Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

Аз имам мноо големи очаквания за този филм но след слуховете които чувам напоследък-че ще е повече нещо като драма, предполагам че ще остана разочарован...

Не знам от къде ги чуваш тия слухове :P

Това ще е най-мрачният филм до сега. Естествено че ще е доста драматичен - противопоставянето на Анакин и Оби-Уан, избиването на почти цебия джедайски орден, раждането на Люк и Лея...

Но е истина и че ще има невиждани до сега битки и дуели със светлинни мечове. Освен това и Уукитата са тука - с тях какво ли меле ще настане не мога да си представя!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply
Не знам от къде ги чуваш тия слухове  :P

Това ще е най-мрачният филм до сега. Естествено че ще е доста драматичен - противопоставянето на Анакин и Оби-Уан, избиването на почти цебия джедайски орден, раждането на Люк и Лея...

Но е истина и че ще има невиждани до сега битки и дуели със светлинни мечове. Освен това и Уукитата са тука - с тях какво ли меле ще настане не мога да си представя!

po-dobre namalete ochakvaniqta, shtotpo da ne ste prekaleno razocharovani - za men lichno epizodite bqha palen proval kato cqlo(no za men, moje i drugi mneniq da ima:))

Link to comment
Share on other sites

аз съм мноо зарибен по поредицата

като малък имам спомен как проспивам епизод 4

и тва ми един от първите кино спомени

заедно с танго и кеш

 

 

очаквам да е омазване

искам и епизод 7

 

на епизод 1 и 2 бях с супер яки хора и ся ша видя дали и на 3 ша ми бъде такова шоу

Link to comment
Share on other sites

Tozi film zaedno s Indiana jones e religiq za men,no kakvoto i da si govorim klasikite ot 70-te godini ne mogat da se merqt s tezi sega.Ochakvam edno dobro filmche,koeto nai-posle shte mi pomogne da podreda pazelat,koito mi se opava veche 10 i poveche godini.....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък очаквам да е боза като останалите 2 предходни епизода. Лукас напълно е изгубил очарованието на първите 3 части, новите бяха изключително комерсиални и напълно - безидейни. Много компютърна графика (предимно copy&paste) и малко сценарий.

А пък ако говорим за поучително и морално съдържание - то просто липсва. :) Лукас явно в това не го бива.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък очаквам да е боза като останалите 2 предходни епизода. Лукас напълно е изгубил очарованието на първите 3 части, новите бяха изключително комерсиални и напълно - безидейни. Много компютърна графика (предимно copy&paste) и малко сценарий.

А пък ако говорим за поучително и морално съдържание - то просто липсва. :) Лукас явно в това не го бива.

 

Да наричаш Епизод 1 и 2 'боза' е смешно...Епизод 1 например доскоро беше в ТОП 5 на най-касовите филми,но след ХАРИ ПОТЪР падна назад в класацията.За мен 'Неведима Заплаха' можеше да бъде най-добрият от сагата,но образът на Джар-Джар(аххх,как го ненавиждам) и прекалено дългото надпреваране с 'шейните' го възпрепятстваха.За Епизод 2 също може да се кажат добри думи...абе не разочароваха,определено.Моето очакване за Е3 е доста голямо,очаквам с появата на този филм да се поставят нови стандарти в кино жанра,дано се окажа прав :)

Link to comment
Share on other sites

Това е не просто филм, това е преживяване!

Самото очакване, първите трейлъри, мейкингите, пускани всеки месец от Лукасфилм, броенето на дните, опашките за билети, очакването и слуховете, догадките сред феновете, колективното отиване на премиерата - всичко това превръща Сагата не само в култ, но и в традиция, между приятели и семейства. Колко хора са ми казвали - "Както баща ми ме заведе за първи път..." или "Когато го гледахме за първи път с братовчед ми..."

Това е сага на няколко поколения и хората я свързват със много спомени и топли чувства.

Ето защо аз смятам че след 20 или 30 години и новите епизоди също ще са класика, както са сега старата трилогия

Link to comment
Share on other sites

Според мен филмът ще е невероятен, ефектите - изумителни! Обаче това ще бъде най-неприятната част от сагата :( , когато доброто се превръща в лошо и т.н.! Жалко , че Джордж Лукас отказва да направи нови версии на последните 3 епизода, които подредени в хронологичен ред са първите 3 :D ! Тогава щяхме да се насладим изцяло на историята! Просто технологиите определено са напреднали за последните 25 години и някак си не върви да гледаш супер реалистични и живописни 3 серии и после да гледаш пушеци и червени светлини ;)

Link to comment
Share on other sites

Този филм ми е настолната библия. И най-религиозния свещеник не е чел толкова библията, колкото аз съм гледал всички серии. Какъвто и коментар да направя за тази космическа сага, ще е недостатъчен. Чакам с нетърпение последната част.

Link to comment
Share on other sites

Мда, направо ще се изям от яд, че не мога да намера билети за премиерата :) Халевър, вече си имам резервирано място (7ред, 13то :D )

Link to comment
Share on other sites

Мда, направо ще се изям от яд, че не мога да намера билети за премиерата :) Халевър, вече си имам резервирано място (7ред, 13то :D )

В кое кино и на коя прожекция?

Link to comment
Share on other sites

Че то само в Лъкито ще има премиера на 19-ти

Когато за последно ги питах те не знаеха нито дали ще има нощна премиерна прожекция, нито кога ще пускат билетите и по колко пари ще са.

Аз лично ще ходя на превиерата в София в Кино АРЕНА. Очаквам да пуснат ивфо за прожекцията там и цените на билетите, приятели дебнат всеки ден, звънят телефоти, разпитват...

А по света билетите вече одавна са разпродадени, нас тука ни моткат още.

Link to comment
Share on other sites

Ми не очаквам да е по малка боза от 1 или 2.Майка ми казва,че всеки филм става по-тъп с всяка следваща част.е в случая е права./донякъде щото еп 6 ми е любим.../Май сега ще има още по големи бози и иот преди-силАТА била митохондрии или нещо такова.е и за анакин има кво да се каже-поне брада да имаше страшния дарт....и на си4кото отгоре йода станал каратист!Шотландски боец...леле!!!!!!!!!не може да ходи,ама се бие...дай боже и на баба ми!

Link to comment
Share on other sites

Ми не очаквам да е по малка боза от 1 или 2.Майка ми казва,че всеки филм става по-тъп с всяка следваща част.е в случая е права./донякъде щото еп 6 ми е любим.../Май сега ще има още по големи бози и иот преди-силАТА била митохондрии или нещо такова.е и за анакин има кво да се каже-поне брада да имаше страшния дарт....и на си4кото отгоре йода станал каратист!Шотландски боец...леле!!!!!!!!!не може да ходи,ама се бие...дай боже и на баба ми!

....на света да има още 14 дето мислят като теб.... всяка част е все по-готина и готина...Не може да се говори че Стар уарз е тъп !!!

Link to comment
Share on other sites

NightWolf : пиши ме 15-ия. Не може да се говори че филма е тъп, а че всяка следваща серия е по-тъпа и по-тъпа. Мисля че тва се опитваше да ти каже и пича. 1-и и 2-и епизод стават все по-зле и по-зле. Йода стана атлет, но все пак филма се прави за атркация, не за достоверност. Все пак не се правят пари от това :) Всеки си има право на мнение

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...