Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

Картър нещо не е в час. Очертава се това да са едни от най-лесните 250 000 паунда, които Рони е печелил (освен ако не съм разбрал погрешно каква е наградата за победителя).

 

Последните 3 фрейма по-скоро бих казал, че Рони не е в час. Явно иска да направи финала интересенlaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Абе по-скоро не искат да връщат на хората парите заради липсата на последната сесия :) Но мисля, че на Рони му писна от снукър и почна да прави глупости. Но последния фрейм го направи добре. Довечера ще се решава, но някак си не виждам как Картър ще вземе 8 фрейма срещу 3 за Рони. Май май, няма как да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Не успях да гледам днешната сесия от пет часа, че трябваше да се работи, но ми се струва, че нарочно удължиха мача, за да има и вечерна сесия. Иначе ше връщат пари за билети или? :) А Рони точно тази година ми се струва много по-уравновесен от предишни свои участия. Като си спомня преди в разните му турнири как буквално тегли една майна на ум и спира да играе. Сега сякаш е по-спокоен и последователен в действията си. Но при него никога не се знае... :)

Link to comment
Share on other sites

Рони много концентриран, много търпелив - дори да не показва най-доброто от себе си. Фен съм му, не го омаловажавам ама Картър не е конкурент ... не би и могъл. Абе това световно беше световното на неравностойността - в смисъл колко мача от всичките бяха равностойни? Което го направи и до голяма степен скучно :/ Абе карай, Рони е но. 1 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Да се надяваме, че ще се върне. Главата мн мн не го слуша и кой знае какво може да му хрумне.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано играч като него по-добре да се окаже сега, а не да стои до дупка като Питър Ебдън и Стийв Дейвис, когато ще е бледо подобие на себе си. Той имаше обаче какво още да покаже със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

В началото бях за Селби, но когато резултатът стана 8:3 ми стана жал за Робъртсън и взех да "викам" за него. Поне падна горе-долу достойно. (Спомням си един финал между О'Съливан и Картър преди няколко години, когато Рони така смачка Картър, че в третата сесия играха само един или два фрейма.)

Вярно е, че като цяло снощи Селби беше по-добър, но пък и колко късметлийски удари имаше по време на мача...

 

А сега започвам да си блъскам главата как да изкарам работния ден, след като зяпах тези двамцата до сто часа снощи. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ронито за сега се спрая добре с Бингам и резултат от 7 на 1. Утре на обяд трябва да го довърши и здравей полуфинал. :)

Мърфи и Тръмп за сега са 8 на 5.

Link to comment
Share on other sites

Мачът между Тръмп и Мърфи беше най-доброто в това първенство до момента. Жалко, че Мърфи трябваше да си тръгне. Не че бях за него. Просто и двамата бяха много равностойни. Любимец ми е Рони, но мачовете му тази година са като гавра с труп. Няма тръпка, докато гледаш знаеш, че ще бие, а по-лошото е, че противникът му също го знае и го приема безропотно. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, Мърфи и Тръмп направиха доста интересен двубой. Последният фрейм можеше да е както за единия, така и за другия. И двамата имаха своите шансове.

Рони и Тръмп утре започват на чисто, след като днес направиха 4 на 4.

Уолдън и Хоукинс са 4 на 2.

Link to comment
Share on other sites

Предпоследният фрейм се проточи близо 35-40 минути с доста шансове и за двамата, но Тръмн го измъкна, 10-ти за него. Нищо, последният беше за Рони и спираме за тази вечер при 14 на 10 за О'Съливан. :)

Уолдън - Хоукинс 9 -7.

 

Май само ние двамата гледаме тоя снукър. Хах. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ами в такъв разностранно ориентиран форум е нормално сигурно. :) А по темата: Говореше се за финал Рони - Хоукинс, но на този етап изобщо не е ясно дали ще се получи така. Както казват и коментаторите, който спечели полуфинала Тръмп-Рони, ден-два по-късно ще държи и купата.

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че това ще е някой от "последните" турнири на Рони и така както гледам ще играе финал.

И се надявам да си смени отново мнението и да продължи да играе.

Link to comment
Share on other sites

Хоукинс - Рони 7:7. Щеше ми се да е равностоен финалът, но не чак толкова равностоен. :) Костелив орех се оказа този Хоукинс...

Link to comment
Share on other sites

Фреймът (10-тия за Рони) беше доста интересен, шансове и за двамата, доста добри удари, но и няколко пропуска. Добър завършек с игра по черната, която Хоукинс почти заложи на джоба и 10 на 7 за О'Съливан. :)

Link to comment
Share on other sites

Последният фрейм снощи беше много напрегнат. Рядко се случва последната черна да е решаваща. Дори съжалих, че О'Съливан го взе, макар и да държа за него от години. Хоукинс направи такива почти магьоснически удари. Винаги ми става малко тъжно като свърши световното. Гледам и другите турнири, разбира се, но не ме радват чак толкова. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...