Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

:D OK народе! Бащата е взел 7 билета: 5 за нас и явно и 2мата с майка ми ш са някаде отстрани:

6ти ред-по стредата :P

 

Утре ви чакам ВСИЧКИ: RottenBrain, stefan, Da_Devil и HBK на пощата в 14:30!

Link to comment
Share on other sites

Еми ок утре(т.е. днес) в 2 и 30 на пощата. Ще съм облечен с бял 7/8 панталон, черна фанелка и евентуално ако не е много топло-с жълттеникаква карирана риза. Имам пиърсинг на лявата вежда и брадичка(не на лявата вежда ;) ). Уточнете само че колко време ще чакате.

Link to comment
Share on other sites

az sh sam s tamno sini dunki, 4erna bluza i 4erna 6apka na chicago bulls a ako si svala 6apkata sam kato zebra(samo deto e 4erno i jalto) na raeta i lesno za razpoznavane... moje bi i sinio dunkovo iake

EDIT: dano s izvali do 2 4asa...

Link to comment
Share on other sites

Със Стефан се разбрахме... RottenBrain чакахме те до 15:00. Ако искаш мога да ти дам билета направо на прожекцията:

сряда(18) срещу четвъртък(19) 00:00ч.

Link to comment
Share on other sites

Супер много съжалявам :blush: Поради ред причини които не ми се изброяват тук, не бях на даскало и се успах...много се успах-стана току що. UncivilizeD ми май на прожекцията ще е...освен ако няма да се събирате по-рано за нещо.

Link to comment
Share on other sites

Няма... изведнъж и у други роднини се породи такъв интерес към билетите и тоя билет, дето не са знаеше кой ш е с него е зает вече... сори НВК.

RottenBrain, stefane, казвайте кога сте свободни и да ви давам билетите

Link to comment
Share on other sites

Понеже има шанс да не дойда моя билет го дай на HBK :( На другия ден съм абитурент и рано сутринта трябва да ходя да се стягам за вечерта. А ако няма кой да го вземе билета ще се видим някъде да ти дам шестте лева, иначе няма да е коректно от моя страна :)

Link to comment
Share on other sites

UncivilizeD ства ли на самата премиера да ти дам парите? Ако все пак имаш някакви притеснения, ще измислим някакъв начин да се видим преди това.

Link to comment
Share on other sites

Понеже има шанс да не дойда моя билет го дай на HBK :( На другия ден съм абитурент и рано сутринта трябва да ходя да се стягам за вечерта. А ако няма кой да го вземе билета ще се видим някъде да ти дам шестте лева, иначе няма да е коректно от моя страна :)

 

Мерси,ама тоя пич дето искаше да идва се отказа :angry: То може и аз да не дойда като гледам какво се очертава,ама ще видим.Ще направя всичко възможно :D

Link to comment
Share on other sites

Еее бахти хората, вие за една абитюрентска ли сте... :P

НВК, ш идваш ли?

RottenBrain, ако си абсолютно сигурен, че ш дойдеш, нп да ти дам билета направо на прожекцията

Da_Devil, идваш, нали?

NEO_DDT, кви ги лафиш ле ман? Дано 3тия епизод да не стане като 2рия и 3тия на Матрицата... Мноо посредствени бяха, само тупаник

Link to comment
Share on other sites

Хм, моля ви да не кометираме други филми освен този в заглавието :)

Току-що разбрах от баща ми, че имаме официални покани за откриването на Арена 2.. БЕЗ билети за прожекцията там на 18->19. Кажете ми кой да килна! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хм, моля ви да не кометираме други филми освен този в заглавието :)

Току-що разбрах от баща ми, че имаме официални покани за откриването на Арена 2.. БЕЗ билети за прожекцията там на 18->19. Кажете ми кой да килна!  :angry1

 

Можеш да килнеш две грозни близначки от класа :laughing: :)

UncivilizeD,ще се опитам да дойда,дам :rolleyes: Просто не ми се изпуска филмът ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...