Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply
Световният номер 1 Рони О'Съливън спечели 22-ата в кариерата си ранкинг титла, след като победи с 10:5 фрейма представителя на домакините Уенбо Лян на финала на "Шанхай Мастърс".

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Няма такъв мач. Само може да се наслаждаваме на подобни двубои като този между О'Съливан и Хигинс. Още веднъж - поклон и пред двамата (bow)

Link to comment
Share on other sites

Даа полуфиналът беше страхотен, особено след 12-тия фрейм се чувствах все едно гледам финал на Шампионската лига...много вълнуващ мач, и двамата са велики играчи

Link to comment
Share on other sites

Не успях да го гледам, но сега четох инфо и не вярвам на ушите си... при 8:2 Рони 6 фрейма поред... не че точно на него не му се е случвало, но срещу Хигинс, на който му трябва само един фрейм... много добре :) Дано утре финала също да е нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Аз останах много учуден от отказа на Съливън да се бори накрая. Трябваше му само един снукър. Тоя човек ако може да блокира егото си, ще е неудържим.

Link to comment
Share on other sites

Аз останах много учуден от отказа на Съливън да се бори накрая. Трябваше му само един снукър. Тоя човек ако може да блокира егото си, ще е неудържим.

Както се изрази коментаторът - "О'Съливан е в своя собствена лудница". така че явно му е прищракало и е решил, че не му се занимава повече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Последния фрейм, който гледах май беше 12-тия, когато Рони направи шестте фала, щото отидох да гледам мач, обаче мача наистина беше много добър, а като се има и предвид, че съм изпуснал точно кулминацията в целия двубой

Link to comment
Share on other sites

Снощи тъкмо влизам да пиша кментар и гледам, че последния е мой. Казах си, че май никой не го е гледам ама сега като гелдам... браво браво, трябва да се гледа. :) Иначе аз го хванах от 8 на 3 или на 4 и си викам, че това беше но.... После не усетих кога стана 8:8. Единствено ми издразни, че Рони се направи на дупе за 1 снукър и се отказа ама каквото такова. Другия път повече.

 

За сега Higgins - Ding 1-2 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък гледах почти целия турнир и после изпуснах и двата полуфинала. Много съм доволен обаче, защото Higgins ми е любимец, а и те с O'Sullivan се срещат редовно и винаги се говори за Ronnie независимо, че мачовете винаги са много равностойни, а и победите сигурно са горе-долу по равно. Дано сега отупа китаеца и да се утвърди като световен номер едно за следващата година.

Link to comment
Share on other sites

Спортното единомислие в този форум е удивително и аз като фен обикновено на малцинствената страна явно трябва да си трая по-честичко...

Link to comment
Share on other sites

7 на 7 ... Хигинс как пропусна кафявата не е истина и стана 8 за Динг, може да се окаже фаталната грешка. :)

Link to comment
Share on other sites

Това по скромното ми мнение е един от най-трудните (за играчите) и завързани мачове. Помня само още един в който имаше страшно много грешки, но с Мърфи ли беше ... не помня кои бяха играчите.

 

Честно казано и аз вече симпатизирам за Жони, все пак ужасно е да загубиш с такива фрапантни грешки в играта ти. И все пак успява да се владее, както отбеляза и коментатора.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Чудесен мач имаше по-рано днес между Рони и Робъртсън - да не кажа уникален. Ама то много станаха уникалните мачове та вече ми се бъркат кой от кой е по-уникален :)

 

Жалко, че трябваше двмата да се срещнат едва на това равнище, но шанс...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...