Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

Съвсем скоро излиза дългоочакваната трета част на Star Wars-The Revenge of the Sith,с която ще се сложи край на една от най-успешните поредици в историята на киното.Кажете какво очаквате.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Ами аз вече гледах рекламата на филма,има я тук.Наистина очаквам с нетърпение да излезе.Макар,че се досещам за какво ще сава дума.

Link to comment
Share on other sites

Четох,че ще има около 30 мин. битки с мечове. :D :D :D

Филма ще си е добър,аз от Лукас друго не очаквам.Жалко,че с тая компютърна анимация малко развалиха филма(преди няколко дена гледах епизод 4 на ДВД,размазох се тотално,всичко си е сякаш истинско).Има си и добра страна така наистина виждаме много повече от вселената на Стар Уарс,а и се постига епичността на битките. :) При Лукас всичко е за добро.Сега може да гадаем.Аз ще изчакам до 19.5 да видим какъв ще е тиража. :)

Link to comment
Share on other sites

надявам се да е яко

аз съм супер зарибен по серията

старите мноо ме кефят

Link to comment
Share on other sites

Awe hora tva shte e nai-qkiq film izlizal nqkoga.Zariben sam po Star Wars oshte ot malak izrastnal sum s nego ve4e gledah 4 treiler-a na filma mnoo sa qki ima gi na starwars.com. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ти пък и ти си вечния фолософ които навсякъде си пъха ненормално дългия нос......спамите т'ва правите ,онова правите....ами преди теб казаха 2 човека че само препоръчват сал....и ти след тях , при това ядосан че другите не четат....

@4efo_88 пка същото правиш...ти си истинския спамер в момента

 

и като не ти харесва някоя тема няма да пишеш в нея ....ако толкова много държиш да я затворят просто натисни бутона "репорт" ще успееш ли да го намериш ????? Аман от разбирачи и анти-спамери (които точно това правят => спам) :angry:

Link to comment
Share on other sites

Az da vi kaja ne mislia che tova shte e nai-iakata chast ot vsichki kakto povecheto smiatat?Shte ima ekshan baia,pri tova na nivo ama dano da se napraviat fal s siujeta...koeto mislia che shte stane,zashtoto tazi idea s vulkata i prevrashtaneto na Dart Vaider(ne znam dali tochno taka se pishe) malko ne mi dopada :(

Link to comment
Share on other sites

Tazi treta 4ast shte e nay qkata osven 4e s neq shte se sloji krai do4uh 4e ima mnogo pove4e specialni efekti i bitki ot predishnite 4asti az li4no ne moga da do4akam. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Вкъщи си имам един календар, в който старателно отбелязвам всеки изминал ден, до ДЕНЯ Х, в който с бодра стъпка и 3 килограма пуканки ще пристъпя в киното и жална й майка на Републиката :excl: :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вкъщи си имам един календар, в който старателно отбелязвам всеки изминал ден, до ДЕНЯ Х, в който с бодра стъпка и 3 килограма пуканки ще пристъпя в киното и жална й майка на Републиката :excl:  :punk  :lol:

И кога е този Ден Х че и аз го чакам отдавна

Link to comment
Share on other sites

Star Wars е нещо, без което не мога да живея. Първото ми гледане Star Wars е повратна точка в моя живот. А ЕПИЗОД ІІІ го очаквам с нетърпение от премиерата на ЕПИЗОД ІІ насам!!! Следя мейкингите, трейлърите, интервютата в пресата, но никога не чета спойлери и изтекла информация, за да не си разваля преживяването.

За да добиете представа за манията ми - на 19 май е премиерата, на 22 ми е абитуриентския бал. Ако двете се застъпваха щях да отида на пребиерата без всякакви колебания!!!

Link to comment
Share on other sites

i az sum taka samo4e napravih golqmata greshka da pro4eta absoliutno vsi4ko da izgledam absoliutno vsi4ki treiluri.Po dqvolite dori izgledah animacionnite Clone Wars koito sa dosta dobru btw :blink: .I sega gore dolu znam absoliutno vsi4ko no i s predishnite filmi mi beshe gore dolu taka oba4e pak ostanah iznenadan.Tova mu e qkoto na Lucas znae kolko i kakva informaciq da pusne no vinagi shte te iznenada s filma :punk :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

4,5&6 серия са просто класика. За 1&2 не мога да кажа,че не са много добри, но като ги сравня със старите, за мен лично "новобранците" отстъпват(няма как да не е така пред Harrison Ford,старите Chui&Jabba,както и другите герои). Но и аз като вас очаквам 3-та(все пак е последна)да убие конкуренцията.

Сега остава само да чакаме(нещо в което ме бива когато си заслужава).PeaCe 2 aLL\/

Link to comment
Share on other sites

mislq che ako bqha ostavili Star Wars na etapa trilogiq, bez da pravqt novite epizod 1, 2 i 3 shteshe da e mnogo po-dobre.. klasikata si e klasika, i naj dobre ne se gavrete s neq:)

Link to comment
Share on other sites

mislq che ako bqha ostavili Star Wars na etapa trilogiq, bez da pravqt novite epizod 1, 2 i 3 shteshe da e mnogo po-dobre.. klasikata si e klasika, i naj dobre ne se gavrete s neq:)

 

Разбира се, оригиналната трилогия е по-добра - класиката си е класика. Но новите три също са невероятни, и определено правят за смях жаллите филмчета с които ни заливат напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, оригиналната трилогия е по-добра - класиката си е класика. Но новите три също са невероятни, и определено правят за смях жаллите филмчета с които ни заливат напоследък.

oki taka da byde! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз имам мноо големи очаквания за този филм но след слуховете които чувам напоследък-че ще е повече нещо като драма, предполагам че ще остана разочарован...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...