Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

след 2 часова игра искам да кажа, че това е най-яката игра която са правили. Сигурен съм, че всеки е доволен поне със нещо: има демидж(с опция за махане), има куки, има тунинг(ама сигурно ще се карат и стокови), има спидстоп- единствения проблем на спидстопа е, че става много лесно взимането на някой труден завой- аз така взимам уникални завой с 140 км/ч.

Относно графиката - в началото я играх всичко на минимум и малко бях разочарован, но само да се увеличи worlddetail и играта става коренно различна(нямам никакъв лаг, така че който има лаг да намали настройките малко), ама дори и само на дефаулт аз съм си СУПЕР доволен! Искам само да попитам относно моята GeForce MX 440. Нужно ли е да и слагам нови драйвери при полоени, че не са сменяни от 1 година и половина?

 

P.S. това с 6 блокади на пътя не знам как да го мина, минах 6-те блокади, почупих в града към 4 бензиностанции, полицайската кула и кви ли не неща, за да спра куките, ама тамън да им се измъкна и пред мен се появява друга :angry1 , така пак му се измъквам и секунда преди да ми даде еваде пак се появява някои пред мен. За 1 секунда всеки път не стигам до затишето когато трябва да се скрия...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

А ве само аз ли имам тоя проблем ?!? Свалих демото от JP-то и ..... екстракт с ВИНРАР и след тва като тръгна го инсталлвам само ми зарежда 1% пресвятка няоколко пъти черно екрана и ми изкарва , че играта е инсталната ама тва става за секунди ...... ?!? Като съкна иконката дава черен екран и ме изхвърля ?!? Ще се помъча още малко , но се нерва защото се пак съм на ЕК и съм я свалял цяла вечер , а пък МНОГО ми се играе след всичките тези коментари (ПОЛОЖИТЕЛНИ) направоооо :punk

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko full max 1024x768 na Athon 2200+, 1 GB ram i r9550 (OC @ 9600 pro +) igrata si leti. Iska malko vreme da sviknesh s upravlenieto i sled tova se razbiva vsi4ko. Demoto mi vtrasna za okolo 4as...prosto nqmashe predizvikatelstvo sled tova...mnogo slabi kompovete. Bieh gi bez nitro...a tova speedstop ne sam go polzval do sq. Dano da e malko po-slojna vav full versiqta.

незнам как ги правиш тея магии, но пробвах играта на Атлон 2700+, 512 рам, Gigabyte 9550 не клокната и на макс 1024 без АА не вдига повече от 12-15 фпс и общо взето върви супер лагаво. У нас пък на Атлон 2200+, 512 рам и 6600 ГТ всичко на маск 1024 върви много добре с около 35 фпс, но понякога рама не достига и лагва за 1 секунда, докато харда зареди

Link to comment
Share on other sites

Които има проблеми при инсталирането може да пробва па тоя начин.Просто отваряте 0compressed.zip и го unzip-вате в същата директория и пускате играта от SpeedDemo.exe.Все едно правите инсталация на играта "ръчно"

Link to comment
Share on other sites

Ама защо в демото няма лудото БМВ М3 нали навсякаде пишеше, че щяло да го има в тунингован и обикновен вид :blink: :confused

Че искам много да играя с него и мерцедесите :woot

Link to comment
Share on other sites

Които има проблеми при инсталирането може да пробва па тоя начин.Просто отваряте 0compressed.zip и го unzip-вате в същата директория и пускате играта от SpeedDemo.exe.Все едно правите инсталация на играта "ръчно"

Мдааа стана ;) Аз просто , защото с тва унзипване става твърде бавно го правих с ВИНРАР ... незнам ква е разликата , но явно има .....

Иначе играта си я бива стигаше само да има някъде деахт зоне за волана , защото е ужас нимоа си го направа като хората .... се криви лекичко на нкяъде и даже и контролите нимоа си направа :angry: Сия ша потърса дривери за волана да видим дали РЪЧНО нимоа си сложа деахт зоне , защото без волан СУХ

Link to comment
Share on other sites

Като заклет фен на Need For Speed имам една дума за тва демо INSANE просто не ми се мисли кво сте може да се прави на тая игра. наи важното е че ги има всички мои любими марки коли и още по готиното е че ще можете да си ги тунинговате:) с нетъпение чакам да излезе пълната версия за да я почвам:)

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko full max 1024x768 na Athon 2200+, 1 GB ram i r9550 (OC @ 9600 pro +) igrata si leti. Iska malko vreme da sviknesh s upravlenieto i sled tova se razbiva vsi4ko. Demoto mi vtrasna za okolo 4as...prosto nqmashe predizvikatelstvo sled tova...mnogo slabi kompovete. Bieh gi bez nitro...a tova speedstop ne sam go polzval do sq. Dano da e malko po-slojna vav full versiqta.

 

 

Ми за трудността какво да кажа има си различни трудности за това......примерно на Underground 2 играта си беше супер лесна до към 60% на Хард ама след тва става супер досадно..една писта я минавах след 8-10 преигравания и просто реших че няма смисал да си трива нервите защото тая игра е направена за фън:) като искам да играя труден рейсър ще си свалиа Колина(не че съм го играл скоро ама със сигурност ще е по-трудна от което и да е НФС).....пък и не е важно дали биеш комповете по-важно е как играеш срещу хора(поне за мен) защото принципно тея компове са леко наредени и дори и да направиш някоя грешка те горе-долу те оставят да ги настигнеш докато човека ако може да играе грешки непрощава:)...а за спиидстопа пак казвам че е пълна глупост пък и съм сигурен че няма да го има в мултиплейър режим защото просто няма как да се поддържа та тогава ще видим кой кого:) и впрочем мисла че тоя спиидстоп наистина си убива скоростта...в смисъл за завой предполагам е перфектен(пробвах го на няколко завоя и не ме искефи определено...стават прекалено лесни:/ ) ама като пробвах да го пусна на дълга права и вървях малко пред една друга кола след като си го спрях оная кола ме задмина доволно и то без да пускала нитрото...та някой друг забелязал ли е такова нещо?????.....

 

 

ааа да и впрочем искам да попитам някой има ли информация дали в пълната версия ще има нощно каране защото улични състезания само през деня о.0 пък и чесно казано вечерта има по-голяма тръпка през деня нещо не ма кефи мноо мноо

Link to comment
Share on other sites

ааа да и впрочем искам да попитам някой има ли информация дали в пълната версия ще има нощно каране защото улични състезания само през деня о.0 пък и чесно казано вечерта има по-голяма тръпка през деня нещо не ма кефи мноо мноо

Да ще има и през вечерта ;) :woot

Link to comment
Share on other sites

Първо две забележки относно постовете: темата не е "Каква щайга имате?" и такова нещо Speedstop няма.

А относно демото, свалих си я вчера и останах малко разочарован. След 8 части в 9-тата никъв реализъм не е останъл. Пълненето на азота е още по тъпо от на Underground 2 и защо ви е спирачка, сменяйте копчето (или педала) със Speedbraker. И не си мислете, че аз съм някой NFS-хейтър. Това ми е любимата игра и съм голям фен.

Link to comment
Share on other sites

Малко бях разочарован от управлението..Ама свикнах..Яка е много..Ама както каза Corp за азота е пална тапня...Както и Това забавеното като на матрицата е много тапо...Ама както и да е...А като е направя на макс детаили и резолюция не ми ги зачита...Пак са си сащите...Само при мене ли е така!?Искам да спра музиката на играта звука като цяло и това не става...Нали давам си саве профила и неще...

Link to comment
Share on other sites

След 8 части в 9-тата никъв реализъм не е останъл. Пълненето на азота е още по тъпо от на Underground 2 и защо ви е спирачка, сменяйте копчето (или педала) със Speedbraker.

Стига с този реализъм...

Няма ли да е малко ТЪПО след сблъсък с 250 км/ч да ти се потроши цялата кола и да не можеш да помръднеш...

Link to comment
Share on other sites

Стига с този реализъм...

Няма ли да е малко ТЪПО след сблъсък с 250 км/ч да ти се потроши цялата кола и да не можеш да помръднеш...

То ако тряяше да т като реалноста на втория завои тряя си тоталед и колата да е консервена кутия!!!

Link to comment
Share on other sites

На Пентиум4 на 3.60Гхз,512МБ ДДР2 и Радеон Х850ХТ играта върви на макс и на 1024х768 без проблеми

 

Ти подиграваш ли ни се ся? много ясно че на тая система ще ти върви добре. ти какво си очаквал?? да не тръгне. ми тя ако насича направо си хвърляй компютъра.

 

вчера и аз видях играта за около 5 минути. не съм впечатлен. демидж не видях. може и да има в опциите, но по дефаулт е изключен и сигурно затова съм се заблудил.

Link to comment
Share on other sites

Ти подиграваш ли ни се ся? много ясно че на тая система ще ти върви добре. ти какво си очаквал?? да не тръгне. ми тя ако насича направо си хвърляй компютъра.

 

вчера и аз видях играта за около 5 минути. не съм впечатлен. демидж не видях. може и да има в опциите, но по дефаулт е изключен и сигурно затова съм се заблудил.

 

Играй КОЛИН МАКРИЙ тогава. Стига с ДЕМИДЖИ, РЕАЛНОСТ и тем подобни. Не вярвам да сте безгрешни и от началото на играта до нейния край да не направите и една катастрофа. Ако се лепнеш с 300 в ТИР и после ти искат кинти за ремонта кво ще стане. На който не му харесва играта да играй КОЛИН-а там има демич има и реализъм. Аз играх демото на НФС с волан и на резолюция 800 по 600 и си ми беше супер доволно и от към управление и от към графика.

Link to comment
Share on other sites

Стига с този реализъм...

Няма ли да е малко ТЪПО след сблъсък с 250 км/ч да ти се потроши цялата кола и да не можеш да помръднеш...

Такъв реализъм никога не е имало в NFS, а и тук са на светлинни години от това. Ама к'ви са тея работи минаваш през бензиностанции и те гърмят, буташ колони на огромни табели, както и контейнер с вода вдигнат на високо, а колата е на 6.

Твчера и аз видях играта за около 5 минути. не съм впечатлен. демидж не видях. може и да има в опциите, но по дефаулт е изключен и сигурно затова съм се заблудил.

Демиджа е наистина нищожен. Доста трябва да се тряскаш за да си пукнеш джамовете. Е виж, върху полицията вече е друго.

 

Не мога да кажа, че играта тъпа. Но има доста недостатъци. Въпреки, че създава интерес докато я играеш вече я наяма тръпката от игра както при High Stakes и Porsche.

Link to comment
Share on other sites

Значи инсталирах си играта и като я стартирам се показва един черен екран и дотам! :angry:

Как се оправя?

Link to comment
Share on other sites

Абе демидж и аз невидях ама боята как сериозно си се лющи не си е истина:) ако трябва да си плащаш след всяко състезание за пребоядисване.....бояджия да си в тоя град:)........а иначе наистина в Поршето тръпката си беше много сериозна:) довчера пак я преигравах играта и се размазах:) а иначе щеше да е много яко ако тука имаше демидж ама не се отразяваше на управлението(ако се отразяваше още по-добре:)) щото представете си блъскаш се челно в някоя стена и после с тая микица пресичаш финала първи:) снимката щеше да е убииствена:)

Link to comment
Share on other sites

що не сложат демидж като в друго произведение на ea -burnout има много добра система за чупене на автомобила

Link to comment
Share on other sites

що не сложат демидж като в друго произведение на ea -burnout има много добра система за чупене на автомобила

 

 

Защото много от "играчите" ще се откажат мноооого бързо от играта щото след 5 завоя колите им ще мязат на мекици:) защо според теб "изгладиха" пистите.....довчера играх Поршето и тама ако помнете имаше винаги или някое ръбче на тунел или някоя къща беше по-напред от другите или пък някъде по тревите имаше скрити камъни които винаги се оказваха точно на едни от най-добрите треактории за минаване:) и защо според теб Бърн Аут не е толкова популярна като НФСто?:)

Link to comment
Share on other sites

На Пентиум4 на 3.60Гхз,512МБ ДДР2 и Радеон Х850ХТ играта върви на макс и на 1024х768 без проблеми

 

Ся хвалиш ли се???? :huh: То оставаше и да не ти върви добре.

 

що не сложат демидж като в друго произведение на ea -burnout има много добра система за чупене на автомобила

 

Стига с твоя burnout.Тази игра изглежда според мен още по нереална от НФС,защото през всичко което минаваш изхвърча настрани.А ти си оставаш на пътя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...