Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Играта е уникална, които я играят с волан знаят защо. Другото което ме кефи е че има много коли демек няма ги японските подобия на коли щото аз тях не ги слагам в сметките. Направо се разцепих като бягах от куките с Вайпъра или с Кайман S по пътищата. ВЕЛИКА ИГРА. С нетърпение че я чакам в цял вид

Link to comment
Share on other sites

А на демото можеш ли ти да си тунинговаш кола или си е направо тунингована?

Link to comment
Share on other sites

На който не му харесва да не е играе. За мен това е Най-Брутално ЯКОТО NFS до момента.За графиката няма да коментирам.С GForce 4 MX440 съм и ма кефи абсолютно много.Да не говорим, ако съм с някъв друг звяр.И да вметна,че полицията си е супер далавера.Като се забиеш някаде из някои збито местенце така ще те клъвнат,че си нямаш идея.А иначе Вайпъра 300! Баси рулиращото..... Сега с нетърпение чакам Цялата... Демото е превъзходно.Ще го играя още 1 ден и после дел да мога изцяло да се радвам на пълната версия...

Link to comment
Share on other sites

Играта е супер! Искам да попитам на мисията където трябва да минеш през 6 блокади и след това трябва да се покриеш ли? Някой ако я е минал да сподели, че нещо немога да им се скрия :(

Link to comment
Share on other sites

Уоу, сега пуснах играта на една система с 512 РАМ и нещо започна да насича яко, а на моята нямаше такова нещо. Май за тази игра ще требе ъпгрейд, а?

Link to comment
Share on other sites

daite link za demoto 4e ma marzi da tarsq iz temata plzzz

Бати простотията, спамер...........

 

@ Лъки Лучано, аз значи да не се надявам с 256 рам? Поне сега ще я пробвам като се свали на по-ниска резолюция/ детайли, па да видим :blink:

Link to comment
Share on other sites

daite link za demoto 4e ma marzi da tarsq iz temata plzzz

Тя темата щото е много голяма

има 2 страници върни на 1-вата и ще видиш линк към ДЕМОто което е качено в локалния

 

Едит:

можете да изтриете поста ми !!!

Link to comment
Share on other sites

@ Лъки Лучано, аз значи да не се надявам с 256 рам? Поне сега ще я пробвам като се свали на по-ниска резолюция/ детайли, па да видим :blink:

 

Ами пробвай, така или иначе я сваляш ;)

На моята система при честоти на картата 492/564 и без клок на процесора@800*600 върви доволно, а другата машина, за която говоря е с 512РАМ Гигабайт Радеон на 450/500 с Пентиум на 2.66 също без клок насича и то доста. Може да е и от картата, но малко ме съмнява, защото преди да пусна играта оставих включен Task Menager-а и след излизане използваната памет беше 605 :wir , което ме навежда на мисълта, че си иска РАМ играта :)

Link to comment
Share on other sites

А как се минава от МИЛИ В ЧАС към КИЛОМЕТРИ В ЧАС. Търсих ама не намерих такава опция

 

Options - Gameplay - И там има една джиджавка ... незнам кво пише ама трябва да я направиш на Metric

Link to comment
Share on other sites

Демото е направо убиец

играта направо ще е ненормална

това демо няма нищо общо с (ХБОХ демото)

просто блазе им на тези с по новите модели видео карти

защото ще и се насладят на мах детаили

след 15 ще се заребява ме и на Фул версията

 

EDIT:

WoW_Lo6iq

Пич земи си оправи темата се пак играта е хитова трябва сичко да е на лице инфо скринове и др. неща

Link to comment
Share on other sites

sled kato poigrah reshih iaz da se izkaja

Az mislq che e dostoino prodaljenie no ne sma fen na hot pursuit ni nai malko vaobshte daje i mojebi zatova ne mi haresva upravlenieto na underground 1 i 2 upravlenieto e po dobre osobeno na 2 no neka da ne prebarzvame neka izlezne cqlata versiq i togava da si govorim

MOJE BI PAK SHTE SE NALAGA DA SE TRII TEMATA MNOGO SPAMARSKA E

Link to comment
Share on other sites

Сериозно обмислям да пусна играта с DirectX 8.1 или 7 подръжка.Тея светлини ме дразнят изключително много,а от моушън блър немога да вида къде вървя.А като има и светлили и моушън блър и полудявам.Иначе на Дурон 1800/512Рам/Радеон 9550 400/500 върви сичко на мах детайли на 800Х600,но както си върви перфектно изведнъж нещо се бъгва или и аз не знам кво и зацепва на 3 кадъра в секунда и не мърда от там.Излизам от играта с Алт+Таб,влизам пак и всичко си върви пак добре. :unsure: И като гледам нее само при мен тоя проблем.Ако някой знае решение ще се радвам да го чуя.Иначе в общи линии съм доволен от играта,ама не видях нещо кой знае колко ново или невиждано в предишните части.

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko full max 1024x768 na Athon 2200+, 1 GB ram i r9550 (OC @ 9600 pro +) igrata si leti. Iska malko vreme da sviknesh s upravlenieto i sled tova se razbiva vsi4ko. Demoto mi vtrasna za okolo 4as...prosto nqmashe predizvikatelstvo sled tova...mnogo slabi kompovete. Bieh gi bez nitro...a tova speedstop ne sam go polzval do sq. Dano da e malko po-slojna vav full versiqta.

Link to comment
Share on other sites

Дава ми грешка още при екстрактването :angry1

 

 

Два пъти съм го свалял и 4 грешки. Все пише File 0compressed.zip must be 11304b1r10, not ndsal2379r9u (нещо такова неразборийно! ) : extraction error.

Link to comment
Share on other sites

Дава ми грешка още при екстрактването :angry1

 

А каква точно е грешката или да хвърляме на боб да разберем :confused

 

Файла е 544мб пробвай да го свалиш наново :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Егати, сега след като пак пуснах Ънзип-а, за да видя точно грешката, махнах опцията Лоуд Ауторън афтер екстракт и 24 файла ми се ънзипнаха ок..... Лудо , не знам кво става тука. Сега остава и играта да подкарам, малко се съмнявам заради РАМ и може би видео, но ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...