Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

"Боговете на снукъра явно още не са решили на кой да дадат този фрейм"....божествена простотия!!! Откъде ги измислят тези коментатори???

 

Имало е и по-цветущи: Виждате Стивън МакГуайър в лицето прилича на мече... Което подсказва, че обича да си поспива :D!

 

Ако Селби бие Мърфи и тва ще е направо душевна ч*кия :D!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Това беше шоу! Браво на Селби! Не знам на кого да пожелая късмет утре, но... Селби се доказа достатъчно много. И той самият не го вярваше. На него му пожелавам късмет за в бъдеще! Голям играч.

Link to comment
Share on other sites

Олеле Боже...

Да си призная след като би Али Картър, Селби не м ибеше много приятен, ама сега със сигурност се превърна в моя фаворит за спечелване на финала :].

Link to comment
Share on other sites

Както се казваше в една реклама - е не е ли емоция! Селби прояви нечовешко самообладание, след като при 16:14 почти се разплака от яд заради пропуснатата синя.

Финалът ще е епична битка. Мнооого слънчоглед ще отиде :)

Link to comment
Share on other sites

Голямо густо си е тва снукарче, а стана и още по-добре че поне няма да гледам бебешката физиономия на Murphy-to още сумати фреймове.

Link to comment
Share on other sites

Ей, тоя Селби как ме изкефи. :)

Бях си казала, че няма да гледам снукър след случилото се с любимеца ми Пол Хънтър, но след вчера просто няма как да пропусна финала.

Link to comment
Share on other sites

Значи всички сте за Selby, a? Еми не е толкова чудно де...underdog е все пак. Аз пък съм за Higgins. И двамата направиха добри последни сесии - Selby взе последните три frame-а, Higgins взе четири поредни накрая и седем от осем в последната сесия. Steven Maguire пък може би беше най-добрият дотук, така че определено Higgins е фаворит, което пак нищо не значи на толкова високо ниво. Аз вече гледам мачовете на запис, защото намерих един луд руснак, който ги качва online. Иначе който и да бие ще е добре. Higgins винаги съм го харесвал и мисля, че заслужава, а Selby е млад и готин. Добре се разви това световно...

Link to comment
Share on other sites

А къде може да се гледа в интернет, че нямам възможност да гледам по Евроспорт?

Link to comment
Share on other sites

А къде може да се гледа в интернет, че нямам възможност да гледам по Евроспорт?

в сайта на bbc, но ще трябва да ползваш прокси от обединеното кралство ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано днес Селби има повече късмет - просто не върви да бъде размазан по такъв начин на финала.

 

Класата си е класа, батка. Евала му на Selby, че избута до финала и разбира се финалът се играе още...нищо не е напълно решено, но приказките свършват понякога. И баш хора като Higgins ги спират обикновено. В крайна сметка Higgins вече е номер едно в света и мисля съвсем заслужено, след като миналия сезон спечели три турнира мисля, а този е на финал за световното. Нямам против и аз да стане по-интересно, но мисля, че титлата отива в John Higgins.

 

А къде може да се гледа в интернет, че нямам възможност да гледам по Евроспорт?

 

YouTube... Вече почнаха да ги качват всеки frame на финала и там. Иначе някои имат и външни link-ове за сваляне сложени в коментара към видеото в YouTube.

Link to comment
Share on other sites

в сайта на bbc, но ще трябва да ползваш прокси от обединеното кралство ;)

Подпали и без прокси, ама е мнооого грозно.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже, как се развиха отделните части?

 

Бях си казала, че няма да гледам снукър след случилото се с любимеца ми Пол Хънтър, но след вчера просто няма как да пропусна финала.

П.С.И аз от тогава не гледам снукър

Link to comment
Share on other sites

John Higgins е новият световен шампион! След леко епична битка с много дълги серии the Wizard of Winshaw победи младия Mark Selby. Така той изравни другите си двама големи връстници, които имаха досега две световни титли - Ronnie O'Sullivan и Mark Williams. Освен това Higgins вече официално е номер едно в световната ранг-листа. Знам, че няма много фенове на шотландеца наоколо, но затова пък аз трябва да се радвам двойно повече... Да му е честито!

Link to comment
Share on other sites

Жалко. Мен Селби много взе да ме радва. Много жизнерадостен човек и се надявах той да бие, но след последната почивка заспах. Колко точно свършиха?

Link to comment
Share on other sites

18:13

Пет фрейма преднина не са никак малко. Колкото и да ми се искаше Селби да обърне мача и да го спечели (при 14:13 това изглеждаше напълно възможно), все пак Хигинс не е вчерашен. Надявам се да е спечелил тези последни фреймове с отлична игра, а не след грешки на Веселяка.

Link to comment
Share on other sites

Мен Селби много взе да ме радва. Много жизнерадостен човек и се надявах той да бие...

 

кво ти жизнерадостен, майна? Селби е по-бавен от всеки друг, преди всеки негов удар чакаш по 2 минути...Хигинс,Хигинс оле!!! Класи отгоре ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Реално тактиката беше следната - опонента на Хигинс играе, стига до 30-40 точки, прави грешна стъпка и от там нататък Хигинс с перфектни удари бие. Същото точно стана и срещу Рони.

 

Селби наистина е някакво откритие - много атрактивен играч, и симпатичен. Желая му успех!

Link to comment
Share on other sites

Страхотен финал! Въпреки, че бях за Селби накрая се зарадвах и за Хигинс, заслужи си победата. Да се надяваме, че Селби ще покаже още много. Радва ме колко смело играе, пробва и реализира някакви невероятни удари.

А някой знае ли какво става с другия ми любимец Джими Уайт, да не се е пенсионирал?

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Селби. Все пак има още много години да играе, професионалист е от едва 8 години. А щом вече е в топ 16 ще го гледаме по-честичко по турнирите догодина. Разбрах, че китайците щел ида правят 2-ри турнир. Някой знае ли къде точно ще се проведе?

 

П.П. Да, Джими Уайт се е пенсионирал :\.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямах предпочитания кой ще е шампион. В началото исках Хигинс да падне, защото би Ронито, но явно повече е заслужавал да играе на финал от него. По-добрият е победил :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Гледате ли снукърчето по Европосрт. ; ) Малко късно се сетих да ъпна темата, но все още финала не е минал. ; ).Кажете на кой стискате палци.Аз лично на Рони О`Съливан, който до момента се справя безупречно.

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли снукърчето по Европосрт. ; ) Малко късно се сетих да ъпна темата, но все още финала не е минал. ; ).Кажете на кой стискате палци.Аз лично на Рони О`Съливан, който до момента се справя безупречно.

Ракетата! :thumbs-up:

И аз щях да пиша ама предния пост беше мой и ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...