Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

Абе хора къф ви е проблема!? Трябва ли да поствате във всяка тема и да се изказвате по всеки въпрос? Имате си мнение, добре... ИМАЙТЕ СИ ГО, защо трябва да пълните темата на нас-феновете с подобни глупости!?

Искам да ви питам ся, шото много не разбрах от по-горне-написаното, някой има ли информация за предпремиерата: къде, от кога могат да се запазват билети, цени?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply
....на света да има още 14 дето мислят като теб.... всяка част е все по-готина и готина...Не може да се говори че Стар уарз е тъп !!!

Ми ако си гледал внимателно NightWolf щеше да разбереш,че това си е гавра с инче чудесните филмчета 4,5,6.Нищо,щом само аз и още 14 души смятаме че може така да се изгавриш с дарт вейдър /btw той е гологлав,ама не е кьосе като анакин/,да се изгавриш със Силата /как можеш да пожелаеш на някого "Нека силата бъде с теб" когато тя не е нещо върховно ами просто нещо като днк или незнам какво-"нека има повече митохондрии с теб".ОК-герой си!!!явно Йода си е купил космо диск /сега вече разбирам от къде идва името му/ и всичко е наред.А пък ти,Вейдъре, земи като ти дойде силата гледай пак филма,може да ти дойде просветлението.ако и тогава не стане земи стани един американец,поне да ти отива.

Link to comment
Share on other sites

Ми ако си гледал внимателно NightWolf щеше да разбереш,че това си е гавра с инче чудесните филмчета 4,5,6.Нищо,щом само аз и още  14 души смятаме че може така да се изгавриш с дарт вейдър /btw той е гологлав,ама не е кьосе като анакин/,да се изгавриш със Силата /как можеш да пожелаеш на някого "Нека силата бъде с теб" когато тя не е нещо върховно ами просто нещо като днк или незнам какво-"нека има повече митохондрии с теб".ОК-герой си!!!явно Йода си е купил космо диск /сега вече разбирам от къде идва името му/ и всичко е наред.А пък ти,Вейдъре, земи като ти дойде силата гледай пак филма,може да ти дойде просветлението.ако и тогава не стане земи стани един американец,поне да ти отива.

Доколкото знам Анакин пада във нещо като вулкан (въобще не съм сигорен....) което дава отговор на гологлавата и малка глава....силата е всичко около нас не ДНК....А тв'а за Йода е направо смешно

Link to comment
Share on other sites

....силата е всичко около нас не ДНК....

mi kvo da ti kaja nightwolf-tolkova si gledal ep1.zemi vij 4e oniq jedai/zabravih mu imeto/ meri na anakin tam ne6toto/deto ne e okolo nas kakto sym kazal za razlika ot ep 4,5,6/ s nqkava ma6inka i kazva6e 4e tiq posti bili pove4e i ot na ioda.ama ti gi razbira6!!! i 6to pone kato capa6 temata ne zeme6 da go gleda6 nai posle toq film?

Link to comment
Share on other sites

Пич абсолютен любимец почна да ми ставаш. 90% от постовете ти са простотии, а останалите 10%-безмислици. Аре земи се стегни а?

 

Колко хора има без билети още? Аре да правим няква масовка. Правим списък с хората които ще ходим и до вторник отиваме за билети. Навити?

 

Относно очакванията ми за епизод 3-нямам такива. Неискам да оставам разочарован както с Матрицата 2 и 3.

 

Редакция: 250 поста! Ху'с да маста!

Link to comment
Share on other sites

Пич абсолютен любимец почна да ми ставаш. 90% от постовете ти са простотии, а останалите 10%-безмислици. Аре земи се стегни а?

 

Някои хора като теб първо трябва да четат и после да ръсат глупости.Иначе може и ти да ми станеш любим.Личи си че и ти си познавач!Пъкк за постовете,като ти гледам последния...ми се плаче...што не идеш си изкарваш яда на някой по близо около теб?

Link to comment
Share on other sites

Пич абсолютен любимец почна да ми ставаш. 90% от постовете ти са простотии, а останалите 10%-безмислици. Аре земи се стегни а?

 

Колко хора има без билети още? Аре да правим няква масовка. Правим списък с хората които ще ходим и до вторник отиваме за билети. Навити?

 

Относно очакванията ми за епизод 3-нямам такива. Неискам да оставам разочарован както с Матрицата 2 и 3.

 

Редакция: 250 поста! Ху'с да маста!

 

Може, аз после ще ходя на небесно царство в фламинго и ще разпитам как стоят нещата с билетите за епизод 3.

Link to comment
Share on other sites

Aми да ви кажа и аз съм съгласен с @moninceto , 4е Star Wars са епизодите 4,5 и 6 , а 1 и 2 са само нещастни комерсиални придатъци ......остава ми да се надявам 4е 3 поне ще се доближи до 4,5,6 !

Ако не го забелязвате , зна4и тъмната страна ви е замъглила съзнанието :)

..и най - накрая някой ще каже ли нещо за кина ,цени ,4асове и дати и т.н. на премиерата в Пловдив ....или и тва е замъглила тъмната страна ?? :)

 

Може, аз после ще ходя на небесно царство в фламинго и ще разпитам как стоят нещата с билетите за епизод 3.

 

Ми то накрая и аз ше ида да си питам в киното , тук уж маняци едно , друго трето ....а никакво инфо ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако има възможност за запазване аз викам да не чакаме много ами направо да видим кои сме и да запазваме билети

За сега сме:

Uncivilized

RottenBrain

stefan

Da_Devil(предполагам)

Едит: баща ми :lol: (ако може го курдисайте на 10 метра от нас)

 

пишете тия които ш идват още...

Link to comment
Share on other sites

mi kvo da ti kaja nightwolf-tolkova si gledal ep1.zemi vij 4e oniq jedai/zabravih mu imeto/ meri na anakin tam ne6toto/deto ne e okolo nas kakto sym kazal za razlika ot ep 4,5,6/ s nqkava ma6inka i kazva6e 4e tiq posti bili pove4e i ot na ioda.ama ti gi razbira6!!! i 6to pone kato capa6 temata ne zeme6 da go gleda6 nai posle toq film?

Ахъм ми ти го гледай пак ...белким се сетиш кой е Джедая (любимия на HBK) после на мен ми разправя да гледам....и наиситна няма да е зле да го гледаш пак...белким зацепиш нещо ;)

 

П.С ти и още няколко индивида от форума най-малко имате право да критикувате постовете на които и да е от форума ;)

Link to comment
Share on other sites

айде билетите са в мен

и отново ще бъда с добиче на филма :rolleyes:

доста яко проклятие до сега винаги на стар лорс е било така

 

нека има епизод 7.8.9 и 10

 

@UncivilizeD вия дето ша ходите

кога ще сте и в кое кино ...???

Link to comment
Share on other sites

айде билетите са в мен

и отново ще бъда с добиче на филма  :rolleyes:

доста яко проклятие до сега винаги на стар лорс е било така

 

нека има епизод 7.8.9 и 10

 

@UncivilizeD вия дето ша ходите

кога ще сте и в кое кино ...???

 

Неезнам нищо за нашето ходене и дали ш има такова де...

Ти с кой ш ходиш кога зе билети и от къде!?

 

Едит: Нека въпроса е към всички които са си взели билети вече:

Как по дяволите сте го напрасвили тоя номер когато чак от този петък(или четвъртък защото 19 е четвъртък) могат да се запазват места за предпремиерата(демек 1 седмица преди нея)

 

Едит2: Какво питах по-горе: кои ще ходим, защото възнамерявам да запазвам билети още четвъртък или петък сутринта във Фламинго. Ако някой им знае работното време, да го напише моля и да ми спести един тел.разговор

 

ПП: Добавям към списъка ми с омразни неща: мразя да ме лъжат(приятели)

Link to comment
Share on other sites

Ахъм ми ти го гледай пак ...белким се сетиш кой е Джедая (любимия на HBK)  после на мен ми разправя да гледам....и наиситна няма да е зле да го гледаш пак...белким зацепиш нещо  ;)

 

П.С ти и още няколко индивида от форума най-малко имате право да критикувате постовете на които и да е от форума  ;)

mi ne mai tova e vajnoto i tv taq tema izob6to ne ide re4 za tvoite nedorasli gluposti.koi bil jedaq...mnogo vajno.stava vypros za veliq film ne za nekvi jedai ili 14-te 4oveka koito misili kato men.zemi malko 4eti ve4e!godinkite li ti pre4at?mi pi6i po temata batka!qzuk 4e mai toq forum ti e celiq jivot,mi i tuka si labav...zemi nqkoi ot golemite da te zavde na kru4ma...ve4e ti e vreme...i stiga si zanimaval horata s glupostite si.kvo se zaqjda6 s nas dyrtite?mi dosajda6!a i bravo na Foxy!Pone edin 4ovek go e razbral toq film! :D

Link to comment
Share on other sites

ОФИЦИАЛНА И ПОТВЪРДЕНА ИНФОРМАЦИЯ ЛИЧНО ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА КИНО АРЕНА!!!

 

Премиера ЩЕ ИМА както си му е реда с НОЩНА ПРОЖЕКЦИЯ от 00.01ч. на 19 май

Това означава че желаещите трябва да тръгнат от Пловдив на 18.00 преди обед за предпочитане.

Цената на билетите е 10 лева

Пътните ще ви излязат около 15-20 лева (говоря за влак и транспорт из столицата)

 

Аз съм организатор на пловдивската групичка от фенове, ще заминем към София на 18ти преди обед с влак.

 

Феновете, които желаят да се присъединят към нас и шествието преди премиерата, както и компанията които ще празнуваме след прожекцията - можете да намерите подробности за събитието тук:

http://forum.bgjedi.com/modules.php?name=F...=viewforum&f=13

Link to comment
Share on other sites

Бе нещо много кинти отиват само за един филм...

UncivilizeD дай да сложим някъв краен срок за "записване" примерно сряда, за да се знае със сигурност кои ще ходим

Link to comment
Share on other sites

Ако има възможност за запазване аз викам да не чакаме много ами направо да видим кои сме и да запазваме билети

За сега сме:

Uncivilized

RottenBrain

stefan

Da_Devil(предполагам)

Едит: баща ми :lol: (ако може го курдисайте на 10 метра от нас)

 

пишете тия които ш идват още...

99,9999999% idvam samo kolko $$$ e bileta ^^

EDIT: btw tuka za pld ili za sf stava duma 4e nerazbrah ama se pak da znam :P vapreki 4e spored mene e po uda4no da e v pld tai kato i tuka ima projekciq vaf 00:01 na 19ti proverih vaf flamingoto bileta e 10kinta pak

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...