Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

свърши свърши -на него му трябваха само два фрейма и мога да кажа че Картър ми беше симптаичен и се надявах да вземе повече фреймове за да окаже малко по голяма съпротива и да е по-успорвано

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Честито на O'Sullivan и на многобройните му фенове. Не съм гледал нищо, но като гледам резултатите, съвсем заслужено е шампион. Браво на Alli Carter за достигането му до финала и изобщо за добрата игра. Яко е, че така всяка година има един млад, дето стига далеч.

Link to comment
Share on other sites

Специално Картър не е кой знае колко млад, нито пък нов в снукъра. Дори е леко прецъфтял... Но въпреки всичко и аз му се радвах, че се прицирика до финала и дори удържа мъжки положението до последна сесия... (Тоест че не свършиха сесия по-рано.. Все си мисля, че О Съливан му пусна гювеч.. лекичко) :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Никой нищо не казва за "Shanghai Masters"... :blink:

Утре е финалчето между Ricky Walden (WAL) - Ronnie O´Sullivan (ENG)

Ронито малко със зор взе полу-финала срещу Магуайър с 6-5. Не е нужно да казвам кой е моя фаворит... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Има ли желаещи да се съберем някой път да поиграем по форумно му. Снукър, 8-а, 9-а топка ,каквото дойде. Гледам,че има достатъчно хора,пишещи в темата , така че... Нивото ми е средно начинаещ :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип съм навитак да се съберем да ударим едно билярдче (8-ма, 9-та топка), ама снукър... :ph34r: Иначе нивото ми е уцелвам топките, преди бях добър, ама тва беше доооста отдавна :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Е и? Годинките му си казаха думата в крайна сметка... Ще ми се Алън да стигне до финал, но се съмнявам, че ще стане.

 

Няма да стигне :P Изправя се срещу Хигинс

Link to comment
Share on other sites

Е и? Годинките му си казаха думата в крайна сметка... Ще ми се Алън да стигне до финал, но се съмнявам, че ще стане.

Точно заради годинките му това постижение си е доста сериозно, а както отбеляза и коментаторът - има само един играч по-възрастен от него и е направил 147. 

 

 

 

Относно Хигинс - е такъв късмет не съм виждал. В два мача се измъква супер калитарски, а ме е много яд за Селби :angry:

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Селби. Тоя Хигинс много ме издразни, в три поредни мача се отърва накрая от загубата и обръща при положение че през цялото време другият е бил по- добре играещият

Link to comment
Share on other sites

Хигинс спечели 3-тата си световна титла. (18-9) Да му е честита. :) Мърфи можеше да окаже по-голяма съпротива и да гледаме повече фреймчета ама каквото такова.

Link to comment
Share on other sites

Шон Мърфи игра доста добре и стабилно през цялото Световно първенство, а точно на финала не игра както трябва и не оказа сериозна съпротива. А за Хигинс пък просто няма да коментирам кув калитар беше през цялото СП

Link to comment
Share on other sites

Еми щото той в два или три мача беше на косъм от тва да отпадне беше надигран от противника откровенно обаче все успяваше да продължи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...