Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Ще има май sh*t storm.

:sayjin

 

_____________

 

А някой дразни ли го как крещят нашите коментатори по време на големите брейкове или важните удари? По BBC и Eurosport (en) доста спокойно и нормално си говорят хората - освен ако нещо наистина невероятно се случи. Тука нашите все едно са "взели нещо".

Ама за сметка на това правят възможно най-яките cross reference включвания - нищо общо с мача, тотално клюкарски и много забавни. Наистина имат някакъв чар и двамата ни коментатори - но много викат.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Да знаете някъде да качват HD мачовете? Че снощи не можах да догледам финала и отхърках.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Голям кеф ми направи Селби... гадното китайче го отнесе много яко. Особено ме изкефи как 2 фрейма му взе Селби на ~2 точки разлика. Найс!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Тръмп нещо хич не ме кефи, не знам защо.

Прави уникални удари и пак не ме кефи.

А на финала поне два удара в положение снукър ги изигра все едно изобщо повече не му се играе. Последня му удар във мача пак беше такъв.

Link to comment
Share on other sites

Аз виках за Тръмп, Хигинс ми е много скучен вече, а Джъд е свеж полъх. Нестандартно, безстрашно мислене на моменти. И то с причина! Жалко, че сам си прецака мача, но пък това ще му е за урок :)

Link to comment
Share on other sites

Аз виках за Тръмп, Хигинс ми е много скучен вече, а Джъд е свеж полъх. Нестандартно, безстрашно мислене на моменти. И то с причина! Жалко, че сам си прецака мача, но пък това ще му е за урок :)

 

Не казвам че е лош. Хигинс не игра добре в последните два мача.

Просто не ми харесва. Пол Хънтър ми стана любимец след първия фрейм, тоя не ме грабва.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Аз пък исках много Тръмпи да е на финал ама .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Направо не е за вярване, че Ронито играе на финал. :) Германския Мастърс финал - O'Sullivan vs Maguire.

 

Даже спечели. :) Браво, добър мач се получи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Неделен и понеделнишки финал. Хич не ми се вярва Картър да се опре на Рони, но нека не се радваме предварително. :)

 

Аз имам чуството , че Съливан играе на майтап малко. Картър трябва или да иде да си пусне тотото или просто Съливан не си дава зор. Особено последния ферйм за днес беше, нямам думи. Дано утре вдигнат малко качеството, че иначе ще е скука голяма.

Link to comment
Share on other sites

Картър нещо не е в час. Очертава се това да са едни от най-лесните 250 000 паунда, които Рони е печелил (освен ако не съм разбрал погрешно каква е наградата за победителя).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...