Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

Идвааааааааааам!!! :D

Бял 7/8 панталон.За блуза незнам каква ще е. Сравнително рошава кестенява коса. Пиърсинг на лявата вежда. Идиотска походка. Ако тотално изпростея, може да си взема и табелка с името :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply
Идвааааааааааам!!! :D

Бял 7/8 панталон.За блуза незнам каква ще е. Сравнително рошава кестенява коса. Пиърсинг на лявата вежда. Идиотска походка. Ако тотално изпростея, може да си взема и табелка с името :P

hahaha ne m kopirai az sam s idiotskata pohodka i izprostiavam obiknovenno

Link to comment
Share on other sites

И аз имам билет за премиерата и тръгвам след час.

 

Очаквайте ранни отзиви. Ако не ми се спи ще ги пусна още нощес към 3:30h :-)

 

Ч.А.

Link to comment
Share on other sites

Еми всъщност... нито се изкъртихме, нито пастички ядохме.. ПРОКЛЯТИЕ!!!

Как можа Лукас да се изсере на най-очакваният филм беееееее :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е, момчета, току що се връщам от нощната прожекция (3:20h) и бързам да ви доложа преди да заспя.

 

Филмът важи!

 

Това очаквах да видя като финал на сагата и слава богу - случи се.

 

Погледнат с по-критично око, филмът може условно да се раздели на две части. Първата част са същите яки баталии както в епизод I и II. Разни огромни кораби се пуцат с всички сили, но не е много ясно какво става. Все същата компютърна анимация, армии от нарязани дроди, и т.н. Все неща които вече ме карат да се прозявам. Тези от вас които си падат по битките, тази първа половина ще им хареса. Втората част на филма е това което според мен си струва повече. Героите са почти сами, няма ги статистите и всичко става един ужасен кошмар. Серията е изключително черна, песимистична и трагична. Направо тръпки побиват на моменти. Накратко казано, гледайте и ще видите.

 

След премерата в Кан критиците коментираха че Лукас е отдал дължимото на феновете-традионалисти, които държат повече на добре разказаната история, отколкото на тоновете компютърни ефекти. Според мен е точно така. Първата част на филма ще зарадва младите фенове (биткаджиите) а втората е удовлетворението за ветераните като мен. Браво, Лукас!

 

На всички приятно гледане! И аз сигурно ще повторя.

 

Ч.А.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,че не дойдох...просто РД беше в 'Изгрев' и трябваше да дам доста пари за таксита...затова си продадох билета на едно братле :( Моля да ме извините,наистина се получи неприятно.Дано не сте ме чакали много...

Как беше филмът? :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно за това се е лагнала арената. и какво теглят тия хора не мога да разбера. това:

 

 

 

заслужава ли си според вас?

Link to comment
Share on other sites

Еми за някои явно си заслужава. Имаше преди ден два изказвания от определени личности във форума, че нямат търпение да го пуснат китайците(или нещо подобно). Ей това са пирати. Гадни, смотани пирати. Не ние. Нормално ли е този филм(макар да можеше и да е по-добър) да искаш да го гледаш на 17 инчов монитор(или 21 примерно)? Тъпия селски манталитет на някои хора явно неможе да се изкорени и тва си е. "Шо да платим кат моем и да не платим?"

 

 

150% съм съгласен с Dreamer!

Link to comment
Share on other sites

Да, качеството е добро,

само не забравяйте че това е DVD-R диск,

ще трябва да се rip-не, а при rip-ването още сума ти неща могат да се омажат;).

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да се гледат такива филми на кино, не на workprints, cams, telesyncs, telecines... айде dvd-r/rips става.

 

И после някой да мрънка що нямало subs, що било vcd/svcd, що тва, що онова... ама те сами си се прецакват като гледат такива шитс.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да се гледат такива филми на кино, не на workprints, cams, telesyncs, telecines... айде dvd-r/rips става.

 

И после някой да мрънка що нямало subs, що било vcd/svcd, що тва, що онова... ама те сами си се прецакват като гледат такива шитс.

Не може да наречеш 1 човек фен ако не отиде да го гледа на кино. Аз съм фен и го гледах на предпремиерата и смятам да отида още поне 2 пъти да го гледам. А отностно някои "разбирачи" .. те си знаят най-добре

Link to comment
Share on other sites

Първо "предпремиера" нямаше, просто почти навсякъде си опънва с прожекция 00:01 19.05.05г.

Второ колкото за прецакването, да ви кажа не е голяма преебавка да се гледа точно тази серия.. толкоз е зле положнието.

Link to comment
Share on other sites

Тъпия селски манталитет на някои хора явно неможе да се изкорени и тва си е. "Шо да платим кат моем и да не платим?"

150% съм съгласен с Dreamer!

 

аз се ядосвам за това вече 1-2 години.

 

Да, качеството е добро,

само не забравяйте че това е DVD-R диск,

ще трябва да се rip-не, а при rip-ването още сума ти неща могат да се омажат;).

 

качеството е отвратително. виж на скрийншота който съм дал. уголеми го като за начало и после погледни ляво долу града.. ако изобщо това може да се нарече град. по-скоро на тоя рилийс прилича на поле за скрап. виж какви пиксели има, а при преследване и бързи сцени представяш ли си какво става? не може да се види от къде и кой стреля. положението е плачевно.. даже е нюкнато заради гадното качество.

Link to comment
Share on other sites

Вярно качеството е многооо гадно ама такива като мен дето забравили да отидат по-рано за билети в киното ся го дарпат да видят за кво става въпрос ,а пък после да ходят на кино когато има билети :P

Link to comment
Share on other sites

За малко тъмната страна да ме изкуши...за секунда се бях навил да го изтегля..Слава Богу,здравият разум надделя :) Ще си го гледам на кино,дори и след 1,2 седмици да е...само да ми минат баловете и ексурзиите... :D

Link to comment
Share on other sites

Вярно качеството е многооо гадно ама такива като мен дето забравили да отидат по-рано за билети в киното ся го дарпат да видят за кво става въпрос ,а пък после да ходят на кино когато има билети  :P

 

билети има за цялата предстояща седмица. само за примиерата бяха изкупени.

Link to comment
Share on other sites

Вярно качеството е многооо гадно ама такива като мен дето забравили да отидат по-рано за билети в киното ся го дарпат да видят за кво става въпрос ,а пък после да ходят на кино когато има билети  :P

билети има , при това много по всяко време ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...