Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

Еми на Ронито му омекнаха ръцете... :( може би ако не беше изпуснал жълтата нещата щяха да са по-различни, но каквото такова. :) Другия път повече!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Този Марко Фу е изрод.Вярно, че и Рони игра малко странно и направи доста пропуски, но жълтъка беше почти перфектен.И то не само на финала, а в целия турнир, явно много тренира напоследък. ; Д

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Рони направо го размаза Марк Селби

при 8 на 8 направи 147 :punk

стискам му палци и на финала

Link to comment
Share on other sites

Еее значи не съм единствен. :)

При 5:7 за Селби си мислех, че Ронито ще духне супата ама като поведе 8:7 и ми стана яко. После при 8:8 мислех да сменя канала ама добре, че не го направих. :) А това беше перфектния край на мача- 147! Браво на Ракетата.

Утре дано и финала да е интересен.

Link to comment
Share on other sites

ами със сигурност финала ще е интересен,Рони доколото чух от коментатора не е имал значителна победа от 2005

аз се учудих че при 8-7 Рони не реши да доиграе фрейма,да му направи още 1-2 снукъра и да довърши Марк още тогава

обаче явно е пазил сили за последната част.браво на него,твърдо съм за Ракетата,дано да играе така търпеливо и концентрирано и на финала :punk

Link to comment
Share on other sites

ами със сигурност финала ще е интересен,Рони доколото чух от коментатора не е имал значителна победа от 2005

аз се учудих че при 8-7 Рони не реши да доиграе фрейма,да му направи още 1-2 снукъра и да довърши Марк още тогава

обаче явно е пазил сили за последната част.браво на него,твърдо съм за Ракетата,дано да играе така търпеливо и концентрирано и на финала :punk

Аз бях за Селби... любимец ми е от Световното.. от колко е финалът?
Link to comment
Share on other sites

22:15 доколкото успях да разбера.

Link to comment
Share on other sites

От 21.00 ще има пряко предаване , но не знам дали това е началото :unsure: Предполагам , че е имало и сутришна сесия , защото в програмата го дават да продължи до 1 часа , което е доста малко за 1 мач :)

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ жалко за Селби допадаше ми,а с кой ще играе Рони на финала че не разбрах

Stephen Maguire (SCO) - Ronnie O´Sullivan (GBR)

 

Айде, че почна... :)

Link to comment
Share on other sites

то и вчера резултата беше интересен от първите фреймове та докрая,сигурно и днес няма да е по-различно.важното е Рони да бие накрая :punk

Link to comment
Share on other sites

10:2... добър резултат. Браво и честито на O´Sullivan. :) Maguire може много по-добре да играе и да е по-интересно ама всичко се случва.

Лека нощ! :zzz

Link to comment
Share on other sites

легнах си при 9-2,щото си мислех че ще продължат още дълго,но не би :(

честито на Рони,дано най-накрая да се вземе в ръце и да играе все такъв готин и резултатен снукър

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

След като Селби отпадна... ми се уби настроението за турнира :|.Гледам го, ама все пак предпочитах Селби да е там...

Link to comment
Share on other sites

Аз пак симпатизирам на Рони (както винаги) и се надявам днес да не се изложи срещу Уилямс. Вчера свършиха 5:3 за моя човек. :) Интересни фреймове бяха. Дано и днес да са такива.

Link to comment
Share on other sites

Аз пак симпатизирам на Рони (както винаги) и се надявам днес да не се изложи срещу Уилямс. Вчера свършиха 5:3 за моя човек. :) Интересни фреймове бяха. Дано и днес да са такива.

Подкрепям те.Много ме кефи Ронито :)

Link to comment
Share on other sites

Дано Ракетата не се отпусне и да вземе този турнир!

Иначе за сега играе добре :pirate

Link to comment
Share on other sites

Евалааа! ! ! 147 :)

Победа с 13 на 7 и като за финален фрейм 147... какво повече да се иска! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пак няма как да гледам и леко ме е яд. Още по ме е яд, че Higgins отпадна, ама карай...миналата година имах една голяма радост покрай него...не може всеки път. Не мога да разбера само, защо всички винаги са за O'Sullivan. Знам, че е най-рекламираният играч, но все пак...какво толкова намирате в него? Много е добър, разбира се, но те почти всички на това равнище са много добри. А винаги за всички е "Ronnie-то", все едно е някакъв голям пич, а в същност е доста арогантен тип. Де да знам...никога не съм разбирал тая мания около него. Особено при факта, че никой не обича Mark Williams или Stephen Hendry, които са дори по-успешни и по-добри от O'Sullivan. Айде Higgins няма да го бутам, че ми е личен любимец, но и той е със същите успехи.

Link to comment
Share on other sites

Когато започнах да гледам снукър нямах изявен фаворит. След това ми станаха симпатични Рони и Пол Хънтър (лека му пръст). Не знам защо точно Ронито, но ей така просто... един вид ме грабна. Не казвам, че другите ме дразнят или че не гледам и техните мачове. Не мога да обясня защо точно него, както и не мога да обясня защо ме кефи Ферари във Ф1 примерно. :) Симпатичен ми е и Мърфи ама не толкова. :)

 

Ако имаш интернет може да ги гледаш онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...