Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Мммм В интерес на истината Играта е впечатлиаваща...Ще бьде много добра макарче на мене машинката ми не една от наи добрите ..Ама Целерон 2.4гхз 256рам Радеон 9200 128мб 128бит Добре варви обаче рама малко ми бави зареждането но се свиква.

А като стана вапрос за Рам някои да ми препорача поне осте 256 за малко кинти знам че мястото тук не за питане но ако някои има да ми предложи за хубава цена нека да ми пише.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Значи инсталирах си играта и като я стартирам се показва един черен екран и дотам! :angry:

Как се оправя?

в дир на играта има 1 safemode_inst.exe стартираи го и кажи дали се е оправило.

 

 

Аз я играх , на макс , при мен пък като зареди трябва да натисна 10-20 пъти ентер за да трагне , ама варви перфектно.

 

Сащо за спеедбрикара ми направи впечатление че пише че е Limited и да се внимава каде го използваш :confused и малко по долу че се зарежда сам като караш бързо.

Link to comment
Share on other sites

в дир на играта има 1 safemode_inst.exe стартираи го и кажи дали се е оправило.

 

Не става...сега ми дава грешка.(онова прозорче с Don't send) :(

Link to comment
Share on other sites

И все пак,след всичко изказано,не мога да не отбележа впечатлението,с което останах за(отново)претрупаността и големината на менютата по време на игра :angry: Е например при CoD 2,дизайнерите са гледали как да е по-изчистено и някои индикатори изчезват след време,и после пак се появяват при ползването им ;)

Link to comment
Share on other sites

Малко бях разочарован от управлението..Ама свикнах..Яка е много..Ама както каза Corp за азота е пална тапня...Както и Това забавеното като на матрицата е много тапо

Пичове май и вие незнаете какво искате

геим плея си е много добар не е много лесен но не и труден

и като не ти харесва да забавяш просто не използвай бутона (но хората са го направили много хитро защото има ситуации в които е повече от полезен)

а графиката си е повече от добра с моята ГФ Ти 4200 (за сега) играта ми се вижда много красива

представям си хората с видео 6600 и нагоре закво става въпрос

Link to comment
Share on other sites

ЕВАЛА на Electronic Arts

за пореден път добре се постараха с най-якия симулатор

 

айде отивам да подсилвам кутията че като излезе цялата версия на играта ще изкърта компютъра :punk

Link to comment
Share on other sites

Играта може да е претрупана според някои,ама според мен това е върхът на блаженството и за окото, и за душата! :punk

Speedbreaker-ът е направен и барнат ненормално добре!

Може играта да няма реализъм,може дори да плаче за такова нещо,ама чуството е върховно!

И защо според някои Speedbreaker-ът е тъпня?

Направен е много добре,пък и дава възможност да прецениш някои ситуаций!

Как ще отреагираш на ляв завой от 75 градуса,като се движеш с 250? - много просто - със Speedbreaker!

В играта може да няма резлизъм,вярно,ама ако щеш резлизъм си пусни CMR или Richard Burns,X-Pand Rally!

ТОВА Е АРКАДНА ИГРА! Подчертавам - АРКАДНА!!! А не симулация!Тук се взима чуството за скорост и за чистия ФЪН,а не как и по какъв начин ще реагира колата на дупка дълбока 20 санта под ъгъл 15 градуса и на настилка тип "селски път"! :wacko:

И т'ва Нийд Фор Спийд:Порше .. не е кой знае какво!

 

Замислете се!Поредицата NFS никога не е блестяла с РЕАЛИЗЪМ,а с ЧУСТВО ЗА СКОРОСТ!

Link to comment
Share on other sites

Еми добро щом според теб чувството за скорост винаги е било водещо в поредицата как подяволите ще обясниш спиидбрейкъра след като той буквално го онищожава това чувство за скорост:) в напрегнатите ситуации би трябвало да разчиташ на инстинктите си и на бързите сиреакции а вместо това кво прави някой тюфлек който е 110 кила и неможе да натисне 2 клавиша за под 2 секунди....натиска спиидбрейкъра за да може да изреагира......това му се казва комерсиализам:) защо не го измислиха пред Макс Пейн тоя спиидбрейкър....а точно сега когато се среша във всички вазможни игри.........и неразбрах какво имаш против поршето?????за мене това е най-напредничевата игра за времето си....защото излезна по времето когато нямаше такива игри на кило и вкара много нови неща и се искаше малко акъл а не само ГАС+Ляво/дясно.............иначе пак казвам тази игра не е лоша......за 2 месеца максимум...и мултиплейъра ше се играе толкова....а едно време на поршето сме играли по цели нощни в продължение на почти година......

Link to comment
Share on other sites

Който е играл Порше-то и е карал кола с задно предаване знае за реализмът ;)Докато новото НФС ... ами вече всичко се прави каквото пазарът иска ... хората искат колите да не се чупат ... колите не се чупат ... хората искат играта да е лесна и да не се мисли много ...

Link to comment
Share on other sites

...Как ще отреагираш на ляв завой от 75 градуса,като се движеш с 250? - много просто - със Speedbreaker!...

...И т'ва Нийд Фор Спийд:Порше .. не е кой знае какво!

Има ли смисъл да споря с теб.

Link to comment
Share on other sites

Speedbreaker -ът

останових че ми е по трудно с него :D

а доколкото невярвам да го има в онлине.

просто не мога да си обясна как на 1 играч ще му е бавно , а на другия барзо :confused

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен от тва NFS. Имам мания за разруха :devil punk - и съм много доволен че този фактор вече присаства и в NFS -то. Тази игра имаше нужда от куки и трафик който се разрушава. А Speedbreaker -а я прави ненормална.

 

Това е моят рекорд по нанесени щети.

Link to comment
Share on other sites

незнам как ги правиш тея магии, но пробвах играта на Атлон 2700+, 512 рам, Gigabyte 9550 не клокната и на макс 1024 без АА не вдига повече от 12-15 фпс и общо взето върви супер лагаво. У нас пък на Атлон 2200+, 512 рам и 6600 ГТ всичко на маск 1024 върви много добре с около 35 фпс, но понякога рама не достига и лагва за 1 секунда, докато харда зареди

Leko sam te poizlugal...pusnal sam greshen profile, za da proveq na kakvi nastroiki igraq i da dokladvam tuk. Igraq na 1024x768, s car i tova pod nego na high i aniso 1va skala...t.e. ne e full max. Zase4ki po vreme na igra oba4e nqmam. Sorry ako sam te podvel neshto.

Link to comment
Share on other sites

в крайна сметка демото в кво точно се състои и някой по безпристрастен може ли да ми каже дали си струва да дърпам демото да видя ква е ?без да хейтвам напразно.и има ли демидж последно или не ?

Link to comment
Share on other sites

Demoto ima nqkolko vazmojnosti za igra...sprint, izbqgvane na blokada ot kuki i razni drugi istorii s kuki. Za izbor na igra imash 2 tuningovani i 2 netungovani koli...+ oshte 2 tuningovani za razli4nite msii, koito ne mojesh da smenqsh. Ima nqkakvo speed stop, koeot ne sam polzval. nitroto sashto ne go polzvam 4esto, tai kato mi obezmislq igrata...razstoqnie ot 8 sec za edin kratak sprint si e...Ina4e igrata ima hubava grafika, lesen na4in za upravlenie(stiga da mu sviknesh)...prakti4eski nqma damage, makar teoreti4no da ima. Ako igraesh igrite kakto az, za max 3 4asa i demoto shte ti e vtrasnalo. Ina4e igrata nqma da e neshto neveroqtno, no shte stava za igra(v slu4ai, 4e prili4a na demoto).

Link to comment
Share on other sites

ammm I dont think so....The game is THe Big Racing game of the race....

and The game may dont have a Real situation but is so Good for gameplay graphic.

But maybe you wanta real situation....buy Car and race ...........

 

 

Sha vi go pisha na angliiski shtoto sia nqqm kirilica za da ne mi mrunkata che ne posha na kirilica.

I vsluchaia ne se pravia na interesen prosto iskam da izrazia mnenie

Link to comment
Share on other sites

Не става...сега ми дава грешка.(онова прозорче с Don't send) :(

Разархивирай 0compressed.zip !

 

http://video.google.com/videoplay?docid=83...3&q=most+wanted

Вижте това клипче на демото.Тук карат М3 и имат драг ... а аз в мойто демо нямам такива екстри?

Ахм, явно е било демо от конзола...10х Corp & Scrappy

 

ammm I dont think so....The game is THe Big Racing game of the race....

and The game may dont have a Real situation but is so Good for gameplay graphic.

But maybe you wanta real situation....buy Car and race ...........

Sha vi go pisha na angliiski shtoto sia nqqm kirilica za da ne mi mrunkata che ne posha na kirilica.

I vsluchaia ne se pravia na interesen prosto iskam da izrazia mnenie

:lol:

Link to comment
Share on other sites

http://video.google.com/videoplay?docid=83...3&q=most+wanted

 

Вижте това клипче на демото.Тук карат М3 и имат драг ... а аз в мойто демо нямам такива екстри?

Това е конзолното демо, което съществува от месеци. Ние с PC-тата сме прецакани както винаги.

Забраих да спомена, че ми харесва това, че могат да се сменят песните по всяко време в играта.

Link to comment
Share on other sites

http://video.google.com/videoplay?docid=83...3&q=most+wanted

 

Вижте това клипче на демото.Тук карат М3 и имат драг ... а аз в мойто демо нямам такива екстри?

Да това е от демото

но това демо е за ХБОХ

както казах двете демото са доста различми и превозните средства също

Link to comment
Share on other sites

mmm Realy more load in start the exe of nfsmw.......

I dont know why is this ...But my procesor is not Low it's pentium 2,4 i think is great for the game load fast..

but THe FuCking Ram is So Slow 256 is not tolared fot this game ....

The video card i have is 9200 128 and the my question is Do you reali think this card is slow for this game.

I dont think so.......maybe i wrong......

After to tanfser the full Game do you think the game repeat the slow Load to my Personal computer...

The Game is work so Fine to my pc....But to start the game is so slow to load the settings of the game..

I'm waiting for answer to my quuestion...

 

 

 

NE SE PRAA NA INTERESEN !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ЕВАЛА на Electronic Arts

за пореден път добре се постараха с най-якия симулатор

 

СИМУЛАТОР не е най-точната дума повярвай ми!!! Ако се опиташ да бъдеш поне малко обективен ще разбереш, че всъщност НФС е една от най-аркадните геймки.Няма как да скрия разочарованието си просто..от година на година сатва все по леймърска, завоите се изправят, а използването на спирачката става все по-малко необходимо, няма да се учудя ако я премахнат като екстра в следващата серия бати :bgrin:(искам да видя някой от екипа на ЕА как се заковава от 200 на 120 за "взимането" на поредния завой само с едно "чукване" на спирачката за по-малко от секунда, с истинска кола - това просто е невъзможно) .Ето и поредното доказателство :speadbreaker - е мойте уважения, но по-тъпа, леймърсака функция не съм виждал досега в игра,убива цялата динамика и удоволствие от играта.(това го давам просто като доказателство за аркадния характер на отрочето на ЕА)Но да, съгласедн съм че играта впечатлява със визия и звук..не не ви ли се струва, че в последно време гейм дивелъпърите сякаш компенсират с това не дотам добрия геймплей :huh:

Нищо против нямам НФС не оставайте с погрешно впечатление(лично аз съм прекарвал безсънни нощи с предишните серии..Порше особено :ph34r: ) просто се опитвам да бъда обективен - Toca Race Driver предлага къде къде по истински преживвявания...

Link to comment
Share on other sites

ammm I dont think so....The game is THe Big Racing game of the race....

and The game may dont have a Real situation but is so Good for gameplay graphic.

But maybe you wanta real situation....buy Car and race ...........

Sha vi go pisha na angliiski shtoto sia nqqm kirilica za da ne mi mrunkata che ne posha na kirilica.

I vsluchaia ne se pravia na interesen prosto iskam da izrazia mnenie

 

 

mmm Realy more load in start the exe of nfsmw.......

I dont know why is this ...But my procesor is not Low it's pentium 2,4 i think is great for the game load fast..

but THe FuCking Ram is So Slow 256 is not tolared fot this game ....

The video card i have is 9200 128 and the my question is Do you reali think this card is slow for this game.

I dont think so.......maybe i wrong......

After to tanfser the full Game do you think the game repeat the slow Load to my Personal computer...

The Game is work so Fine to my pc....But to start the game is so slow to load the settings of the game..

I'm waiting for answer to my quuestion...

NE SE PRAA NA INTERESEN !!!!!

 

Aнглийския ти е неразбираем.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...