не ти ли е макса?

най много ще теглиш от еврокомци или гигабитци...

Link to comment
Share on other sites

еми то тва не ти ли е макса?

най много ще теглиш от еврокомци или гигабитци...

Ами аз си тегля от хъба на евроком.Ама щото чета разни постове как в началото сваляли с по 5 МБ и после скороста паднала??

Link to comment
Share on other sites

значи от еврокомския хъб-от еврокомци и гигабитци трябва да теглиш с макса който е за твоята тарифа

Link to comment
Share on other sites

А има ли хъб от който мога да тегля с повече?

 

П.П.Последен въпрос,че зех да ставам досаден :bgrin:

еееееее ти кво искаш да теглиш повече от колкото ти е макса ли?как да стане?

Link to comment
Share on other sites

еееееее ти кво искаш да теглиш повече от колкото ти е макса ли?как да стане?

Е ми де да знам.Да си питам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

рядко ползвам тази програма, но сега реших да и обърна внимание .... и имам 2-а конкретни въпроса:

- как мога да установя кой хъб е "най-изобилен"

- какво съдържание преобладава (филми, музика, програми) т.е. има ли някакъв филтър в това отношение програмата

Link to comment
Share on other sites

рядко ползвам тази програма, но сега реших да и обърна внимание .... и имам 2-а конкретни въпроса:

- как мога да установя кой хъб е "най-изобилен"

- какво съдържание преобладава (филми, музика, програми) т.е. има ли някакъв филтър в това отношение програмата

ами най изобилен е този с най много хора в него иначе в търсачката си има аудио,видео,текстови,картинки,програми...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

здр сега си свалих програмата( само 4е не от тук а т един друг форум дето беше даден линк и е strong dc++ но това едвали има значение) проблема е че не мога да вляза и всее ми пише conection timeout :blink: тва какво значи и какво трябва да направя( имам и firewall но немисля че е от това. всъщност не знам какво да мисля. моля помогнете :( :( :(

 

ПС: може вече и друг да е питал същото но още не съм прегледала всички постове

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...