Jump to content
BulForum.com

Star Wars 3: The Revenge of the Sith: очаквания


Recommended Posts

........само че с такъв край не ми мяса като да е последен . Иначе добро си беше филмчето...  :P  :blink:

Края му е в първите 3 части ;) нормално е така да свърши.Иначе аз им се кефех на първите ама тия три епизода са ми доста анимациони

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Абе чудя се в какъв формат да го гледам XviD WORKPRINT или SVCD TELECINE може ли да ми кажете кой е по качествен,че го набарах на един от сървърите на НСБОП.Те тия от НСБОП яко продавали дискове за левче и затва затвориха всички други сървъри в България, че им подбивали пазара.

Link to comment
Share on other sites

Интересно, ти направи ли си труда да гледаш 4-ти епизод след като гледа тези три.

Мъпет шоу е меко казано.

Ефектите са...

Не ме разбирайте неправилно. Самия аз съм върл фен на SW, но да си затваря човек очите пред очевадни истини...

За времето си 4-ти епизод е супер (всички го гледахме със затаен дъх основно поради ефестите и частично заради приказността), но оттогава киното направи огромна крачка напред и да се сравняват тези две епохи е меко казано неуместно.

 

Направи крачка в ефектите. Актьорите са си актьори. Направил съм си труда да ги гледам преди доста години, тогава бяха страхотни. Още ги гледам с удоволствие, защото един филм не е само ефекти.

Link to comment
Share on other sites

Се пак сме в България...тук всички сме критици...Така стана и с Дуум 3 и Халф Лаиф2 ;) Навсякъде игрите имаха успех ,но не и в българия където се преска само ЦС и Уаркрафт ,чат пат стар крафт

Link to comment
Share on other sites

Интересно, ти направи ли си труда да гледаш 4-ти епизод след като гледа тези три.

Мъпет шоу е меко казано.

Ефектите са...

Не ме разбирайте неправилно. Самия аз съм върл фен на SW, но да си затваря човек очите пред очевадни истини...

За времето си 4-ти епизод е супер (всички го гледахме със затаен дъх основно поради ефестите и частично заради приказността), но оттогава киното направи огромна крачка напред и да се сравняват тези две епохи е меко казано неуместно.

 

 

Да бе,само че макар и преди 20 години правени пак ги гледам с по-голямо удоволствие от новите.А 1 2 и 3 ги гледах само за да съм ги гледал..И сега ако пак ми се догледа STAR WARS ще избера да гледам накоя от старите серии 4 5 или 6..

Link to comment
Share on other sites

и аз повече харесвам старите три епизода (4,5,6) там доколкото си спомням за Йода бяха казали, че се е превърнал в подобно малко зелено същество след някаква битка или нещо подобно. тук в тези 3 епизода, нищо ново и интересно.

 

нещо някой за дядото на Люк и Лея спомня ли си да е спомената някъде?

Link to comment
Share on other sites

някъде да съм казал че съм фен?

Ми то и затова фен е в кавички.

 

 

Направи крачка в ефектите. Актьорите са си актьори. Направил съм си труда да ги гледам преди доста години, тогава бяха страхотни. Още ги гледам с удоволствие, защото един филм не е само ефекти.

Прав си, че един филм не е само ефекти. Но ако сега ми кажеш, че актьорската игра, както и хореографията в 4-ти епизод е по-добра от тази в 1, 2, 3...

Истината е, че за времето си, това бяха много добри филми. Поразяваха ни с фантазията, с ефектите, с цялостната си визия.

Истината е една, че старата любов ръжда не хваща, но...

Link to comment
Share on other sites

Ми то и затова фен е в кавички.

 

след като използваш думата фен в кавички, означава, че някъде аз съм се изказал като такъв и ти слагаш кавичките за иронизиране. иначе думата фен просто не трябва да фигурира в изречението ти, защото аз не съм казал никъде, че съм такъв, за да казваш ти, че не съм.

Link to comment
Share on other sites

Филма е добър но нищо повече.Не разбирам защо продължавате да сравнявате старите и новите Star Wars.Старите били по-смислени,имало повече диалози не било заложено на ефектите-какво ще се залъгвамe старите се харесват повече защото сте ги гледали като деца,защото са били революция в киното и сте останали впечатлени не от диалозите и сюжета а именно от ефектите.Мислите ли че ако тогава технологиите го позволяваха нямаше да направят и старите като тези и тогава р2д2 нямаше да прилича на казан с колела.Аз старите съм ги гледал скоро и мога да дам обективна оценка.Разбирам защо Star wars e култ.Не може обаче да очаквате новите епизоди да ви направят същото впечатление защото сега ефекти има в всеки 2-ри филм.Относно новия епизод филма гарантира приятно прекарване за няколко часа.

Link to comment
Share on other sites

Е стига с тия ефекти, ефектите не правят филма. Играта беше точно все едно са ги събрали от някоя училищна пиеса, това не беше така в другите 5 епизода.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая го гледах преди малко :) Да ви кажа-останах доволен...филмът си беше на ниво.Сега се намирам в една задоволитена еуфория,че всичко си идва на мястото по подходящ начин,олекна ми като на SW фен :P Много ме накефи как Мейс Уинду смаза гнусния плужек Палпатин и как Оби-Уан 'пооряза' Анакин..просто ми стана густо :) Леко съм разочарован,че Джар-Джар не умря... :devil

Link to comment
Share on other sites

Кой каквото ще да разправя. Усещането, което донесе тоя филм за мен не може да се сравни с нищо друго. Цялостното преживяване - очакването, потготовката, костюмите, очакването на билетите, пътуването до София, приятелите, ентусиазмът, шествието по улиците, събирането, щурмуването на Арена, до самия момент в който заехме местата си в салоните... и тогава ФИЛМЪТ!!! Просто няма друго такова нещо! Филмът ме остави безмълвен, трябваше ми доста тъбго време да се опомня от това което видях. Просто ВЕЛИКО!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах най-после! Не съм голям фен на Стар Уорс, но част 3 ми хареса определено. С изключение на малко скучноватите диалози в началото, през цялото време имаше динамика и разнообразие. Визията на филма е перфектна.Нямам забележки. Наслада са окото.

Не така стоят нещата,обаче, с актьорската игра! Това е най-слабата роля на Натали Портман, която съм гледал! Хейдън също е доста зле, но той толкова си може! Като от колумбийска сапунка бяха извадени двамката. Много престорена игра за мен.

Диалозите на места са доста предсказуеми и изкуствени!

Убедих се още веднъж, че Йода е най-големият! :punk Любим ми е!

Малко прекалено лесно се предаде Анакин на тъмната страна,ама карай! Малко банално бе тва оправдание със съня и страхът, да не загуби любимата!Гледали сме го много пъти,но явно това са измислили.

Като цяло, филмът е много майсторски направен! Най ми хареса битката с уукитата във водата :D Лукас е дал поле за изява на въображението си. Забавен е до края! И много мечове се размятат ей.. :P

Link to comment
Share on other sites

но той толкова си може!

 

Гледай Life as a House и пак ще си приказваме после.

Link to comment
Share on other sites

Мен лично филмът си ми харесва. Направен е супер от гледна точка на техника, ефекти , актцорство майсторство (на моменти). Само не ми стана ясно защо Анакин се предава толкова лесно на "The dark side of the Force" :)

 

Стана малка грешка в преписването - 10х на vas90 :)

Link to comment
Share on other sites

ахха агххаха "The dark side of the force" може би имаш предвид ;) . И се "предава" , за да спаси Падме ;) .

ако не беше минавал към тъмната страна може би щеше да оцелее (все пак тя неслучаино изгуби желание за живот :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...