Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply
Кога почва "Малта Къп"?

 

Понеделник, но за час не мога да ти кажа. Предполагам между 3 и 5 по някое време.

Link to comment
Share on other sites

Понеделник, но за час не мога да ти кажа. Предполагам между 3 и 5 по някое време.

Предполагам по същото време или най-много 1-2 часа разлика.Освен това вече няма да прекъсват мачовете заради гадното рали Дакар. ; )

Link to comment
Share on other sites

Одеве към 11 и нещо хванах мача м/у Рони и (забравих му името). Рони го цепнаха 5 на 3 и ще си стяга багажа като наакан :(

Link to comment
Share on other sites

Одеве към 11 и нещо хванах мача м/у Рони и (забравих му името). Рони го цепнаха 5 на 3 и ще си стяга багажа като наакан :(

доста от прогнозите бяха, че рони ще падне още в 1-вия кръг. явно тоя турнир не му е на сърцето :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз малко извън духа на последните постове ще питам :) .Някой може ли да ми каже хубави клубове за билярд.Ние ходим или в Excalibur(там е перфектно,но дрисните от мойта компания мрънкат че им писнало) или в Royal(малко дупка си пада и не ми харесва мн мн).Та препоръчайте някой друг хубав клуб плс :)

Link to comment
Share on other sites

Ryan Day (WAL) и Shaun Murphy (ENG) са на финал.

Този израз "самоснукира" ми харесва :)

Да особено Гената кат каже "Ето че сега сам се самоснукира" :D Много глупости ръси коментаторчето, ама поне прави смях. По мое мнение Малта е най-отвратителният турнир от ранкинга и никой голям играч не му са играе там. Организацията е супер зле от където и да са погледне. Публиката е зарезил също. На финала дано Дей спечели да напраи сефтето с титлите човека. Добре играе и го заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Аз малко извън духа на последните постове ще питам :) .Някой може ли да ми каже хубави клубове за билярд.Ние ходим или в Excalibur(там е перфектно,но дрисните от мойта компания мрънкат че им писнало) или в Royal(малко дупка си пада и не ми харесва мн мн).Та препоръчайте някой друг хубав клуб плс :)

 

Аз ходя редовно в девятката. Някои му викат nineball, точно до макалалито отляво в една чакълеста уличка. На киса долу има билярд, в Джоса също можеш да отидеш... и другаде не се сещам...

 

Мърфи ще спечели споко :P.

 

След 1 седмица е Welsh open 8-). Турнира в Уелс е един от любимите на почти всички играчи. Надявам се за China open да се появи и оная скумрия Рони О'Съливан. Миналата година нещо не му се пътуваше до Китай явно...

Link to comment
Share on other sites

От колко часа е финала?

A иначе за снощния мач...тоя Ебдън е баси машината, кви фреймове зе, дето бяха невъзможни.Тоя ако е на върха на формата си никой не може да го бие...железни нерви и спокойствие, даже и Рони скумрията ще сдаде багажа. ; )

Link to comment
Share on other sites

От колко часа е финала?

Сега го дават по тв-то ама май има почивка. Иначе => Murphy-Day 3-0.

 

Murphy-Day 9-4

Мърфи шампион :)

Link to comment
Share on other sites

Хора.Понеже искаме на село да сложим една билярдна маса(стандартен размер) та ако някой може да ми каже в Пловдив има ли магазин,където да продават и горе долу колко пари са.Ако магазина си има и сайт да ги видя там още по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

12/02 - 18/02 => Welsh Open :)

; ) Много тъпо, че Хендри и О Съливан са заедно в долната част на схемата, така ще се отстранят един друг много рано.Най високото ниво, на което могат да се срещнат е четвърт финал...След това продължава само единия.А иначе тоя дебелия Парротт...от 20 години играел, а аз за пръв път го чувам сега. ; )

Link to comment
Share on other sites

; ) Много тъпо, че Хендри и О Съливан са заедно в долната част на схемата, така ще се отстранят един друг много рано.Най високото ниво, на което могат да се срещнат е четвърт финал...След това продължава само единия.А иначе тоя дебелия Парротт...от 20 години играел, а аз за пръв път го чувам сега. ; )

 

Тоя "дебелия" дето викаш че за сефте го чуваш на всичкото отгоре е бил и световен шампион :D мисля че беше 1990 или 1991, ще излъжа.

Относно формата на турнира....ако всички топ играчи си печелят мачовете, то е неизбежно да не се срещнат на четвърт-финал. Пък и все пак си е жребий, не може всеки път на финала да играят едни и същи.

 

Едит: надявам се поне на този турнир да дадат целия финал. Номера с Малта беше чиста подигравка с ТВ аудиторията и феновете на снукъра :(

Link to comment
Share on other sites

Final => Andrew Higginson (ENG) - Neil Robertson (AUS)

Тук пристрасрия нямам, нека по-добрият победи :)

Еее как да нямаш бе ; ).Робъртсън игра невероятно на тоя турнир, аз съм по-скоро за него отколкото за Хигинсън, въпреки, че не симпатизирам на нито един от двамата.А от колко часа днеска ще дават финала?

Link to comment
Share on other sites

А от колко часа днеска ще дават финала?

В програмата на Евроспорт във вестника пише, че има предавания в:

-16.45

-20.45

Link to comment
Share on other sites

е финалът беше просто уникален, особено вечерната сесия :punk

 

Съгласен ! Малко ме е яд, че Хигинсън не спечели след такъв обрат :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...