Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

То интернет има, ама е много слаб. Пък и по време на мачовете обикновено съм на училище. Пък и сега в края на семестъра няма време за такива удоволствия...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Жорка, може пък да ни харесва имено, защото е арогантен. Ще направя някаква изкривена аналогия с Д-р Хаус, който се харесва точно защото е гадно арогантно копеле. Много обичах да гледам Пол Хънтър, беше ми много симпатичен като личност, но за съжаление :(

Link to comment
Share on other sites

Мда, вероятно е така. Просто не смятах, че чак толкова много хора (особено процентно) биха били привлечени от арогантност. Иначе разбирам - ако си достатъчно добър, що пък да не си и нагъл? Само дето аз не смятам, че е с класа над всички останали, за да може да си го позволи...

Link to comment
Share on other sites

е такъв мач рядко съм гледал тия Джо Суеил и китаеца им гледам сесиите още от обяд и през цялото време се спукаха да пропсукат даже и някви по-лесни удари просто не мога да повярвам карък ли ги гонеше просто а много слаби ли кво мам наистина накакто каза коментатаора тоя мач сигурно ще остна в историята,той стана интересн само от многото му пропуски

П.П. Аам кво е станало с Пол Хънтър че ми стана любопитно

Link to comment
Share on other sites

Мда, вероятно е така. Просто не смятах, че чак толкова много хора (особено процентно) биха били привлечени от арогантност. Иначе разбирам - ако си достатъчно добър, що пък да не си и нагъл? Само дето аз не смятам, че е с класа над всички останали, за да може да си го позволи...

 

Не знам какво трябва да направи още за да покаже, че е не просто класа ами направо различно вижда играта.Наистина не знам.Ама всеки си има мнение, де.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Аам кво е станало с Пол Хънтър че ми стана любопитно

Paul Alan Hunter (14 October 1978 – 9 October 2006) ...

На 6 април 2005 г. му откриват рак на дебелото черво, но той продължава да играе и след това. До февруари 2006 г. се подлага на химиотерапия. Пол Хънтър умира на 9 октомври 2006 г. в 20:20 часа, само 5 дни преди 28-ия си рожден ден.
Link to comment
Share on other sites

Пък и на мен Ронката ми харесва поради бързата игра ,която прави,като играе този човек все едно не мисли ,а си играе като на тренировка!Пък и надали има по-ексцентричен играч от него :)

Например когато беше казал че е броял неравностите по лъжицата за чая докато чакал опонента да сгреши ,за да остане на фокус :blink:

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд че прпуснах точно този мач щот тогава бях на път иначе ся Рони като играе с ония китаеца той буквално ще го размаже ония като го гледах къв е льохман

Link to comment
Share on other sites

Али Картър 147..... Кеф! :)

Дайте още някой да направи 147 за да станат 3 за щастие. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво трябва да направи още за да покаже, че е не просто класа ами направо различно вижда играта.Наистина не знам.Ама всеки си има мнение, де.

 

Ами може да мине по-напред в ранглистата, където в момента е номер 5. Да печели повече от титла на сезон. Да вземе да спечели световното...все пак има само две титли. Има доста какво да прави, за да покаже, че е по-добър от който и да е. Да, играе бързо, но това не го прави по-добър от никого. Аз лично предпочитам по-закучени мачове и затова ще викам до края за Peter Ebdon. Играта не случайно се казва snooker и според мен такова положение е много по-интересно от вкарването. Но явно тук мнението ми се разминава с всеобщото.

Link to comment
Share on other sites

Наистина красотата на "надлъгването" със снукъри е голяма, но когато си толкова виртуозен, че да можеш да вкараш всяка топка от почти всяка позиция...хм?Ронито най-дразни това( поне за мен ), че не може да се сдръжа.Разбираемо е понякога човек да изплясква ама той тактическа дисциплина почти няма - от друга страна пък точно заради това не може да го сбърка човек с който и да е друг играч.И още нещо...ако това колко е велик някой в дадена област се определяше по медали, купи и т.н. Ф1 тоя сезон и предния, както и следващи може да не ги карат в чест на Шумахер.Такива работи няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Semi-finals => Stephen Hendry (SCO) - Ronnie O´Sullivan (ENG)

Това определено ще е интересно! :)

 

Ооо... тоя двубой ще се гледа в постоянна ерекция.

Хах... Снощи букмейкърите отчитали коеф. за 2-ри 147 от 200 към 1, след Али Картър е вече 2,5 към 1 xD.

Link to comment
Share on other sites

17:6 за Рони с/у Хендри. Последния фрейм ме уби, 61 Рони 63 Хендри, Хендри играе за последната топка (черната) и я изпусна! ! ! След това нямаше какво друго да направи освен направо да стисне ръката на Рони. :)

 

Коментаторът каза, че утре имало възможност (когато трябваше да е последната сесия от мача) да има трикшоу от страна на Рони, за да запълнят времето предвидено за сесията и за тези, които вече са си купили билетите за нея. :) Дано да има! :)

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина това с трикшоуто ще е интересно , ако се състои :) А и пак ще има игра с доста по-голяма награда за зрителите. А някой знае ли дали се провеждат още някакви ежегодни първенства по трикшот :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Коментаторът каза, че утре имало възможност (когато трябваше да е последната сесия от мача) да има трикшоу от страна на Рони, за да запълнят времето предвидено за сесията и за тези, които вече са си купили билетите за нея. :) Дано да има! :)

Аз разбрах нещо малко по-различно че ако Рони загуби този фреийм който беше последен за сесията на другия ден когато ще е новата сесия той може и да реши да прави трикшоу за публиката щот преднината му ше е голяма а време и фреймове в които да земе победата бол

Link to comment
Share on other sites

Неска вечерта ли почва финала

Финалът почна към 6 (даже и по-рано). След малко започва 2-рата сесия. 1-вата завърши 6-2 за О'Съливан.

 

Вече я дават! :)

Link to comment
Share on other sites

Рони О'Съливан е шампион! :)

свърши ли вече или води с много че аз нямам възможност сега да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...