Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

Нецивилизования ду нот уъри, може да изпуснах 2 срещи ( :blush: ) но щом съм казал че ще дойда на филма, значи ще дойда.

 

Абе ся се замислих. Реално погледнато в "Империята отвръща на Удара" Вейдър псува Люк на майка: "Аз съм баща ти Люк-турих го на оная дето те завива!" Фащате идеята...или не? Лигаво ми е. Простея. Извинявам се.

 

:starwars:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Ами не знам какво мислите вие но за мен the Matrix си беше революционен филм подобно на Star Wars и просто е престъпление да се гледа в домашни условия. А колкото до продълженията вярно че първите части са винаги най-добри както и с the Matrix, така и с Star Wars това не е само мое мнение вижте тук кой има повече гласове...

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро излиза дългоочакваната трета част на Star Wars-The Revenge of the Sith,с която ще се сложи край на една от най-успешните поредици в историята на киното.Кажете какво очаквате.

kolko dena sled premierata na star wars filma 6a se namira v novite saitove na mbox i warez

Link to comment
Share on other sites

Еее бахти хората, вие за една абитюрентска ли сте... :P

НВК, ш идваш ли?

RottenBrain, ако си абсолютно сигурен, че ш дойдеш, нп да ти дам билета направо на прожекцията

Da_Devil, идваш, нали?

NEO_DDT, кви ги лафиш ле ман? Дано 3тия епизод да не стане като 2рия и 3тия на Матрицата... Мноо посредствени бяха, само тупаник

emi ti kak misli6 dali sh doida ?... mn iasno 4e sh doida :D :punk :punk

EDIT: to neska ili utre be6e kinoto we ? 4e az leko zabraih...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ти голямо идване ще му удариш, като даже датата незнаеш...и все пак 18(сряда/утре) 00:00ч. Фламинго така ли е или нещо не съм разбрал?

Link to comment
Share on other sites

За да няма инфекции викам да са съберем на пощата утре(сряда) към 11:00(23:00) и от там да потеглим пешачката към Фламинго. Предлагам го тва за да можем да сме си компанията и да са знаем кои сме а не да се намираме сред тълпата направо там :P ...

НВК, до колко часа ш седиш на рождения ден и въобще ш идеш ли?

Link to comment
Share on other sites

За да няма инфекции викам да са съберем на пощата утре(сряда) към 11:00(23:00) и от там да потеглим пешачката към Фламинго. Предлагам го тва за да можем да сме си компанията и да са знаем кои сме а не да се намираме сред тълпата направо там :P ...

НВК, до колко часа ш седиш на рождения ден и въобще ш идеш ли?

 

 

Ще ходя ми,какво да направя :D Днес и подаръци съм купувал :rolleyes: Еми нека се събреме,ама към 23.20 или 23.30??Удобно ли ще ви е тогава? :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам какво мислите вие но за мен the Matrix си беше революционен филм

 

А па за мен Matrix е деградивен филм. Не се обиждай, ма по-голяма простотия(имам предвид от касовите филми) от Матрицата, Хари Потър и Титаник не съм гледал. Титаник не заради фабулата, защото много ми е интересна цялата история, а защото скапаните американци отново преплитат разни любовни многоъгълници в такива епични събития. Да не споменавам още такива. Троя също е доста пресен пример

Link to comment
Share on other sites

Ще ходя ми,какво да направя :D Днес и подаръци съм купувал :rolleyes: Еми нека се събреме,ама към 23.20 или 23.30??Удобно ли ще ви е тогава? :)

Аз съм си малко такъв... Да подраня, ама да е сигурно, че съм там :D

Вижте кво ся. Ако не ви се разкарва до поща и ала и бала, само с RottenBrain мога да се чакаме на пощата и да му дам билета, щото в калабалъка в киното може да не се разпознаем.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си малко такъв... Да подраня, ама да е сигурно, че съм там :D

Вижте кво ся. Ако не ви се разкарва до поща и ала и бала, само с RottenBrain мога да се чакаме на пощата и да му дам билета, щото в калабалъка  в киното може да не се разпознаем.

 

Не е за разкарването..еми ок,23.10 става ли поне? :) Ако не и в 23.00 ще дойда...

@stefan ще идва ли?

Link to comment
Share on other sites

По телевизията казаха, че премиера ще има само в Арена и Лъки Синема :) незнам до колко е вярно, но щом вие сте във Фламинго.. значи хич не е вярно :) за мен Лъки Синема е по-добро кино от Фламинго.

Link to comment
Share on other sites

Не е за разкарването..еми ок,23.10 става ли поне? :) Ако не и в 23.00 ще дойда...

@stefan ще идва ли?

Е ние сигурно няма веднага да тръгнем... Ш та изчакаме 15 минути горе-доло, а за stefan - ц... няма да идва

Link to comment
Share on other sites

Сори пичове много ще ми дойде..иначе много ми се идваше...

За някое друго кино може дака да се съберем , само да ми мине бала :)

Link to comment
Share on other sites

Сори пичове много ще ми дойде..иначе много ми се идваше...

За някое друго кино може дака да се съберем , само да ми мине бала :)

 

Приятно прекарване :)

Момчета,сигурно и аз няма да дойда..просто РД е в Изгрев..от там трябва да взимам таксита и т.н. :( Много неприятно се получи,съжалявам :cry

 

Абе я за всеки случай ме чакайте в 23 и 10.. :) ако до и 20 не дойда,тръгвайте без мен :D

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро излиза дългоочакваната трета част на Star Wars-The Revenge of the Sith,с която ще се сложи край на една от най-успешните поредици в историята на киното.Кажете какво очаквате.

Честно казано не очаквам нищо съществено от този епизод. Предишните бяха много добри но сега предполагам ще гледаме компютърни анимации (дано да не съм прав), но всичко си има и "+" страна гледките ще са невероятни и екшъна ще е с пъти по-добър. :) Амин!

Link to comment
Share on other sites

Da_Devil, RottenBrain, кажете(пишете) ми и вие че няма да дойдете и ще е бати идилията :wacko: НВК, опитай са да дойдеш... Моляат са уа батиее!!! :(

 

ПП: Чакам минимум един човек на пощата: от 23:00 до 23:20. Ш съм облечен със синя риза и бежави панталони... Ротън за тее главно ш съм там, така че тоя път... ела :P

 

Едит: Ем Da_Devil чакай на там към 23:40-23:50 нещо такова. Имаш билет... ако на пречукат(щото само заради това може да ма спре) и не дойдем... направо влизай

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha ok :P ako iska6 vikna nekolko skinari t pazat :P

Луд ли си ле, мене точно от тва ма е страх :P По тва време на ноща кат са разхождат из градината и ми(ни) са налеят 5 в 1(2)... А пък когато са до мене пък още повече ма е страх. Уж ма пазат те... После някви обяснения:"Ем аз не го познах... Ми тоя нашия ли беше?" На лайф щи обясня по-подробно :D

 

Хахаха ти си минал към тъмната страна! ЮДА! :P Ш ма водиш през тъмни улички, а?

Link to comment
Share on other sites

Най-късно в 23 и 20 трябва да съм там,дано не ме напият ония говеда :) (макар,че аз съм як и държа доста :lol: )Да ме чакате поне малко ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm i az sh doida na glavnata kam 23:00 niakoi ima li ot hode6tite po blizko do restorant stadiona 4e nemisa hodi sam :P

EDIT: ako niama pak sh doida de :P

EDIT2(aman ot edit): sh sam sas 4erni dunki, 4erna bluza, 4erna shapka na chikago bulls i ako sam bez shapkata kosata mi e na raeta kat zebra samo deto e 4erno i julto

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...