Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

Най-куризоният удар, който направи Дей беше по една топка, която му беше точно на джоба(мисля беше розовата). Та той така удари, че бияча прескочи топката и падна в джоба..

Дам, направо не можах да повярвам на очите си! Той и Рони направи учудена физиономия. Явно се беше примирил, че и този фрейм го изпусна. Уви. Явно момчето беше по-притеснено от допустимото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply
Дам, направо не можах да повярвам на очите си! Той и Рони направи учудена физиономия. Явно се беше примирил, че и този фрейм го изпусна. Уви. Явно момчето беше по-притеснено от допустимото.

 

Абе той може и да е бил притеснен, но през почти целия мач си имаше проблеми с върха на щеката. В конкретния случай това беше проблемът. Иначе както се развива работата, силно се надявам Ebdon да стане за втори път световен шампион. Засега е най-убедително стигналия до полу-финала...дано.

Link to comment
Share on other sites

Ами те почнаха и полуфиналите. Рони поведе на Дот с 5:3, а пък Ебдън и Фу са 4:4.

За мен фаворит си е Рони, ама ще ми е много кеф, ако Марко Фу вземе че стане световен шампион :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, тайландецът е много неприятен...

Да ама той е с най-нисък шанс да спечели. Иначе ако си говорим реално, Рони ще се напъне да спечели, че нещо в тия американски билярд серии нещо не му върви :)

Link to comment
Share on other sites

Току-що моят фаворит направи страхотен frame. Много крива ситуация, но доказа, че е във форма - нещо, което никак не беше така през целия сезон. Ebdon напоследък играе много успешно срещу O'Sullivan, защото играе бавно и прецизно и Ракетата се изнервя много. Миналата година точно той го отстрани. Мисля си, че ще има голям шанс на финала. Но да не отписваме и Graeme Dott, който е леко колеблив, но все пак това е полу-финал на световното първенство и никак не е случайник.

Link to comment
Share on other sites

стига вече с този рони надявам се дот да го отстрани.искам финал между дот и фу.

а кой отстрани стивън хендри?

Link to comment
Share on other sites

стига бе кав е тоя анонимник изобщо не съм го чувал :blink:

на кое място е в ранклистата?а знаеш ли с какъв резултат го е отстранил?

сега дават ракетата и дот...резултата е 5-5.очертава се завързан мач

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, Bond има една турнирна победа и е финалист на световното първенство от 95та. Леко си го върна на Hendry за тогава...ама много леко. В момента е на 27мо място в ранг-листата, но това е двугодишната 05/06. От следващия сезон не знам на кое място ще влезе. Иначе победата беше в първия кръг с 10:9.

Link to comment
Share on other sites

Найджъл Бонд не е сред най-успелите снукър играчи. Повечето му титли са от турнири извън тези за световната ранглиста. Иначе той е един от най-опитните играчи, все пак е на над 40 години. двубоят му със Стивън Хендри беше най-интересният двубой от първия кръг. След това логично отпадна.

Link to comment
Share on other sites

не разбирам много от снукър но стивън хендри май е доста добър играч а тово че бонд го е бил за мен е случайност защото след това е отпаднал.както каратанчева като би уилямс и после отпадна от някаква неизвестна-чиста случайност.а какво стана с мача на ракетата?би ли?кои ще е финала?дот и фу? :D

хахаха дот води на съливан 15-8 знех си голяма издънка е-ако беше стигнал финал щеше да стане номер 1...

Link to comment
Share on other sites

Какво по дяволите не е наред с О'Съливън??? Явно нервите и концентрацията му не са на нужното ниво. Не може да ми го побере не чак толкова малкия мозък как е възможно да загубиш 8 фрейма подред! И при това да си претендент за номер 1 в света.

 

Имам тъпия навик да се ядосвам за провалите на някакви си богаташи...

Link to comment
Share on other sites

еми о'съливан от доста време не е във форма, може би повече от година. не знам кво му става на тоя човек, ама неговото слабо представяне се равнява на полуфинал тази година и загубен финал миналата. може би е загубил желание за игра кой ли го знае :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ами почва в 17 ама не знам що не го предават

Добре , че поне сега го дават :)

 

2:7 в полза на Дот

Link to comment
Share on other sites

Не бях тук през уикенда и явно много съм изпуснал. Fu се е върнал страхотно в мача, но все пак губи. Dott е помазал O'Sullivan в цяла сесия... Честно казано съм много доволен от финала. Общо взето в тоя спорт имам няколко любимци, няколко, които много харесвам, няколко, за които не ми пука, и няколко, които са ми антипатични. На финал са един от любимците ми Ebdon и един от тия, дето много ми допадат Dott. Разбира се предпочитам да спечели Ebdon, който след един много слаб сезон отново прави страхотно световно, но пък и Джобното Динамо си заслужава и като гледам натам вървят нещата. Дано мачът да стане завързан, пък каквото стане вече...

Link to comment
Share on other sites

Очератава се Dott да спечели , но все пак има още време Жалко за Ebdon направи невероятен полуфинал един от най-завързаните които съм гледал :)

Link to comment
Share on other sites

13-7 за дот

айде ебдън да вземе 2-3 фрейма за да стане по интересно

май казаха че довечера от 9.30 ще ги дават

Link to comment
Share on other sites

Ами свърши финала. Напрегнат мач, Дот спечели с 18:14. Като се има предвид, как водеше Дот с 12:6 и как по едно време мача беше 15:13... :D Честно казано откъм интрига беше добър финал, но откъм красота нещо хич го нямаше. Много нерви, много пропуски от елементарни позиции :)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък много ми хареса мачът. Аз такива мачове харесвам - много гонене на позиция, къси break-ове, добри safety удари и разбира се много snooker-и. Честито на Джобното динамо! Истински се радвам за него. Мачът стана много завързан към края, но Dott просто спечели последните два frame-а, които също бяха на кантар. Нищо не се знаеше през цялото време. Много напрежение...и много време... И разни подобрени рекорди. Аз лично съм много доволен от финала по всякакви параграфи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...