Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

И отделно филма ще го дават по кината поне месец-месец и половина така, че оправдание с това, че нямало билети... айде моля ви се.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply
Вярно качеството е многооо гадно ама такива като мен дето забравили да отидат по-рано за билети в киното ся го дарпат да видят за кво става въпрос ,а пък после да ходят на кино когато има билети  :P

лол как няма да има билети пич? май за властелина 2-рата част бяха по дефицитни и трябваше да си купиш за няколко дни напред, но даже и така да е, ако имаш желание ще идеш да го гледаш :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз се оредих на 5 ред 5 място в прожекция от 4.30  :sick  :sick  :sick  Но поне ще се размажа от кеф  :punk  :punk  :punk

 

аз имам билети за 10 ред по средата в Лъки Синема за прожекцията от 18:00 в неделя.

 

Аз пък тръгвам :) /Само се моля да не завали../

 

голямата ти уста. заваля .. хаахахах

Link to comment
Share on other sites

Тотално разочарование. Очаквах много повече. А така чаках тоя епизод. Няма да пиша спойлери. Не искам и да ви настроя негативно. Може би аз очаквах прекалено много..

Link to comment
Share on other sites

...най-вероятно. Аз например отидох с идеята че ще се разцепя и така и стана. Очаквания за филма нямах. Просто се надявах да не смуче като матрицата 2 и 3. Като цяло филма е готин, просто не трябва да отивате с надеждата че ще видите нещо невиждано и че филма ще промени живота ви(примерно).

Link to comment
Share on other sites

Много зарибяфка, много реклами и така става. Като филм хич не беше зле: и историята вързана, и екшъна на ниво, не знам дали само на мен ми са е сторило така и съм са овлякъл, ама май набързо беше разказано всичко. Провала на филма беше предшествениците му и очакванията на няква "кулминация", която я имаше ама не беше нищо което не сме виждали. Но все пак гледайте го филма, както Ротън каза, не отивайте с нагласата дето я споменах горе

Link to comment
Share on other sites

"Кулминация" реално неможе да има, защото има още 3 части след това. Може би това ме ядоса че филма свърши с нещо като "to be continued". Лошо няма има още 3 части както казах, обаче ако се замислите всяка от тях може да се разглежда като самостоятелен филм. Точно в това отношение Е3 се дъни поне за мен.

 

@w00x незнам какви са тея шотове дето си ги сложил, но филма е с много по-добро качество. Току що си го пуснах от любопитство. Единственото кофти нещо са цифричките горе вдясно. И все пак...друго си беше снощи във Фламингото. Ама като им е толкова акъла на някои да гледат толкова епични филми на 17 инча

 

For the record: в Mbox филма беше качен преди около 7-8 часа. До сега е пускан 48 пъти(47 ако не броим мен), което води до два логични извода:

1. Много хора които са го гледали на кино са решили да се уверят че не са се прецакали

2. Много хора които не са го гледали на кино са решили да се прецакат

3. Ако приемем че процентите 1. и 2. от тези 48 човека са 50/50, то за ГГбит със сигурност има абонирани поне 24 пълни олигофрена.

 

ПП:наистина не ми го побира акъла как може да искаш да гледаш такъв филм на компа си

 

 

Викам от сега да почваме да се събираме групичката за Филмовите Нощи :D

Link to comment
Share on other sites

Начи:

1. Билетите 100% ще паднат поне до 3лв.

2. Добре приемам че има хора които немогат да отделят 3 лв. Проблема е че те са максимум 1/4 от хората които са решили да си го свалят.

 

Лично според мен е непростимо да предпочетеш да гледаш ТОЗИ филм на компа си а не на кино.(йееее бати free style-а дето изпрасках и хейтърите по устите наплясках :bgrin: )

 

w00x ми незнам ама според мен качеството си е добро-проблема са цифрите.

Link to comment
Share on other sites

Недейте така да говорите кой какъв е, защото не всеки може да си позволи да даде 5-10 лева за кино.

 

нормално, но поне могат да изчакат по-добро качество.

 

@w00x незнам какви са тея шотове дето си ги сложил, но филма е с много по-добро качество. Току що си го пуснах от любопитство. Единственото кофти нещо са цифричките горе вдясно. И все пак...друго си беше снощи във Фламингото. Ама като им е толкова акъла на някои да гледат толкова епични филми на 17 инча

 

дал съм шот на рилийса. по шотове от тази страница съм преценявал доста филми и преди каквото е било на шота... такова е било и на филма. даже големината на екрана в началото при пускането на файла е запазена.

Link to comment
Share on other sites

Недейте така да говорите кой какъв е, защото не всеки може да си позволи да даде 5-10 лева за кино.

 

Подкрепям те напълно, да сте видяли слу4айно някой в гейм раздела да казва на другите другите " олигофрени- как може да играете играта Х при такива ниски наатройки ! " само защото не могат да си позволят по скъп компютър и да го пуснат на хай ! , изказвания като по- горните грани4ат фанатизъм - болест !!!

Алкохолик би казал " Тъпанари , вместо да си давате парите за пиене ,ходите на кино ...като в къщи имате такъв фрии сървър "

Наркоман , същото само 4е за наркотици

Мисля ,4е тези с "олигофренските " изказвания не се разли4ават по нищо от тях , само дето си вземат дозите на 2-3 години, на колкото излизат последните "творения " на Лукас !

Други ги като мен , просто нямат време ...в събота ми е единствената дупка във времето и ше ида , даже преполагам ше се изръся пове4е отколкото ако из4акам ...та мисълта ми е 4е не винаги е въпрос и на пари !

Аз например исках да гледам този филм заради идеята, не заради ефектите ...а идеята може да я схванеш и от монитора , няма нужда да ходиш на кино , по принцип едва ли ше те изненадат с някой нов ефект , въпреки си4ко при първия ми удобен слу4аи ше се изръся въпросните 5-6 лв , въпреки 4е го минах ве4е на вареза - резюмирано!

Ина4е не се обиждам от квалификации от рода на ..." олигофрени " ..защото май са писани от болни хора съвсем неориентирани .....и много невъзпитани щом раздават обиди наляво и надясно без дори да познават въпросните хора който квалифицират !

 

 

Сега нщо за филма :

Мисля 4е сценария му е някак много елементарен - прозра4ен ...прекалено лесно и елемнтарно стана вси4ко , изобщо мисля си 4е Лукас е нямал много идея за втората трилогия и сега -яко стъкмистика , само и само нещата да паснат , според мене втората трилогия опоро4ава "STAR WARS" , като цяло !

О4аквах нещо по- разли4но ..не толкова стандартно !

Някой неща се виждат само на монитор :) ...на големия екран -опиянен от обстановката и специалните ефекти не забелязваш блудкавия сценарии на филма , аз ли4но предпо4иртам да мина филмите задължително и през монитора , въпреки 4е съм ги гледал на кино., просто конкретно в слу4ая се полу4и ,4е на монитора беше на първо 4етене :) ! Не съм Мазохист да се тормозя и да 4акам до събота , за да разбера за какво става на въпрос!

 

А вие си ме квалифицирайте както искате!

Специални благодарности на тези дето са го ка4или!

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям Foxy и в двете отношения, и за гледането на филма на кино, и за филма като цяло.За съжаление винаги се получава така ,че когато са големи очакванията, в повечето случаи си разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Mi az gledah film-a i mi haresaha mnogoto sme6ki koito ima6e - osobenno s toq 2R :P (Tva druid4e kurti miFki), kato cqlo ne e ni6to osobenno no vse pak sa go napravili dobre (dokolokoto moje , za6toto kakto znaete tozi film ima6e napisani na4alo i krai predi da bude suzdaden !!!

Spored mene si zaslujava da go gleda6 na kino ,no ne i na cena ot 5-10 lewa !

Link to comment
Share on other sites

@foxy тъй като май визираш мен. Не съм фанатик на тема SW. Kато пример за такъв мога да ти дам Optimus. Идеята на поста ми беше че:

1. Поне лично според мен е тъпо да се гледат такива филми на нещо различно от кино екран

2. Под "олигофрени" визирах хора които имат физическата и финансова възможност да го гледат на кино, но не го правят. Сигурен съм че почти всички от тези "24" човека от мбокса са такива. Лично мнение

3. Снощи малко се бях превъзбудил. Става въпрос, че нещата които съм писал ги мисля, но ако ги бях написал днес нямаше да са чак такива.

Peace V

Link to comment
Share on other sites

@foxy тъй като май визираш мен. Не съм фанатик на тема SW. Kато пример за такъв мога да ти дам Optimus. Идеята на поста ми беше че:

1. Поне лично според мен е тъпо да се гледат такива филми на нещо различно от кино екран

2. Под "олигофрени" визирах хора които имат физическата и финансова възможност да го гледат на кино, но не го правят. Сигурен съм че почти всички от тези "24" човека от мбокса са такива. Лично мнение

3. Снощи малко се бях превъзбудил. Става въпрос, че нещата които съм писал ги мисля, но ако ги бях написал днес нямаше да са чак такива.

Peace V

 

Аве то и аз сутринта , кат писах не бях много на кеф :) , щото тъкмо бях завършил първото гледане -станах рано сутринта и си откраднах от времето за спане ( което напоследък не ми е много :) ) за да го гледам филма ,щото както казах нямам много търпение до утре 4ак да видя какво става :) ..и какво ..ми нищо особенно , нищо нео4аквано ...всъщно нео4аквано е за мен 4е е толкова постно и елементарно е измислено вси4ко ( имам в предвид сценария ....а не изпълнението му , към което нямам никакви претенции ) .......ина4е съм абсолютно съгласен 4 етакъв филм трябва да се гледа на кино , даже не един път (който може да си го позлволи , финансоово и физи4ески ) ...но не мисля 4е успоредно с това ( а даже и преди това ) не бива да се гледа и на комп !

Пиис :)

Link to comment
Share on other sites

1. Поне лично според мен е тъпо да се гледат такива филми на нещо различно от кино екран

 

И защо мислиш така ако смея да попитам??? Аз например не обичам да ходя на кино. Нищо не ми пречи, просто не обичам. Ходил съм на кино точно 3 пъти през живота си и съжалявам за 2 от тях. Просто може би има хора, на които това не им доставя удоволствие! Не си ли мислил за това?

Link to comment
Share on other sites

2. Под "олигофрени" визирах хора които имат физическата и финансова възможност да го гледат на кино, но не го правят. Сигурен съм че почти всички от тези "24" човека от мбокса са такива. Лично мнение

Това колко пъти е пускан, не значи че е гледан целия. Аз може да го пусна 200 пъти за по 1 секунда и ще пише че е гледан 200 пъти. Това не е никакъв показател

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се изписа много.. повечето нелогично и нямащот нищо общо с темата, смятам да е възстановя.

Става вапрос за 1 определен момент от филма :

4мата от съвета отиват да арестуват Палпатин, НО той убива първите двама. а въпросният Kit Phisto (Зеления с растите.. най-великия от всички поне за мен) само го удря, а не го убива.. или поне така изглежда. Така ли е?

Link to comment
Share on other sites

Въпрос: Тъй като принадлежа към гореспоменатите "фанатици" реших да си сваля всичките филми от поредицата (вкл. Клоун Уърс и Емпайър оф Дриймс) Та дали този 3 ти епизод, който е качен, е с такова качество като другите, или е няква гадна имитация? (ся не ме линчувайте, надявам се, че ще издържа на изкушението на тъмната страна и няма да го гледам преди вторник (тогава ще ходя на кино)) И има ли субтитри? (питам това, защото за всеки случай предпочитам въобще да не отварям папката с филма)

 

Едит: Под качество имам предвид не като филм, а чисто техническо, резолюция, звук и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос: Тъй като принадлежа към гореспоменатите "фанатици" реших да си сваля всичките филми от поредицата (вкл. Клоун Уърс и Емпайър оф Дриймс) Та дали този 3 ти епизод, който е качен, е с такова качество като другите, или е няква гадна имитация? (ся не ме линчувайте, надявам се, че ще издържа на изкушението на тъмната страна и няма да го гледам преди вторник (тогава ще ходя на кино)) И има ли субтитри? (питам това, защото за всеки случай предпочитам въобще да не отварям папката с филма)

 

Едит: Под качество имам предвид не като филм, а чисто техническо, резолюция, звук и т.н.

 

зависи от това кои рилийси си изтеглил. ако са последните.. то те са DVD Rip-ове с 5.1 канален звук. ако си правиш колекция от всичките филми, по-добре изчакай, защото никой от излезлите до сега рилийси на 3-ти епизод, не заслужават да са сложени в колекция. след около месец.. може и повече - ще излезе читаво издание което ще можеш да добавиш. дал съм снимка от този рилийс на по-предна страница. можеш сам да прецениш.

Link to comment
Share on other sites

Аз неска бях и го гледах .... таааа НЕ МИ ХАРЕСА ... тва е мое лично мнение !!!! не искам да споря с никой ! Порсто на мен не ми хареса ... най-яката част беше 1-вата и само тя ми хареса най-много (онази със състезанията с шейните) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...