Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Бях и в Лъки и във Фламинго. И на двете места ми казаха, че предпремиерата ще е на 19 май и запазването на билети ще става 1 седмица преди самата прожекция. За час и цена на билетите не разбрах, но не мисля, че на тоя етап има обявени такива.

Не съм сигурен кога имаха предвид обаче: четвъртък или петък. Затова отивам и в двата дни. Предполагам, че цената ще е от сорта на 6-10 лева както в София. Съгласен съм с RottenBrain и викам да се съберем тия които ще ходим на пощата в сряда и да оправим парите: по 10 лева предлагам за всеки случай, а ако са по-ефтини ще ви върна ресто четвъртък/петък... Кажете часът в който Ви е най-удобно да дойдете на пощата или друг ден: утре/другиден

Аз съм 1ва ама в четвъртък имам класна по немски и ще е хубаво ако свършим малко по-рано, примерно 2-3 часа

 

Оказа се, че в сряда няма да се учи. Май ш можем и по-рано да го направим. Присъствен ден ще е за нас и сигурно ще ни четат нещо за Кирил и Методии. Най-много да ни накарат да изчистим училището. Няма да е повече от 2 часа предполагам. Ако сте свободни и няма да ви държат до много късно, викам да го мръднем за 2:00 Кажете мнение...

Link to comment
Share on other sites

Ми в даскало съм първа смяна тоя месец, така че всеки ден след 3 часа ми е удобно.

За сега сме:

Uncivilized

RottenBrain

stefan

Da_Devil(предполагам)

HBK(не е сигурен)

Link to comment
Share on other sites

ЗА СОФИЯ -

Премиерата е в АРЕНА

19 май

00.01ч.

цена - 10 лева

Билетите ще се продават от 13.05 и ще се продават до самата премиера или докато не напълнят всички зали на киното!!!

Link to comment
Share on other sites

oniq jedai/zabravih mu imeto/ meri na anakin tam ne6toto/deto ne e okolo nas kakto sym kazal za razlika ot ep 4,5,6/ s nqkava ma6inka i kazva6e 4e tiq posti bili pove4e i ot na ioda.

Значи, слушайте ся експерта :D

Куай-Гон не мери Силата в кръвта на Анакин, това би било тъпо, не, той измерва броя на миди-хлорианите. Това са миниатюрни живи организми, които живеят в клетките на всяко живо същество. Всъщност те, така да се каже, "образуват" Силата. Нали тя е "енергийно поле, образувано от всички живи организми." И то е навсякъде около нас, да. Малко като Матрицата :P Айде не се карайте за глупости, просто четете и гледайте внимателно, а ако не знаете - питайте (леле, колко съм велик :))

Link to comment
Share on other sites

Значи, слушайте ся експерта :D

Куай-Гон не мери Силата в кръвта на Анакин, това би било тъпо, не, той измерва броя на миди-хлорианите. Това са миниатюрни живи организми, които живеят в клетките на всяко живо същество. Всъщност те, така да се каже, "образуват" Силата. Нали тя е "енергийно поле, образувано от всички живи организми." И то е навсякъде около нас, да. Малко като Матрицата  :P Айде не се карайте за глупости, просто четете и гледайте внимателно, а ако не знаете - питайте (леле, колко съм велик :))

 

По-скоро Лукас е велик :lol: :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

UncivilizeD как е положението с билетите?

 

За сега сме:

Uncivilized

RottenBrain

stefan

Da_Devil(предполагам)

HBK(не е сигурен)

 

Ако някой ще се отказва, да не го е срам а да си каже :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм свободен утре от 12:00 до 15:00

Казвайте кога сте на линия утре и на пощата да са събираме(Носете 10 лева за всеки случай). На мене ми е перфектно 13:00. Всички, които ще ходим да пуснат по един пост за да сме сигурни кои сме и кога сме... За да не се потретвам прочетете малко по-назад: нищо не се е променило от тогава

Link to comment
Share on other sites

Аз съм свободен утре от 12:00 до 15:00

Казвайте кога сте на линия утре и на пощата да са събираме(Носете 10 лева за всеки случай). На мене ми е перфектно 13:00. Всички, които ще ходим да пуснат по един пост за да сме сигурни кои сме и кога сме... За да не се потретвам прочетете малко по-назад: нищо не се е променило от тогава

 

И на мен ми е удобно,ще ходя да си купувам костюм за бала,тъкмо ще ме видите :)

@UncivilizeD,в кое кино ще бъдем или още не знаеш? :)

Link to comment
Share on other sites

Имаме малък проблем обаче...

И в Лъки и във Фламинго казват, че една седмица преди прожекцията ще се продават билетите тоест от този четвъртък или петък. Предполагам, че всички предпочитате Фламинго така, че там ще отида да запазя билети в четвъртък, ако не-в претък и така на такък

 

Утре(сряда) ще ви чакам в 13:00 на пощата

Link to comment
Share on other sites

Там съм днес(13:00)... Който дойде-дойде, който не може, ще му взема билет, ама след това трябва да ми даде съответните пари.

 

Ще чакам до 13:45

 

За да ме разпознаете: рошава черна коса, карирана риза сини панталони...

 

Едит: съжалявам, че чак сега го пиша, но снощи заспах :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Малко не стана май :P . Някой дойде ли въобще? Да сме се разминали?

План Б: тоя път измислете вие нещо в одобно за вас време... Ако не-всеки си взима сам билет, а като остида утре или другиден ще ви пиша за подробности...

Link to comment
Share on other sites

Утре до 1 и 10 съм на даскало. След тва имам работа до около 2. Аре ако сте навити към 2 и половина на пощата?

@UncivilizeD пуснали ли са билетите?

Link to comment
Share on other sites

Утре до 1 и 10 съм на даскало. След тва имам работа до около 2. Аре ако сте навити към 2 и половина на пощата?

@UncivilizeD пуснали ли са билетите?

 

Аз съм свободен :)

Link to comment
Share on other sites

Хора, казвайте(пишете) бързо на кой да взимам билети: вече продават!

По 6 лв са... като в Лъкито. Не знам колко места са останали затова веднага трябва да се иде. Мамка и градуша!

 

За да стане по-бързо баща ми вече е на път и ще вземе 5 билета:

Uncivilized

RottenBrain

stefan

Da_Devil

HBK

Утре кога да са видим да опрайм парите? 14:30 ми е ок

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...